Vonkajšie zrkadlo POLCAR 6015511E
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
- Farba: sivý
- Farba: čierna
- Strana montáže: vpravo
- Strana montáže: vľavo

Firmu založil v roku 1986 pán Andrzej Senkowski vo Varšave. Fungovala výlučne formou objednávok a dodacia lehota na diely bola zhruba jeden mesiac. V roku 1991 sa Polcar presťahoval do nového sídla vo Varšave, kde sídli doteraz. Rok 1996 bol významný tým, že bol vybudovaný prvý veľký sklad vo Wolke Kosowskej pri Varšave. Dnes má Polcar štyri sklady s celkovou rozlohou 110 000 m2. V ponuke firmy nájdeme takmer všetko pre automobily: karosárske diely, komponenty podvozku, brzdového systému, spojky, motora, interiérové diely a mnoho iného. Značka sa radí medzi takzvanú ekonomickú triedu s dobrou kvalitou, ale hlavne veľmi priaznivou cenou.
Kryt vonkajšieho zrkadla ABAKUS / Loro 3113C02
Kryt vonkajšieho zrkadla TYC 328-0017-2
Kryt vonkajšieho zrkadla VAN WEZEL 4325842
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 328-0009
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 328-0010
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 328-0013
Vonkajšie spätné zrkadlo ABAKUS / Loro 3112M02
Vonkajšie spätné zrkadlo ABAKUS / Loro 3112M04
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 4341804
Vonkajšie spätné zrkadlo ABAKUS / Loro 3111M01
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 328-0017
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 4339803
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 328-0046
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 4341814
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 4339813
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 4341808
- Fiat Cinquecento (170_)
- Renault Clio II (BB_, CB_)
- Renault Clio II Hatchback Van (SB0/1/2_)
- Renault Megane I (BA0/1_)
- Renault Megane I Cabriolet (EA0/1_)
- Renault Megane I Classic (LA0/1_)
- Renault Megane I Coach (DA0/1_)
- Renault Megane I Grandtour (KA0/1_)
- Renault Megane I Hatchback Van (SA0/1_)
- Renault Megane II (BM0/1_, CM0/1_)
- Renault Megane II Hatchback Van (KM0/2_)
- Renault Megane II Kombi (KM0/1_)
- Renault Megane II Kombi Van (KM_)
- Renault Megane II Sedan (LM0/1_)
- Renault Megane Scénic (JA0/1_)
- Renault Scénic I MPV (JA0/1_, FA0_)
- Renault Thalia I (LB_)






























