Vonkajšie spätné zrkadlo ABAKUS / Loro 4042M06
Vonkajšie spätné zrkadlo ABAKUS / Loro 4042M06
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
- Strana montáže: vpravo
- Ľavo/Pravostranné riadenie: pre vozidlá s volantom vľavo
- Funkcia svetla: so smerovým svetlom
- Farba: sivý
- Vonkajšie/vnútorné zrkadlo: konvexne, 000
- Povrch: So základným náterom
- Režim prevádzky: elektrický
- Montáž/demontáž prostr. odborného personálu potrebná!

Značka Abakus bola založená v roku 1994. Na trhu pôsobí aj ako zástupca značiek DEPO, ESDEPO a LUCID. Výrobky týchto značiek predáva pod svojou značkou Abakus / Loro. V produktovom katalógu Abakus nájdeme svetlá pre automobily, ako sú hlavné svetlomety, brzdové, parkovacie, smerové a iné. Ďalej sú to zrkadlá a ich súčasti, olejové vane a časti karosérie, ako sú nárazníky, rôzne ochranné mriežky. Abakus dodáva aj elektronické komponenty a mechanické komponenty, ako sú sťahovania okien, zámky a mnoho iného. Všetky produkty sú vyrábané v kvalite OE a držia si u zákazníkov dlhodobú spokojnosť.
Rám vonkajšieho zrkadla POLCAR 958555PE
Sklo vonkajšieho zrkadla s držiakom POLCAR 9585554E
Sklo vonkajšieho zrkadla s držiakom POLCAR 9585554M
Sklo vonkajšieho zrkadla DPA 88571789502
Rám vonkajšieho zrkadla POLCAR 958555PM
Vonkajšie zrkadlo POLCAR 9585524E
Vonkajšie zrkadlo POLCAR 9585524M
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0169
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5745808
Vonkajšie spätné zrkadlo ALKAR 9040136
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5776808
Vonkajšie spätné zrkadlo ALKAR 9030136
Vonkajšie spätné zrkadlo ALKAR 9040135
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5745828
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5776828
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.4 TSI 08/2010 - 07/2018 90kW 122HP 1390cm3 CAXA
- 1.4 TSI 05/2008 - 07/2018 110kW 150HP 1390cm3 CAVA, CTHA, BWK
- 1.4 TSI 4motion 09/2007 - 07/2018 110kW 150HP 1390cm3 CAVA, CTHA, BWK
- 1.4 TSI 05/2011 - 07/2018 118kW 160HP 1390cm3 CAVD, CTHD
- 1.4 TSI 4motion 05/2011 - 07/2018 118kW 160HP 1390cm3 CAVD, CTHD
- 2.0 TFSI 4motion 09/2007 - 07/2018 125kW 170HP 1984cm3 CCZC, CCTB, CAWA
- 2.0 TSI 4motion 05/2011 - 07/2018 132kW 180HP 1984cm3 CCZD
- 2.0 TFSI 4motion 09/2007 - 07/2018 147kW 200HP 1984cm3 CCTA, CAWB, CCZA
- 2.0 TSI 4motion 05/2011 - 07/2018 155kW 211HP 1984cm3 CCZB
- 2.0 TDI 05/2010 - 07/2018 81kW 110HP 1968cm3 CFFD, CUVE
- 2.0 TDI 4motion 11/2007 - 07/2018 100kW 136HP 1968cm3 CFFA, CBAA
- 2.0 TDI 03/2008 - 07/2018 103kW 140HP 1968cm3 CFFB, CBAB
- 2.0 TDI 4motion 09/2007 - 07/2018 103kW 140HP 1968cm3 CLJA, CFFB, CBAB
- 2.0 TDI 4motion 02/2008 - 08/2009 120kW 163HP 1968cm3 CBBA
- 2.0 TDI 4motion 09/2007 - 07/2018 125kW 170HP 1968cm3 CBBB, CFGB
- 2.0 TDI 4motion 11/2012 - 07/2018 130kW 177HP 1968cm3 CFGC

























