Vonkajšie spätné zrkadlo FAST FT10663 5904157831065
Vonkajšie spätné zrkadlo FAST FT10663
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
- Strana montáže: vpravo
- Režim prevádzky: elektrický
- Povrch: So základným náterom
- Vonkajšie/vnútorné zrkadlo: 000, kratší držiak zrkadla, s anténou
- Spárované čísla produktov: FT10662
Alternatívne označenie: 5904157831065

FAST je značka talianskeho pôvodu, ktorá sa zameriava na ponuku vysokokvalitných náhradných dielov pre osobné automobily a úžitkové automobily za prijateľnú cenu. Všetky produkty sú pre značku FAST vyrábané špičkovými európskymi výrobcami. Značka sa hlavne zameriava na automobily koncernu FIAT, ale má v ponuke diely aj pre iné značky áut. Všetky komponenty sú balené do niekoľkých vrstiev kartónu a na krabici je nálepka s hologramom, ktorá zaručuje originalitu výrobku. V katalógu nájdete naozaj široké spektrum výrobkov od karosárskych dielov cez podvozkové, motorové diely, alebo aj komponenty elektrického vybavenia.
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5790806
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0193
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0195
Vonkajšie spätné zrkadlo ALKAR 9226928
Vonkajšie spätné zrkadlo ALKAR 9226912
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0281
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0283
Vonkajšie spätné zrkadlo ALKAR 9240928
Vonkajšie spätné zrkadlo ALKAR 9220912
Vonkajšie spätné zrkadlo ALKAR 9242912
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5791806
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5791808
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5790818
Vonkajšie spätné zrkadlo ALKAR 9230928
Vonkajšie spätné zrkadlo ALKAR 9228912
- Volkswagen California T6 Camper (SGC, SGG, SHC)
- Volkswagen Multivan T6 (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN)
- Volkswagen Transporter T5 Platform/Chassis (7Jd, 7Je, 7Jl, 7Jy, 7Jz, 7F
- Volkswagen Transporter T6 / Caravelle T6 Bus (SGB, SGJ, SHB, SHJ)
- Volkswagen Transporter T6 Platform/Chassis (Sfd, Sfe, Sfl, Sfz, Sjd, Sj
- Volkswagen Transporter T6 Van (SGA, SGH, SHA, SHH)
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 2.0 TSI 04/2015 - 07/2019 110kW 150HP 1984cm3 CJKB
- 2.0 TSI 04/2015 - 07/2019 150kW 204HP 1984cm3 CJKA
- 2.0 TSI 4motion 06/2015 - 07/2019 150kW 204HP 1984cm3 CJKA
- 2.0 TDI 04/2015 - 07/2019 62kW 84HP 1968cm3 CXGA
- 2.0 TDI 04/2015 - 12/2019 75kW 102HP 1968cm3 CXGB, CAAB
- 2.0 TDI 04/2015 - 12/2019 103kW 140HP 1968cm3 CAAC
- 2.0 TDI 4motion 06/2015 - 12/2019 103kW 140HP 1968cm3 CAAC
- 2.0 TDI 04/2015 - 08/2024 110kW 150HP 1968cm3 DNAA, CXHA, CXFA
- 2.0 TDI 4motion 08/2015 - 08/2024 110kW 150HP 1968cm3 DNAA, CXHA, CXFA
- 2.0 TDI 04/2015 - 12/2019 132kW 180HP 1968cm3 CFCA
- 2.0 TDI 4motion 06/2015 - 12/2019 132kW 180HP 1968cm3 CFCA
- 2.0 TDI 06/2015 - 08/2024 150kW 204HP 1968cm3 DMZA, CXEB
- 2.0 TDI 4motion 06/2015 - 08/2024 150kW 204HP 1968cm3 DMZA, CXEB
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 2.0 TSI 04/2015 - 07/2019 110kW 150HP 1984cm3 CJKB
- 2.0 TSI 04/2015 - 07/2019 150kW 204HP 1984cm3 CJKA
- 2.0 TSI 4motion 06/2015 - 07/2019 150kW 204HP 1984cm3 CJKA
- 2.0 TDI 04/2015 - 07/2019 62kW 84HP 1968cm3 CAAA, CXGA
- 2.0 TDI 04/2015 - 12/2019 75kW 102HP 1968cm3 CXGB, CAAB
- 2.0 TDI 07/2019 - 08/2024 81kW 110HP 1968cm3 CXHC, DNAB
- 2.0 TDI 05/2016 - 08/2019 84kW 114HP 1968cm3 CXGC, CXHB
- 2.0 TDI 04/2015 - 12/2019 103kW 140HP 1968cm3 CAAC
- 2.0 TDI 4motion 06/2015 - 12/2019 103kW 140HP 1968cm3 CAAC
- 2.0 TDI 04/2015 - 08/2024 110kW 150HP 1968cm3 DNAA, CXHA, CXFA
- 2.0 TDI 4motion 08/2015 - 08/2024 110kW 150HP 1968cm3 DNAA, CXHA, CXFA
- 2.0 TDI 04/2015 - 12/2019 132kW 180HP 1968cm3 CFCA
- 2.0 TDI 4motion 06/2015 - 12/2019 132kW 180HP 1968cm3 CFCA
- 2.0 TDI 08/2018 - 08/2024 146kW 199HP 1968cm3 CXEC
- 2.0 TDI 4motion 08/2018 - 08/2024 146kW 199HP 1968cm3 CXEC
- 2.0 TDI 06/2015 - 08/2024 150kW 204HP 1968cm3 DMZA, CXEB
- 2.0 TDI 4motion 06/2015 - 08/2024 150kW 204HP 1968cm3 DMZA, CXEB
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- VR6 3.2 4motion 11/2003 - 11/2009 173kW 235HP 3189cm3 BDL
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- ABT e-Caravelle 01/2020 - 08/2024 83kW 113HP 0cm3 SMG-180.1.3
- 2.0 TSI 04/2015 - 07/2019 110kW 150HP 1984cm3 CJKB
- 2.0 TSI 04/2015 - 07/2019 150kW 204HP 1984cm3 CJKA
- 2.0 TSI 4motion 06/2015 - 07/2019 150kW 204HP 1984cm3 CJKA
- 2.0 TDI 04/2015 - 07/2019 62kW 84HP 1968cm3 CAAA, CXGA
- 2.0 TDI 10/2019 - 08/2024 66kW 90HP 1968cm3 DNAC, CXGD
- 2.0 TDI 04/2015 - 12/2019 75kW 102HP 1968cm3 CXGB, CAAB
- 2.0 TDI 07/2019 - 08/2024 81kW 110HP 1968cm3 CXHC, DNAB
- 2.0 TDI 05/2016 - 08/2019 84kW 114HP 1968cm3 CXGC, CXHB
- 2.0 TDI 04/2015 - 12/2019 103kW 140HP 1968cm3 CAAC
- 2.0 TDI 4motion 06/2015 - 12/2019 103kW 140HP 1968cm3 CAAC
- 2.0 TDI 04/2015 - 08/2024 110kW 150HP 1968cm3 DNAA, CXHA, CXFA
- 2.0 TDI 4motion 08/2015 - 08/2024 110kW 150HP 1968cm3 DNAA, CXHA, CXFA
- 2.0 TDI 04/2015 - 12/2019 132kW 180HP 1968cm3 CFCA
- 2.0 TDI 4motion 06/2015 - 12/2019 132kW 180HP 1968cm3 CFCA
- 2.0 TDI 08/2018 - 08/2024 146kW 199HP 1968cm3 CXEC
- 2.0 TDI 4motion 08/2018 - 08/2024 146kW 199HP 1968cm3 CXEC
- 2.0 TDI 06/2015 - 08/2024 150kW 204HP 1968cm3 DMZA, CXEB
- 2.0 TDI 4motion 06/2015 - 08/2024 150kW 204HP 1968cm3 DMZA, CXEB
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 2.0 TSI 04/2015 - 06/2019 110kW 150HP 1984cm3 CJKB
- 2.0 TDI 04/2015 - 11/2019 62kW 84HP 1968cm3 CAAA, CXGA
- 2.0 TDI 10/2019 - 08/2024 66kW 90HP 1968cm3 DNAC, CXGD
- 2.0 TDI 04/2015 - 11/2019 75kW 102HP 1968cm3 CXGB, CAAB
- 2.0 TDI 07/2019 - 08/2024 81kW 110HP 1968cm3 CXHC, DNAB
- 2.0 TDI 05/2016 - 11/2019 84kW 114HP 1968cm3 CXHB
- 2.0 TDI 04/2015 - 11/2019 103kW 140HP 1968cm3 CAAC
- 2.0 TDI 4motion 06/2015 - 11/2019 103kW 140HP 1968cm3 CAAC
- 2.0 TDI 08/2015 - 08/2024 110kW 150HP 1968cm3 DNAA, CXHA, CXFA
- 2.0 TDI 4motion 05/2016 - 08/2024 110kW 150HP 1968cm3 DNAA, CXHA, CXFA
- 2.0 TDI 04/2015 - 11/2019 132kW 180HP 1968cm3 CFCA
- 2.0 TDI 4motion 06/2015 - 11/2019 132kW 180HP 1968cm3 CFCA
- 2.0 TDI 08/2019 - 08/2024 146kW 199HP 1968cm3 CXEC
- 2.0 TDI 4motion 08/2019 - 08/2024 146kW 199HP 1968cm3 CXEC
- 2.0 TDI 05/2016 - 08/2024 150kW 204HP 1968cm3 DMZA, CXEB
- 2.0 TDI 4motion 05/2016 - 08/2024 150kW 204HP 1968cm3 DMZA, CXEB
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- ABT e-Transporter 01/2020 - 08/2024 83kW 113HP 0cm3 SMG-180.1.3
- 2.0 TSI 04/2015 - 07/2019 110kW 150HP 1984cm3 CJKB
- 2.0 TSI 04/2015 - 07/2019 150kW 204HP 1984cm3 CJKA
- 2.0 TSI 4motion 06/2015 - 07/2019 150kW 204HP 1984cm3 CJKA
- 2.0 TDI 04/2015 - 07/2019 62kW 84HP 1968cm3 CAAA, CXGA
- 2.0 TDI 10/2019 - 08/2024 66kW 90HP 1968cm3 DNAC, CXGD
- 2.0 TDI 04/2015 - 12/2019 75kW 102HP 1968cm3 CXGB, CAAB
- 2.0 TDI 07/2019 - 08/2024 81kW 110HP 1968cm3 CXHC, DNAB
- 2.0 TDI 05/2016 - 08/2019 84kW 114HP 1968cm3 CXHB
- 2.0 TDI 04/2015 - 12/2019 103kW 140HP 1968cm3 CAAC
- 2.0 TDI 4motion 06/2015 - 12/2019 103kW 140HP 1968cm3 CAAC
- 2.0 TDI 04/2015 - 08/2024 110kW 150HP 1968cm3 DNAA, CXHA, CXFA
- 2.0 TDI 4motion 08/2015 - 08/2024 110kW 150HP 1968cm3 DNAA, CXHA, CXFA
- 2.0 TDI 04/2015 - 12/2019 132kW 180HP 1968cm3 CFCA
- 2.0 TDI 4motion 06/2015 - 12/2019 132kW 180HP 1968cm3 CFCA
- 2.0 TDI 08/2019 - 08/2024 146kW 199HP 1968cm3 CXEC
- 2.0 TDI 4motion 08/2018 - 08/2024 146kW 199HP 1968cm3 CXEC
- 2.0 TDI 06/2015 - 08/2024 150kW 204HP 1968cm3 DMZA, CXEB
- 2.0 TDI 4motion 06/2015 - 08/2024 150kW 204HP 1968cm3 DMZA, CXEB



























