Vonkajšie zrkadlo POLCAR 6705521M
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
- Doplňujúca informácia: s drziakom
- Farba: matne
- Farba: čierna
- Strana montáže: vpravo

Firmu založil v roku 1986 pán Andrzej Senkowski vo Varšave. Fungovala výlučne formou objednávok a dodacia lehota na diely bola zhruba jeden mesiac. V roku 1991 sa Polcar presťahoval do nového sídla vo Varšave, kde sídli doteraz. Rok 1996 bol významný tým, že bol vybudovaný prvý veľký sklad vo Wolke Kosowskej pri Varšave. Dnes má Polcar štyri sklady s celkovou rozlohou 110 000 m2. V ponuke firmy nájdeme takmer všetko pre automobily: karosárske diely, komponenty podvozku, brzdového systému, spojky, motora, interiérové diely a mnoho iného. Značka sa radí medzi takzvanú ekonomickú triedu s dobrou kvalitou, ale hlavne veľmi priaznivou cenou.
Sklo vonkajšieho zrkadla TYC 337-0037-1
Kryt vonkajšieho zrkadla ABAKUS / Loro 4011C03
Kryt vonkajšieho zrkadla ESEN SKV 97SKV742 97SKV742
Kryt vonkajšieho zrkadla TYC 337-0251-2
Sklo vonkajšieho zrkadla VAN WEZEL 5825832
Kryt vonkajšieho zrkadla VAN WEZEL 5888846
Sklo vonkajšieho zrkadla ABAKUS / Loro 4011G07
Sklo vonkajšieho zrkadla ABAKUS / Loro 4029G04
Sklo vonkajšieho zrkadla VAN WEZEL 5825838
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 331-0017
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0057
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0299
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5825804
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0059
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5817804
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0037
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0295
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 4933804
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 331-0013
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0039
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5825808
- Mazda 323 S IV (BG)
- Seat Arosa (6H1)
- Seat Cordoba (6K1, 6K2)
- Seat Cordoba Vario (6K5)
- Seat Cordoba Vario Kombi Van (6K5)
- Seat Ibiza II (6K1)
- Seat Leon (1M1)
- Seat Toledo II (1M2)
- Škoda Superb I (3U4)
- Volkswagen Bora I (1J2)
- Volkswagen Bora Kombi (1J6)
- Volkswagen Golf IV (1J1)
- Volkswagen Golf IV Cabriolet (1E7)
- Volkswagen Golf IV Van (1J1)
- Volkswagen Golf IV Variant (1J5)
- Volkswagen Lupo I (6X1, 6E1)
- Volkswagen Passat B5 (3B2)
- Volkswagen Passat B5 Variant (3B5)
- Volkswagen Passat B5.5 (3B3)
- Volkswagen Passat B5.5 Variant (3B6)
- Volkswagen Polo (6N2)
- Volkswagen Polo Hatchback Van (6N1)
- Volkswagen Polo III Classic (6V2)
- Volkswagen Polo Variant (6V5)



































