Vonkajšie zrkadlo POLCAR 5559512M
Vonkajšie zrkadlo POLCAR 5559512M
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
- Doplňujúca informácia: s drziakom
- Doplňujúca informácia: vyhrievané
- Farba: sivý
- Strana montáže: vľavo

Firmu založil v roku 1986 pán Andrzej Senkowski vo Varšave. Fungovala výlučne formou objednávok a dodacia lehota na diely bola zhruba jeden mesiac. V roku 1991 sa Polcar presťahoval do nového sídla vo Varšave, kde sídli doteraz. Rok 1996 bol významný tým, že bol vybudovaný prvý veľký sklad vo Wolke Kosowskej pri Varšave. Dnes má Polcar štyri sklady s celkovou rozlohou 110 000 m2. V ponuke firmy nájdeme takmer všetko pre automobily: karosárske diely, komponenty podvozku, brzdového systému, spojky, motora, interiérové diely a mnoho iného. Značka sa radí medzi takzvanú ekonomickú triedu s dobrou kvalitou, ale hlavne veľmi priaznivou cenou.
Sklo vonkajšieho zrkadla ABAKUS / Loro 2815G03
Sklo vonkajšieho zrkadla VAN WEZEL 3781831
Sklo vonkajšieho zrkadla TYC 325-0066-1
Sklo vonkajšieho zrkadla VAN WEZEL 3781837
Sklo vonkajšieho zrkadla TYC 325-0068-1
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 3781817
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 3781813
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 3781803
Vonkajšie spätné zrkadlo ABAKUS / Loro 2815M05
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 325-0068
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.4 16V Twinport (E75) 07/2004 - 05/2010 66kW 90HP 1364cm3 Z 14 XEP
- 1.4 16V Twinport LPG (E75) 07/2004 - 05/2010 66kW 90HP 1364cm3 Z 14 XEP
- 1.6 (E75) 05/2003 - 05/2010 64kW 87HP 1598cm3 Z 16 SE
- 1.6 16V (E75) 05/2003 - 01/2006 74kW 100HP 1598cm3 Z 16 XE
- 1.6 (E75) 01/2006 - 05/2010 77kW 105HP 1598cm3 Z 16 XEP
- 1.6 Turbo (E75) 09/2005 - 05/2010 132kW 180HP 1598cm3 Z 16 LET
- 1.8 (E75) 05/2003 - 05/2010 92kW 125HP 1796cm3 Z 18 XE
- 1.3 CDTI (E75) 04/2005 - 05/2010 51kW 69HP 1248cm3 Y 13 DT, Z 13 DT
- 1.3 CDTI (E75) 09/2003 - 05/2010 55kW 75HP 1248cm3 Z 13 DTJ
- 1.7 DTI (E75) 09/2003 - 05/2010 55kW 75HP 1686cm3 Y 17 DT
- 1.7 CDTI (E75) 09/2003 - 05/2010 74kW 100HP 1686cm3 Z 17 DTH, Z 17 DT
- 1.7 CDTI (E75) 09/2006 - 05/2010 92kW 125HP 1686cm3 Z 17 DTR, A 17 DTR
























