Vonkajšie spätné zrkadlo ABAKUS / Loro 3150M11
Vonkajšie spätné zrkadlo ABAKUS / Loro 3150M11
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
- Strana montáže: vľavo
- Ľavo/Pravostranné riadenie: pre vozidlá s volantom vľavo, pre vozidlá s volantom vpravo
- Farba: sivý
- Vonkajšie/vnútorné zrkadlo: konvexne, 000
- Povrch: So základným náterom
- Režim prevádzky: elektrický
- Modelový rok od: 2008
- Montáž/demontáž prostr. odborného personálu potrebná!

Značka Abakus bola založená v roku 1994. Na trhu pôsobí aj ako zástupca značiek DEPO, ESDEPO a LUCID. Výrobky týchto značiek predáva pod svojou značkou Abakus / Loro. V produktovom katalógu Abakus nájdeme svetlá pre automobily, ako sú hlavné svetlomety, brzdové, parkovacie, smerové a iné. Ďalej sú to zrkadlá a ich súčasti, olejové vane a časti karosérie, ako sú nárazníky, rôzne ochranné mriežky. Abakus dodáva aj elektronické komponenty a mechanické komponenty, ako sú sťahovania okien, zámky a mnoho iného. Všetky produkty sú vyrábané v kvalite OE a držia si u zákazníkov dlhodobú spokojnosť.
Rám vonkajšieho zrkadla POLCAR 606255TM
Sklo vonkajšieho zrkadla s držiakom POLCAR 6062545M
Vonkajšie zrkadlo POLCAR 6062522M
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 4312803
Vonkajšie zrkadlo POLCAR 606252-M
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 4312804
Vonkajšie zrkadlo POLCAR 6062514M
Vonkajšie zrkadlo POLCAR 6062524M
Vonkajšie zrkadlo POLCAR 6062515M
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 328-0256
Vonkajšie spätné zrkadlo ALKAR 9265160
Vonkajšie spätné zrkadlo ALKAR 9239160
Vonkajšie spätné zrkadlo ALKAR 9225160
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 4312807
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 4312808
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 4312817
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 4312818
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.6 (KW00, KW0Y, KW0E, KW0N, KW0P) 02/2008 - 64kW 87HP 1598cm3 K7M 750
- 1.6 16V (KW03, KW09, KW0D, KW0U, KW0W, KW13) 02/2008 - 78kW 106HP 1598cm3 K4M 834, K4M 835, K4M 836, K4M 830, K4M 831
- 1.6 16V FLEX (KW01) 02/2008 - 78kW 106HP 1598cm3 K4M 834, K4M 835, K4M 850
- 1.5 dCi 70 (KW0V, KW0A) 02/2008 - 50kW 68HP 1461cm3 K9K 800, K9K 840, K9K 802, K9K 714
- 1.5 dCi 85 (KW0K, KW0L, KW0B) 02/2008 - 63kW 86HP 1461cm3 K9K 812, K9K 802
- 1.5 dCi 105 (KW0F) 02/2008 - 76kW 103HP 1461cm3 K9K 806, K9K 804
- 1.5 dCi 110 (KW0C, KW0H) 09/2010 - 80kW 110HP 1461cm3 K9K 816, K9K 804
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.6 (KW0D) 02/2009 - 12/2012 78kW 106HP 1598cm3 K4M 830
- 1.5 dCi 75 09/2010 - 55kW 75HP 1461cm3 K9K 802
- 1.5 dCi (KW0G) 06/2009 - 12/2012 66kW 90HP 1461cm3 K9K 808
- 1.5 dCi (KW0F) 02/2009 - 12/2012 76kW 103HP 1461cm3 K9K 806
- 1.5 dCi 06/2009 - 80kW 110HP 1461cm3 K9K 804
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- Z.E. (FW0Z, FW1Z) 10/2011 - 44kW 60HP 0cm3 5AM 400, 5AQ 604
- 1.6 (FW00, FW0E, FW0N, FW0P, FW0Y) 02/2008 - 64kW 87HP 1598cm3 K7M 750
- 1.6 16V (FW03, FW09, FW0D, FW0U, FW0W, FW13) 02/2008 - 78kW 106HP 1598cm3 K4M 834, K4M 835, K4M 830, K4M 836, K4M 831
- 1.6 16V LPG (FW03, FW09, FW0W) 02/2008 - 78kW 106HP 1598cm3 K4M 834
- 1.5 dCi 70 (FW0A, KW0V) 02/2008 - 50kW 68HP 1461cm3 K9K 800
- 1.5 dCi 75 (FW07, FW10, FW04) 09/2010 - 55kW 75HP 1461cm3 K9K 808, K9K 608, K9K 628
- 1.5 dCi 85 (FW0K, FW0L, FW0B) 02/2008 - 63kW 86HP 1461cm3 K9K 812, K9K 800, K9K 802
- 1.5 dCi 90 (FW0G, FW05, FW08, FW11) 06/2009 - 66kW 90HP 1461cm3 K9K 808, K9K 608, K9K 628
- 1.5 dCi 105 (FW0F) 02/2008 - 76kW 103HP 1461cm3 K9K 806
- 1.5 dCi 110 (FW0C, FW0H) 09/2010 - 80kW 109HP 1461cm3 K9K 816, K9K 804

























