Vonkajšie zrkadlo POLCAR 8153521M
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
- Farba: sivý
- Strana montáže: vpravo
- Strana montáže: vľavo

Firmu založil v roku 1986 pán Andrzej Senkowski vo Varšave. Fungovala výlučne formou objednávok a dodacia lehota na diely bola zhruba jeden mesiac. V roku 1991 sa Polcar presťahoval do nového sídla vo Varšave, kde sídli doteraz. Rok 1996 bol významný tým, že bol vybudovaný prvý veľký sklad vo Wolke Kosowskej pri Varšave. Dnes má Polcar štyri sklady s celkovou rozlohou 110 000 m2. V ponuke firmy nájdeme takmer všetko pre automobily: karosárske diely, komponenty podvozku, brzdového systému, spojky, motora, interiérové diely a mnoho iného. Značka sa radí medzi takzvanú ekonomickú triedu s dobrou kvalitou, ale hlavne veľmi priaznivou cenou.
Kryt vonkajšieho zrkadla TYC 305-0115-2
Kryt vonkajšieho zrkadla TYC 305-0116-2
Kryt vonkajšieho zrkadla VAN WEZEL 0910842
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 0910813
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 0910814
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 305-0115
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 305-0116
Vonkajšie spätné zrkadlo ABAKUS / Loro 0504M01
Palivová dopravná jednotka MEAT & DORIA 77877
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.0 06/2005 - 09/2014 50kW 68HP 998cm3 CFA (384F), 1KR-FE, CFB (1KR)
- 1.4 HDi 06/2005 - 09/2014 40kW 54HP 1398cm3 8HT (DV4TD), DV4D
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.2 10/2012 - 05/2019 51kW 69HP 1229cm3 A 12 XEL, D 12 XEL, B 12 XEL
- 1.4 10/2012 - 05/2019 64kW 87HP 1398cm3 A 14 XEL, D 14 XEL, B 14 XEL
- 1.4 10/2012 - 05/2019 74kW 101HP 1398cm3 B 14 XER, A 14 XER, D 14 XER
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.0 06/2005 - 05/2014 50kW 68HP 998cm3 CFA (384F), 1KR (384 F), CFB (1KR)
- 1.4 HDi 06/2005 - 05/2014 40kW 54HP 1398cm3 8HT (DV4TD)
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.0 (KGB10_, KGB10R) 07/2005 - 05/2014 50kW 68HP 998cm3 1KR-FE
- 1.0 GPL (KGB10_) 07/2005 - 05/2014 50kW 68HP 998cm3 1KR-FE
- 1.4 D-4D (WNB10_, WNB10R) 07/2005 - 08/2010 40kW 54HP 1398cm3 2W-ZTV























