Vonkajšie zrkadlo POLCAR 9518517E
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
- Farba: sivý
- Farba: čierna
- Strana montáže: vpravo

Firmu založil v roku 1986 pán Andrzej Senkowski vo Varšave. Fungovala výlučne formou objednávok a dodacia lehota na diely bola zhruba jeden mesiac. V roku 1991 sa Polcar presťahoval do nového sídla vo Varšave, kde sídli doteraz. Rok 1996 bol významný tým, že bol vybudovaný prvý veľký sklad vo Wolke Kosowskej pri Varšave. Dnes má Polcar štyri sklady s celkovou rozlohou 110 000 m2. V ponuke firmy nájdeme takmer všetko pre automobily: karosárske diely, komponenty podvozku, brzdového systému, spojky, motora, interiérové diely a mnoho iného. Značka sa radí medzi takzvanú ekonomickú triedu s dobrou kvalitou, ale hlavne veľmi priaznivou cenou.
Kryt vonkajšieho zrkadla VAN WEZEL 5863842
Kryt vonkajšieho zrkadla TYC 337-0173-2
Kryt vonkajšieho zrkadla ABAKUS / Loro 4013C04
Kryt vonkajšieho zrkadla DPA 88571790102
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 310-0129
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 310-0130
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5863808
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5735808
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5863818
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0177
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5863828
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5735818
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.25 06/2008 - 04/2017 44kW 60HP 1242cm3 STJA, STJC, STJD, STJB
- 1.25 06/2008 - 04/2017 60kW 82HP 1242cm3 SNJA, SNJC, SNJD, SNJB
- 1.4 10/2008 - 04/2017 71kW 97HP 1388cm3 SPJA, SPJE, SPJC, RTJA, RTJB
- 1.4 LPG 01/2009 - 04/2017 68kW 92HP 1388cm3 RTJD, RTJA, RTJB
- 1.4 LPG 01/2009 - 04/2017 71kW 97HP 1388cm3 RTJD, SPJA, SPJE, SPJC, RTJA, RTJB
- 1.6 Ti 06/2008 - 01/2018 88kW 120HP 1596cm3 HXJE, RVJA, HXJA, HXJB
- 1.6 Ti 12/2010 - 04/2017 99kW 134HP 1596cm3 U5JA
- 1.4 TDCi 08/2008 - 09/2012 50kW 68HP 1399cm3 F6JB, F6JD
- 1.4 TDCi 07/2010 - 09/2012 51kW 70HP 1399cm3 F6JD, KVJA
- 1.6 TDCi 06/2008 - 12/2012 55kW 75HP 1560cm3 HHJF, UBJA
- 1.6 TDCi 06/2008 - 12/2012 66kW 90HP 1560cm3 HHJC, HHJE, HHJD
- 1.6 TDCi 02/2010 - 12/2015 70kW 95HP 1560cm3 TZJA, TZJB, T3JA
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.25 01/2009 - 04/2017 60kW 82HP 1242cm3 SNJA, SNJC, SNJD, SNJB
- 1.4 TDCi 01/2009 - 04/2017 50kW 68HP 1399cm3 F6JB, F6JD
- 1.4 TDCi 07/2010 - 04/2017 51kW 70HP 1399cm3 F6JD, KVJA
- 1.6 TDCi 01/2009 - 04/2017 66kW 90HP 1560cm3 HHJC, HHJE, HHJD
- 1.6 TDCi 02/2010 - 05/2015 70kW 95HP 1560cm3 TZJA, TZJB, T3JA
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.2 TSI 05/2010 - 11/2012 63kW 86HP 1197cm3 CBZA
- 1.2 TSI 11/2008 - 11/2012 77kW 105HP 1197cm3 CBZB
- 1.4 10/2008 - 11/2012 59kW 80HP 1390cm3 CGGA
- 1.4 TSI 10/2008 - 11/2012 90kW 122HP 1390cm3 CAXA
- 1.4 TSI 10/2008 - 11/2012 118kW 160HP 1390cm3 CNWA, CTKA, CAVD, CTHD
- 1.6 10/2008 - 11/2012 75kW 102HP 1595cm3 CMXA, CCSA, BSE, BSF
- 1.6 BiFuel 03/2009 - 11/2012 75kW 102HP 1595cm3 CHGA
- 1.6 MultiFuel 10/2008 - 11/2012 75kW 102HP 1595cm3 CMXA, CCSA
- 1.8 TSI 06/2009 - 01/2011 118kW 160HP 1798cm3 CDAA
- 2.0 GTi 06/2009 - 11/2013 147kW 200HP 1984cm3 CCTA, CCZA, CBFA
- 2.0 GTi 04/2009 - 11/2012 155kW 210HP 1984cm3 CCZB
- 2.0 GTi 05/2011 - 11/2012 173kW 235HP 1984cm3 CDLG
- 2.0 R 4motion 11/2009 - 11/2013 188kW 256HP 1984cm3 CDLC, CRZA
- 2.0 R 4motion 11/2009 - 05/2011 195kW 265HP 1984cm3 CDLA
- 2.0 R 4motion 11/2009 - 11/2012 199kW 270HP 1984cm3 CDLF
- 2.5 07/2009 - 05/2013 125kW 170HP 2480cm3 CBTA, CBUA
- 1.6 TDI 02/2009 - 11/2012 66kW 90HP 1598cm3 CAYB
- 1.6 TDI 02/2009 - 11/2012 77kW 105HP 1598cm3 CAYC
- 2.0 TDI 10/2008 - 11/2012 81kW 110HP 1968cm3 CLCA, CBDC
- 2.0 TDI 10/2008 - 11/2012 100kW 136HP 1968cm3 CFFA, CBAA
- 2.0 TDI 10/2008 - 05/2013 103kW 140HP 1968cm3 CFFB, CJAA, CBAB
- 2.0 TDI 4motion 05/2009 - 11/2012 103kW 140HP 1968cm3 CFFB, CBAB
- 2.0 TDI 04/2009 - 11/2012 125kW 170HP 1968cm3 CBBB, CFGB
- Blue E-Motion 12/2010 - 11/2013 65kW 88HP 0cm3 EAA
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.2 TSI 03/2011 - 05/2016 77kW 105HP 1197cm3 CBZB
- 1.2 TSI 16V 11/2013 - 05/2016 77kW 105HP 1197cm3 CJZA, CYVD
- 1.4 TSI 11/2011 - 05/2016 90kW 122HP 1390cm3 CAXA
- 1.4 TSI 11/2013 - 05/2016 92kW 125HP 1395cm3 CZCA, CXSB
- 1.4 TSI 11/2013 - 05/2016 110kW 150HP 1395cm3 CZDA, CHPB
- 1.4 TSI 03/2011 - 05/2016 118kW 160HP 1390cm3 CNWA, CTKA, CAVD, CTHD
- 2.0 GTI 05/2012 - 05/2016 155kW 211HP 1984cm3 CCZB
- 2.0 TSI 11/2013 - 05/2016 162kW 220HP 1984cm3 CULC
- 2.0 R 01/2013 - 05/2016 195kW 265HP 1984cm3 CDLA
- 1.6 TDI 03/2011 - 05/2016 77kW 105HP 1598cm3 CAYC
- 2.0 TDI 11/2013 - 05/2016 81kW 110HP 1968cm3 CUUA
- 2.0 TDI 11/2011 - 05/2016 103kW 140HP 1968cm3 CFHC
- 2.0 TDI 11/2013 - 05/2016 110kW 150HP 1968cm3 CUUB
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.2 TSI 07/2010 - 07/2013 63kW 86HP 1197cm3 CBZA
- 1.2 TSI 07/2009 - 07/2013 77kW 105HP 1197cm3 CBZB
- 1.4 07/2009 - 07/2013 59kW 80HP 1390cm3 CGGA, BUD
- 1.4 TSI 07/2009 - 07/2013 90kW 122HP 1390cm3 CAXA
- 1.4 TSI 07/2009 - 07/2013 118kW 160HP 1390cm3 CNWA, CTKA, CAVD, CTHD
- 1.6 07/2009 - 07/2013 75kW 102HP 1595cm3 CMXA, CCSA, BSE, BSF
- 1.6 MultiFuel 07/2010 - 07/2013 75kW 102HP 1595cm3 CMXA, CCSA
- 1.6 BiFuel 07/2009 - 12/2010 75kW 102HP 1595cm3 CHGA, BSF
- 2.0 TFSI 07/2009 - 07/2013 147kW 200HP 1984cm3 CCZA
- 1.6 TDI 12/2009 - 07/2013 66kW 90HP 1598cm3 CAYB
- 1.6 TDI 07/2009 - 07/2013 77kW 105HP 1598cm3 CAYC
- 1.6 TDI 4motion 07/2009 - 07/2013 77kW 105HP 1598cm3 CAYC
- 2.0 TDI 01/2010 - 07/2013 81kW 110HP 1968cm3 CLCA
- 2.0 TDI 07/2009 - 07/2013 100kW 136HP 1968cm3 CFHB, CBDA
- 2.0 TDI 07/2009 - 07/2013 103kW 140HP 1968cm3 CLCB, CJAA, CFHC, CBDB
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.4 TSI 02/2006 - 05/2010 103kW 140HP 1390cm3 BMY, CAVC
- 1.4 TSI EcoFuel 05/2009 - 05/2010 110kW 150HP 1390cm3 CDGA
- 1.4 TSI 11/2006 - 05/2010 125kW 170HP 1390cm3 BLG, CAVB
- 1.6 07/2003 - 05/2010 75kW 102HP 1595cm3 BGU, BSE, BSF
- 1.6 BiFuel 11/2006 - 05/2010 75kW 102HP 1595cm3 BSF
- 2.0 EcoFuel 02/2006 - 05/2009 80kW 109HP 1984cm3 BSX
- 1.9 TDI 11/2004 - 05/2010 66kW 90HP 1896cm3 BXF, BRU, BXJ
- 1.9 TDI 08/2003 - 05/2010 77kW 105HP 1896cm3 BLS, BKC, BXE
- 2.0 TDI 02/2003 - 05/2010 100kW 136HP 1968cm3 AZV
- 2.0 TDI 12/2005 - 05/2010 103kW 140HP 1968cm3 BMM
- 2.0 TDI 16V 08/2003 - 05/2010 103kW 140HP 1968cm3 BKD
- 2.0 TDI 12/2005 - 05/2010 125kW 170HP 1968cm3 CFJA, BMN
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.2 TSI 05/2010 - 05/2015 77kW 105HP 1197cm3 CBZB
- 1.4 TSI 05/2010 - 05/2015 103kW 140HP 1390cm3 CTHC, CAVC
- 1.4 TSI EcoFuel 05/2010 - 05/2015 110kW 150HP 1390cm3 CDGA
- 1.4 TSI 05/2010 - 05/2015 125kW 170HP 1390cm3 CTHB, CAVB
- 1.6 TDI 05/2010 - 05/2015 66kW 90HP 1598cm3 CAYB
- 1.6 TDI 05/2010 - 05/2015 77kW 105HP 1598cm3 CAYC
- 2.0 TDI 11/2010 - 05/2015 81kW 110HP 1968cm3 CLCA, CFHF
- 2.0 TDI 05/2010 - 05/2015 103kW 140HP 1968cm3 CFHC
- 2.0 TDI 05/2010 - 01/2013 125kW 170HP 1968cm3 CFJA
- 2.0 TDI 01/2013 - 05/2015 130kW 177HP 1968cm3 CFJB
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 2.0 EcoFuel 02/2006 - 11/2006 80kW 109HP 1984cm3 BSX
- 1.9 TDI 08/2003 - 11/2006 77kW 105HP 1896cm3 BKC, BXE
- 2.0 TDI 02/2003 - 05/2010 100kW 136HP 1968cm3 AZV
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.2 TSI 05/2010 - 05/2015 77kW 105HP 1197cm3 CBZB
- 1.4 TSi EcoFuel 05/2010 - 05/2015 110kW 150HP 1390cm3 CDGA
- 1.4 TSI 05/2010 - 05/2015 103kW 140HP 1390cm3 CTHC, CAVC
- 1.4 TSI 05/2010 - 05/2015 125kW 170HP 1390cm3 CTHB, CAVB
- 1.6 TDI 05/2010 - 05/2015 66kW 90HP 1598cm3 CAYB
- 2.0 TDi 05/2010 - 01/2013 125kW 170HP 1968cm3 CFJA
- 1.6 TDI 05/2010 - 05/2015 77kW 105HP 1598cm3 CAYC
- 2.0 TDI 05/2010 - 05/2015 103kW 140HP 1968cm3 CFHC





















