Vonkajšie zrkadlo POLCAR 9526515M
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
- Doplňujúca informácia: s drziakom
- Doplňujúca informácia: vyhrievané
- Farba: sivý
- Farba: čierna
- Strana montáže: vľavo

Firmu založil v roku 1986 pán Andrzej Senkowski vo Varšave. Fungovala výlučne formou objednávok a dodacia lehota na diely bola zhruba jeden mesiac. V roku 1991 sa Polcar presťahoval do nového sídla vo Varšave, kde sídli doteraz. Rok 1996 bol významný tým, že bol vybudovaný prvý veľký sklad vo Wolke Kosowskej pri Varšave. Dnes má Polcar štyri sklady s celkovou rozlohou 110 000 m2. V ponuke firmy nájdeme takmer všetko pre automobily: karosárske diely, komponenty podvozku, brzdového systému, spojky, motora, interiérové diely a mnoho iného. Značka sa radí medzi takzvanú ekonomickú triedu s dobrou kvalitou, ale hlavne veľmi priaznivou cenou.
Sklo vonkajšieho zrkadla ABAKUS / Loro 3506G03
Sklo vonkajšieho zrkadla VAN WEZEL 5828835
Sklo vonkajšieho zrkadla TYC 332-0020-1
Kryt vonkajšieho zrkadla ABAKUS / Loro 4030C03
Kryt vonkajšieho zrkadla VAN WEZEL 5827843
Kryt vonkajšieho zrkadla ABAKUS / Loro 3506C03
Kryt vonkajšieho zrkadla TYC 332-0020-2
Kryt vonkajšieho zrkadla MAGNETI MARELLI 351991202810 SV9322
Kryt vonkajšieho zrkadla VAN WEZEL 5828843
Vonkajšie spätné zrkadlo ABAKUS / Loro 4030M01
Vonkajšie spätné zrkadlo ABAKUS / Loro 4030M05
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0064
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0168
Vonkajšie spätné zrkadlo ABAKUS / Loro 4030M07
Vonkajšie spätné zrkadlo DPA 88570107102
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5827807
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5828813
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 332-0074
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0142
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 332-0020
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0144
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5828807
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0312
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5828817
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 7622817
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 332-0076
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 7622827
Vonkajšie spätné zrkadlo MAGNETI MARELLI 182201586100 RV15861
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.2 TSI 02/2010 - 06/2013 77kW 105HP 1197cm3 CBZB
- 1.4 05/2004 - 05/2006 55kW 75HP 1390cm3 BCA
- 1.4 06/2004 - 04/2013 59kW 80HP 1390cm3 CGGA, BUD
- 1.4 TSI 11/2008 - 06/2013 90kW 122HP 1390cm3 CAXA
- 1.6 06/2004 - 06/2013 75kW 102HP 1595cm3 BSE, BSF, CCSA, CMXA, BGU
- 1.6 LPG 08/2009 - 11/2012 75kW 102HP 1595cm3 BSE, CHGA
- 1.6 MultiFuel 01/2008 - 06/2013 75kW 102HP 1595cm3 CCSA, CMXA
- 1.6 FSI 02/2004 - 10/2008 85kW 115HP 1598cm3 BLF
- 1.8 TSI 03/2009 - 06/2013 112kW 152HP 1798cm3 CDAB
- 1.8 TSI 06/2007 - 04/2013 118kW 160HP 1798cm3 BZB, CDAA
- 2.0 FSI 11/2004 - 10/2008 110kW 150HP 1984cm3 BLY, BLR, BVY, BVZ
- 2.0 TFSI 10/2005 - 02/2013 147kW 200HP 1984cm3 BWA, CCZA
- 1.6 TDI 06/2009 - 04/2013 77kW 105HP 1598cm3 CAYC
- 1.9 TDI 06/2004 - 12/2010 77kW 105HP 1896cm3 BXE, BLS, BKC, BJB
- 2.0 TDI 03/2010 - 06/2013 81kW 110HP 1968cm3 CFHF, CLCA
- 2.0 TDI 02/2004 - 05/2010 100kW 136HP 1968cm3 AZV
- 2.0 TDI 11/2005 - 05/2010 103kW 140HP 1968cm3 BMM
- 2.0 TDI 16V 02/2004 - 04/2013 103kW 140HP 1968cm3 CFHC, CLCB, BKD
- 2.0 TDI RS 04/2006 - 02/2013 125kW 170HP 1968cm3 CEGA, BMN
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.2 TSI 02/2010 - 04/2013 77kW 105HP 1197cm3 CBZB
- 1.4 05/2004 - 05/2006 55kW 75HP 1390cm3 BCA
- 1.4 05/2006 - 06/2013 59kW 80HP 1390cm3 CGGA, BUD
- 1.4 TSI 11/2008 - 06/2013 90kW 122HP 1390cm3 CAXA
- 1.6 09/2004 - 06/2013 75kW 102HP 1595cm3 BSE, BSF, CCSA, CMXA, BGU
- 1.6 MultiFuel 01/2008 - 06/2013 75kW 102HP 1595cm3 CCSA, CMXA
- 1.6 LPG 08/2009 - 11/2012 75kW 102HP 1595cm3 CHGA
- 1.6 FSI 02/2004 - 10/2008 85kW 115HP 1598cm3 BLF
- 1.8 TSI 06/2007 - 04/2013 118kW 160HP 1798cm3 BZB, CDAA
- 1.8 TSI 4x4 11/2008 - 02/2013 118kW 160HP 1798cm3 CDAA
- 2.0 FSI 11/2004 - 10/2008 110kW 150HP 1984cm3 BLY, BLR, BVY, BVZ
- 2.0 FSI 4x4 11/2004 - 04/2009 110kW 150HP 1984cm3 BLY, BLX, BVX
- 2.0 TFSI 10/2005 - 02/2013 147kW 200HP 1984cm3 BWA, CCZA
- 1.6 TDI 06/2009 - 04/2013 77kW 105HP 1598cm3 CAYC
- 1.6 TDI 4x4 06/2009 - 02/2013 77kW 105HP 1598cm3 CAYC
- 1.9 TDI 09/2004 - 12/2010 77kW 105HP 1896cm3 BXE, BLS, BKC, BJB
- 1.9 TDI 4x4 11/2004 - 12/2010 77kW 105HP 1896cm3 BXE, BLS, BKC
- 2.0 TDI 03/2010 - 06/2013 81kW 110HP 1968cm3 CFHF, CLCA
- 2.0 TDI 16V 02/2004 - 05/2010 100kW 136HP 1968cm3 AZV
- 2.0 TDI 11/2005 - 05/2010 103kW 140HP 1968cm3 BMM
- 2.0 TDI 4x4 07/2006 - 05/2010 103kW 140HP 1968cm3 BMM
- 2.0 TDI 16V 02/2004 - 05/2013 103kW 140HP 1968cm3 CFHC, CLCB, BKD
- 2.0 TDI 16V 4x4 05/2010 - 02/2013 103kW 140HP 1968cm3 CFHC, CLCB, BKD
- 2.0 TDI RS 04/2006 - 02/2013 125kW 170HP 1968cm3 CEGA, BMN
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.2 01/2002 - 05/2007 40kW 54HP 1198cm3 BMD, AWY
- 1.2 05/2007 - 11/2009 44kW 60HP 1198cm3 BBM
- 1.2 12V 10/2001 - 07/2007 47kW 64HP 1198cm3 BME, AZQ
- 1.2 12V 05/2007 - 11/2009 51kW 69HP 1198cm3 BZG
- 1.4 16V 10/2001 - 05/2008 55kW 75HP 1390cm3 BKY, AUA, BBY
- 1.4 16V 05/2006 - 11/2009 59kW 80HP 1390cm3 BUD
- 1.4 FSI 02/2002 - 07/2006 63kW 86HP 1390cm3 AXU
- 1.4 16V 10/2001 - 05/2008 74kW 101HP 1390cm3 AUB, BBZ
- 1.6 16V 05/2006 - 11/2009 77kW 105HP 1598cm3 BTS
- 1.8 GTI 09/2005 - 11/2009 110kW 150HP 1781cm3 BJX
- 1.8 GTi Cup Edition 05/2006 - 11/2009 132kW 180HP 1781cm3 BBU
- 1.4 TDI 04/2005 - 11/2009 51kW 70HP 1422cm3 BWB, BNM
- 1.4 TDI 10/2001 - 06/2005 55kW 75HP 1422cm3 BAY, AMF
- 1.4 TDI 04/2005 - 11/2009 59kW 80HP 1422cm3 BMS, BNV
- 1.9 SDI 10/2001 - 11/2009 47kW 64HP 1896cm3 ASY
- 1.9 TDI 10/2001 - 11/2009 74kW 101HP 1896cm3 ATD, AXR, BMT
- 1.9 TDI 11/2003 - 11/2009 96kW 130HP 1896cm3 ASZ, BLT
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.4 11/2002 - 04/2012 55kW 75HP 1390cm3 BKY, BBY
- 1.4 11/2003 - 06/2005 74kW 101HP 1390cm3 BBZ
- 1.6 09/2002 - 74kW 101HP 1598cm3 BAH, CCRA, CFZA
- 1.4 TDI 07/2003 - 06/2005 55kW 75HP 1422cm3 BAY, AMF
- 1.9 SDI 09/2002 - 04/2012 47kW 64HP 1896cm3 ASY
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.9 TDI 07/2003 - 12/2010 74kW 101HP 1896cm3 ATD










































