Vonkajšie zrkadlo POLCAR 9514514S
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
- Doplňujúca informácia: vyhrievané
- Farba: sivý
- Materiál: Hliník
- Strana montáže: vľavo

Firmu založil v roku 1986 pán Andrzej Senkowski vo Varšave. Fungovala výlučne formou objednávok a dodacia lehota na diely bola zhruba jeden mesiac. V roku 1991 sa Polcar presťahoval do nového sídla vo Varšave, kde sídli doteraz. Rok 1996 bol významný tým, že bol vybudovaný prvý veľký sklad vo Wolke Kosowskej pri Varšave. Dnes má Polcar štyri sklady s celkovou rozlohou 110 000 m2. V ponuke firmy nájdeme takmer všetko pre automobily: karosárske diely, komponenty podvozku, brzdového systému, spojky, motora, interiérové diely a mnoho iného. Značka sa radí medzi takzvanú ekonomickú triedu s dobrou kvalitou, ale hlavne veľmi priaznivou cenou.
Sklo vonkajšieho zrkadla VAN WEZEL 5895837
Sklo vonkajšieho zrkadla DPA 88570421702
Sklo vonkajšieho zrkadla TYC 337-0094-1
Sklo vonkajšieho zrkadla DPA 88571231402
Sklo vonkajšieho zrkadla ABAKUS / Loro 3508G01
Sklo vonkajšieho zrkadla TYC 337-0304-1
Vonkajšie spätné zrkadlo DPA 88570098102
Vonkajšie spätné zrkadlo ESEN SKV 97SKV727 97SKV727
Vonkajšie spätné zrkadlo DPA 88570848102
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5839807
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5895807
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0094
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0120
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5886807
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0136
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0158
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0134
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0096
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0138
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5895817
- Seat Alhambra (7V8, 7V9)
- Škoda Superb I (3U4)
- Volkswagen Eos (1F7, 1F8)
- Volkswagen Golf Plus V (5M1, 521)
- Volkswagen Golf V (1K1)
- Volkswagen Golf V Variant (1K5)
- Volkswagen Golf Van VI Variant (AJ5)
- Volkswagen Golf VI (5K1)
- Volkswagen Golf VI Convertible (517)
- Volkswagen Golf VI Variant (AJ5)
- Volkswagen Jetta III (1K2)
- Volkswagen Passat B5.5 (3B3)
- Volkswagen Passat B5.5 Variant (3B6)
- Volkswagen Passat B6 (3C2)
- Volkswagen Passat B6 Variant (3C5)
- Volkswagen Sharan (7M8, 7M9, 7M6)


































