Vonkajšie spätné zrkadlo ABAKUS / Loro 2834M02
Vonkajšie spätné zrkadlo ABAKUS / Loro 2834M02
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
- Strana montáže: vpravo
- Ľavo/Pravostranné riadenie: pre vozidlá s volantom vľavo
- Farba veka: čierna
- Vonkajšie/vnútorné zrkadlo: asférické
- Režim prevádzky: manuálny
- Montáž/demontáž prostr. odborného personálu potrebná!

Značka Abakus bola založená v roku 1994. Na trhu pôsobí aj ako zástupca značiek DEPO, ESDEPO a LUCID. Výrobky týchto značiek predáva pod svojou značkou Abakus / Loro. V produktovom katalógu Abakus nájdeme svetlá pre automobily, ako sú hlavné svetlomety, brzdové, parkovacie, smerové a iné. Ďalej sú to zrkadlá a ich súčasti, olejové vane a časti karosérie, ako sú nárazníky, rôzne ochranné mriežky. Abakus dodáva aj elektronické komponenty a mechanické komponenty, ako sú sťahovania okien, zámky a mnoho iného. Všetky produkty sú vyrábané v kvalite OE a držia si u zákazníkov dlhodobú spokojnosť.
Sklo vonkajšieho zrkadla s držiakom POLCAR 60N2554M
Rám vonkajšieho zrkadla POLCAR 60N255TM
Vonkajšie zrkadlo POLCAR 60N2521M
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 325-0181
Vonkajšie zrkadlo POLCAR 60N2523M
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 3891812
Vonkajšie spätné zrkadlo ALKAR 9202645
Vonkajšie spätné zrkadlo ALKAR 9240645
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 3891808
Vonkajšie spätné zrkadlo ALKAR 9226645
Vonkajšie spätné zrkadlo ALKAR 9232645
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.6 D 06/2016 - 70kW 95HP 1598cm3 R9M 413, R9M 408
- 1.6 D 06/2016 - 92kW 125HP 1598cm3 R9M 452, R9M 408
- 1.6 D 06/2016 - 107kW 145HP 1598cm3 R9M 452, R9M 408
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.6 D 06/2016 - 92kW 125HP 1598cm3 R9M 452, R9M 408
- 1.6 D 06/2016 - 107kW 145HP 1598cm3 R9M 452, R9M 408
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.6 D 06/2016 - 70kW 95HP 1598cm3 R9M 413, R9M 408
- 1.6 D 06/2016 - 85kW 115HP 1598cm3 R9M 408
- 1.6 D 06/2016 - 89kW 121HP 1598cm3 R9M 413, R9M 450, R9M 408
- 1.6 D 06/2016 - 92kW 125HP 1598cm3 R9M 452, R9M 408
- 1.6 D 06/2016 - 107kW 145HP 1598cm3 R9M 452, R9M 408
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.6 CDTI (06) 06/2014 - 12/2016 66kW 90HP 1598cm3 R9M 408
- 1.6 CDTI (06) 04/2015 - 12/2019 70kW 95HP 1598cm3 R9M 415, R9M 408, R9M 413
- 1.6 CDTI (06) 06/2014 - 12/2016 85kW 116HP 1598cm3 R9M 408, R9M 450
- 1.6 CDTI (06) 06/2014 - 12/2019 88kW 120HP 1598cm3 R9M 450
- 1.6 CDTI (06) 04/2015 - 12/2019 92kW 125HP 1598cm3 R9M 452, R9M 450
- 1.6 CDTI (06) 06/2014 - 12/2016 103kW 140HP 1598cm3 R9M 450
- 1.6 CDTI (06) 04/2015 - 12/2019 107kW 145HP 1598cm3 R9M 452, R9M 450
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.6 CDTI (03) 06/2014 - 12/2016 85kW 116HP 1598cm3 R9M 408, R9M 450
- 1.6 CDTI (03) 08/2015 - 12/2019 88kW 120HP 1598cm3 R9M 450
- 1.6 CDTI (03) 11/2016 - 12/2019 92kW 125HP 1598cm3 R9M 452
- 1.6 CDTI (03) 08/2015 - 12/2016 103kW 140HP 1598cm3 R9M 450
- 1.6 CDTI (03) 11/2016 - 12/2019 107kW 146HP 1598cm3 R9M 452
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.6 CDTI (05) 06/2014 - 12/2016 66kW 90HP 1598cm3 R9M 408
- 1.6 CDTI (05) 03/2016 - 12/2019 70kW 95HP 1598cm3 R9M 415, R9M 413
- 1.6 CDTI (05) 06/2014 - 12/2016 85kW 116HP 1598cm3 R9M 408, R9M 450
- 1.6 CDTI (05) 06/2014 - 12/2019 88kW 120HP 1598cm3 R9M 450, R9M 413
- 1.6 CDTI (05) 03/2016 - 12/2019 92kW 125HP 1598cm3 R9M 452
- 1.6 CDTI (05) 06/2014 - 12/2016 103kW 140HP 1598cm3 R9M 450
- 1.6 CDTI (05) 03/2016 - 12/2019 107kW 146HP 1598cm3 R9M 452
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.6 dCi 90 (JGME) 05/2014 - 66kW 90HP 1598cm3 R9M 408
- 1.6 dCi 95 (JGMR, JGMJ) 07/2015 - 70kW 95HP 1598cm3 R9M 413, R9M 408, R9M 415
- 1.6 dCi 115 (JGMD) 05/2014 - 85kW 116HP 1598cm3 R9M 408
- 1.6 dCi 120 (JGMB) 05/2014 - 88kW 120HP 1598cm3 R9M 450
- 1.6 dCi 125 (JGMH) 07/2015 - 92kW 125HP 1598cm3 R9M 452
- 1.6 dCi 140 (JGMA) 05/2014 - 103kW 140HP 1598cm3 R9M 450
- 1.6 dCi 145 (JGMG) 07/2015 - 107kW 145HP 1598cm3 R9M 450, R9M 452
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.6 dCi 120 (EGMB) 06/2014 - 88kW 120HP 1598cm3 R9M 450
- 1.6 dCi 125 (EGMH) 07/2015 - 92kW 125HP 1598cm3 R9M 452
- 1.6 dCi 140 (EGMA) 06/2014 - 103kW 140HP 1598cm3 R9M 450
- 1.6 dCi 145 (EGMG) 07/2015 - 107kW 145HP 1598cm3 R9M 452
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.6 dCi 90 (FGME) 05/2014 - 66kW 90HP 1598cm3 R9M 408
- 1.6 dCi 95 (FGMJ, FGMR) 07/2015 - 70kW 95HP 1598cm3 R9M 413, R9M 415
- 1.6 dCi 115 (FGMD) 05/2014 - 85kW 116HP 1598cm3 R9M 408
- 1.6 dCi 120 (FGMB, FGMC) 05/2014 - 88kW 120HP 1598cm3 R9M 450
- 1.6 dCi 125 (FGMH) 07/2015 - 92kW 125HP 1598cm3 R9M 452
- 1.6 dCi 140 (FGMA, FGMC) 05/2014 - 103kW 140HP 1598cm3 R9M 450
- 1.6 dCi 145 (FGMG) 07/2015 - 107kW 145HP 1598cm3 R9M 452





















