Vonkajšie spätné zrkadlo ABAKUS / Loro 1249M01
Vonkajšie spätné zrkadlo ABAKUS / Loro 1249M01
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
- Strana montáže: vľavo
- Ľavo/Pravostranné riadenie: pre vozidlá s volantom vľavo
- Funkcia svetla: so smerovým svetlom
- Farba: sivý
- Počet vedení: 7
- Počet násuvných kontaktov: 7
- Vonkajšie/vnútorné zrkadlo: asférické, 000
- Povrch: So základným náterom
- Režim prevádzky: elektrický
- Montáž/demontáž prostr. odborného personálu potrebná!

Značka Abakus bola založená v roku 1994. Na trhu pôsobí aj ako zástupca značiek DEPO, ESDEPO a LUCID. Výrobky týchto značiek predáva pod svojou značkou Abakus / Loro. V produktovom katalógu Abakus nájdeme svetlá pre automobily, ako sú hlavné svetlomety, brzdové, parkovacie, smerové a iné. Ďalej sú to zrkadlá a ich súčasti, olejové vane a časti karosérie, ako sú nárazníky, rôzne ochranné mriežky. Abakus dodáva aj elektronické komponenty a mechanické komponenty, ako sú sťahovania okien, zámky a mnoho iného. Všetky produkty sú vyrábané v kvalite OE a držia si u zákazníkov dlhodobú spokojnosť.
Sklo vonkajšieho zrkadla s držiakom POLCAR 3205542E
Sklo vonkajšieho zrkadla s držiakom POLCAR 3205542M
Vonkajšie spätné zrkadlo ALKAR 6139405
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 310-0206
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 1945807
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 1882807
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 1882815
Vonkajšie spätné zrkadlo ALKAR 6139374
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 1945827
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 1882817
Vonkajšie spätné zrkadlo ALKAR 6149405
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 1882825
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 1945817
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.6 Ti 03/2007 - 01/2015 81kW 110HP 1596cm3 RHBA
- 1.6 Ti 07/2010 - 01/2015 88kW 120HP 1596cm3 KGBA
- 1.6 Ti 03/2007 - 01/2015 92kW 125HP 1596cm3 PNBA
- 2.0 SCTi 03/2010 - 01/2015 149kW 203HP 1999cm3 TNBA
- 2.0 03/2007 - 01/2015 107kW 145HP 1999cm3 AOBC, TBBB, AOBA, TBBA
- 2.0 Flexifuel 03/2009 - 01/2015 107kW 145HP 1999cm3 TBBB, TBBA
- 2.0 LPG 07/2009 - 01/2015 107kW 145HP 1999cm3 TBBB, TBBA
- 2.0 EcoBoost 07/2010 - 01/2015 176kW 240HP 1999cm3 TPBA
- 2.3 07/2007 - 01/2015 118kW 160HP 2261cm3 SEBA
- 2.5 03/2007 - 01/2015 162kW 220HP 2521cm3 HUBA
- 1.8 TDCi 03/2007 - 01/2015 74kW 100HP 1753cm3 FFBA
- 1.8 TDCi 06/2007 - 01/2015 92kW 125HP 1753cm3 QYBA, KHBA
- 2.0 TDCi 11/2007 - 01/2015 85kW 115HP 1997cm3 KLBA, TYBA, LPBA
- 2.0 TDCi 03/2007 - 01/2015 96kW 130HP 1997cm3 AZBA
- 2.0 TDCi 03/2007 - 12/2014 100kW 136HP 1997cm3 UKBA, UKBB, AZBC
- 2.0 TDCi 03/2007 - 01/2015 103kW 140HP 1997cm3 UFBB, QXBA, UFBA, QXBB
- 2.0 TDCi 03/2010 - 01/2015 120kW 163HP 1997cm3 TXBB, TXBA
- 2.2 TDCi 03/2008 - 10/2010 129kW 175HP 2179cm3 Q4BA
- 2.2 TDCi 07/2010 - 01/2015 147kW 200HP 2179cm3 KNBA
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.6 Ti 03/2007 - 01/2015 92kW 125HP 1596cm3 PNBA
- 2.0 03/2007 - 01/2015 107kW 145HP 1999cm3 AOBC, TBBB, AOBA, TBBA
- 2.0 Flexifuel 03/2009 - 01/2015 107kW 145HP 1999cm3 TBBB, TBBA
- 2.0 LPG 07/2009 - 01/2015 107kW 145HP 1999cm3 TBBB, TBBA
- 2.3 07/2007 - 01/2015 118kW 160HP 2261cm3 SEBA
- 2.5 03/2007 - 01/2015 162kW 220HP 2521cm3 HUBA
- 1.8 TDCi 03/2007 - 01/2015 74kW 100HP 1753cm3 FFBA
- 2.0 TDCi 11/2007 - 01/2015 85kW 115HP 1997cm3 KLBA, TYBA, LPBA
- 2.0 TDCi 03/2007 - 01/2015 96kW 130HP 1997cm3 AZBA
- 2.0 TDCi 03/2007 - 01/2015 103kW 140HP 1997cm3 UFBB, QXBA, UFBA, QXBB
- 2.0 TDCi 03/2010 - 01/2015 120kW 163HP 1997cm3 TXBB, TXBA
- 2.2 TDCi 03/2008 - 10/2010 129kW 175HP 2179cm3 Q4BA
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.6 Ti 03/2007 - 12/2012 81kW 110HP 1596cm3 RHBA
- 1.6 Ti 07/2010 - 01/2015 88kW 120HP 1596cm3 KGBA
- 1.6 Ti 03/2007 - 12/2010 92kW 125HP 1596cm3 PNBA
- 2.0 SCTi 03/2010 - 01/2015 149kW 203HP 1999cm3 TNBA
- 2.0 03/2007 - 01/2015 107kW 145HP 1999cm3 AOBC, TBBB, AOBA, TBBA
- 2.0 Flexifuel 03/2009 - 01/2015 107kW 145HP 1999cm3 TBBB, TBBA
- 2.0 LPG 07/2009 - 01/2015 107kW 145HP 1999cm3 TBBB, TBBA
- 2.0 EcoBoost 07/2010 - 01/2015 176kW 240HP 1999cm3 TPBA
- 2.3 07/2007 - 01/2015 118kW 160HP 2261cm3 SEBA
- 2.5 03/2007 - 12/2012 162kW 220HP 2521cm3 HUBA
- 1.8 TDCi 03/2007 - 12/2012 74kW 100HP 1753cm3 FFBA
- 1.8 TDCi 06/2007 - 12/2012 92kW 125HP 1753cm3 QYBA, KHBA
- 2.0 TDCi 11/2007 - 01/2015 85kW 115HP 1997cm3 KLBA, TYBA, LPBA
- 2.0 TDCi 03/2007 - 12/2012 96kW 130HP 1997cm3 AZBA
- 2.0 TDCi 03/2007 - 12/2014 100kW 136HP 1997cm3 UKBA, UKBB, AZBC
- 2.0 TDCi 03/2007 - 01/2015 103kW 140HP 1997cm3 UFBB, QXBA, UFBA, QXBB
- 2.0 TDCi 03/2010 - 01/2015 120kW 163HP 1997cm3 TXBB, TXBA
- 2.2 TDCi 03/2008 - 10/2010 129kW 175HP 2179cm3 Q4BA
- 2.2 TDCi 07/2010 - 01/2015 147kW 200HP 2179cm3 KNBA






















