Vonkajšie zrkadlo POLCAR 9525514E
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
- Farba: sivý
- Farba: čierna
- Strana montáže: vľavo

Firmu založil v roku 1986 pán Andrzej Senkowski vo Varšave. Fungovala výlučne formou objednávok a dodacia lehota na diely bola zhruba jeden mesiac. V roku 1991 sa Polcar presťahoval do nového sídla vo Varšave, kde sídli doteraz. Rok 1996 bol významný tým, že bol vybudovaný prvý veľký sklad vo Wolke Kosowskej pri Varšave. Dnes má Polcar štyri sklady s celkovou rozlohou 110 000 m2. V ponuke firmy nájdeme takmer všetko pre automobily: karosárske diely, komponenty podvozku, brzdového systému, spojky, motora, interiérové diely a mnoho iného. Značka sa radí medzi takzvanú ekonomickú triedu s dobrou kvalitou, ale hlavne veľmi priaznivou cenou.
Sklo vonkajšieho zrkadla ABAKUS / Loro 4021G04
Sklo vonkajšieho zrkadla VAN WEZEL 5825831
Sklo vonkajšieho zrkadla VAN WEZEL 5825837
Sklo vonkajšieho zrkadla TYC 337-0038-1
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5817813
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0058
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0060
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5825803
Vonkajšie spätné zrkadlo ABAKUS / Loro 4029M01
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0038
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 331-0014
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0040
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5825807
- Seat Arosa (6H1)
- Seat Cordoba (6K1, 6K2)
- Seat Cordoba Vario (6K5)
- Seat Cordoba Vario Kombi Van (6K5)
- Seat Ibiza II (6K1)
- Seat Leon (1M1)
- Seat Toledo II (1M2)
- Škoda Superb I (3U4)
- Volkswagen Bora I (1J2)
- Volkswagen Bora Kombi (1J6)
- Volkswagen Golf IV (1J1)
- Volkswagen Golf IV Cabriolet (1E7)
- Volkswagen Golf IV Variant (1J5)
- Volkswagen Lupo I (6X1, 6E1)
- Volkswagen Passat B5 (3B2)
- Volkswagen Passat B5 Variant (3B5)
- Volkswagen Passat B5.5 (3B3)
- Volkswagen Passat B5.5 Variant (3B6)
- Volkswagen Polo (6N2)
- Volkswagen Polo III Classic (6V2)
- Volkswagen Polo Variant (6V5)



























