Vonkajšie zrkadlo POLCAR 1324515M
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
- Doplňujúca informácia: vyhrievané
- Farba: sivý
- Farba: čierna
- Strana montáže: vpravo
- Strana montáže: vľavo

Firmu založil v roku 1986 pán Andrzej Senkowski vo Varšave. Fungovala výlučne formou objednávok a dodacia lehota na diely bola zhruba jeden mesiac. V roku 1991 sa Polcar presťahoval do nového sídla vo Varšave, kde sídli doteraz. Rok 1996 bol významný tým, že bol vybudovaný prvý veľký sklad vo Wolke Kosowskej pri Varšave. Dnes má Polcar štyri sklady s celkovou rozlohou 110 000 m2. V ponuke firmy nájdeme takmer všetko pre automobily: karosárske diely, komponenty podvozku, brzdového systému, spojky, motora, interiérové diely a mnoho iného. Značka sa radí medzi takzvanú ekonomickú triedu s dobrou kvalitou, ale hlavne veľmi priaznivou cenou.
Kryt vonkajšieho zrkadla TYC 302-0010-2
Sklo vonkajšieho zrkadla VAN WEZEL 0323835
Sklo vonkajšieho zrkadla TYC 302-0086-1
Sklo vonkajšieho zrkadla TYC 337-0016-1
Sklo vonkajšieho zrkadla VAN WEZEL 0323837
Kryt vonkajšieho zrkadla ABAKUS / Loro 0204C01
Kryt vonkajšieho zrkadla VAN WEZEL 0323841
Sklo vonkajšieho zrkadla ABAKUS / Loro 0204G05
Sklo vonkajšieho zrkadla ABAKUS / Loro 0204G04
Vonkajšie spätné zrkadlo ABAKUS / Loro 0214M03
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 302-0010
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 302-0088
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0082
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 302-0012
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 302-0086
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0076
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 0323807
Vonkajšie spätné zrkadlo ABAKUS / Loro 0214M01
Vonkajšie spätné zrkadlo ABAKUS / Loro 3403M07
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5879817
- Audi A3 (8L1)
- Audi A4 B5 (8D2)
- Audi A4 B5 Avant (8D5)
- Audi A6 C4 (4A2)
- Audi A6 C5 (4B2, 4B4)
- Audi A6 C5 Avant (4B5, 4B6)
- Audi A8 D2 (4D2, 4D8)
- Seat Alhambra (7V8, 7V9)
- Seat Arosa (6H1)
- Seat Cordoba (6K1, 6K2)
- Seat Cordoba Vario (6K5)
- Seat Ibiza II (6K1)
- Seat Leon (1M1)
- Seat Toledo II (1M2)
- Škoda Superb I (3U4)
- Volkswagen Bora I (1J2)
- Volkswagen Bora Kombi (1J6)
- Volkswagen Golf IV (1J1)
- Volkswagen Golf IV Cabriolet (1E7)
- Volkswagen Golf IV Van (1J1)
- Volkswagen Golf IV Variant (1J5)
- Volkswagen Lupo I (6X1, 6E1)
- Volkswagen Passat B5 (3B2)
- Volkswagen Passat B5 Variant (3B5)
- Volkswagen Passat B5.5 (3B3)
- Volkswagen Passat B5.5 Variant (3B6)
- Volkswagen Polo (6N2)
- Volkswagen Polo III Classic (6V2)
- Volkswagen Polo Variant (6V5)
- Volkswagen Sharan (7M8, 7M9, 7M6)

































