Vonkajšie zrkadlo POLCAR 9541519M
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
- Doplňujúca informácia: bez krytky
- Doplňujúca informácia: bez krytu
- Doplňujúca informácia: s drziakom
- Doplňujúca informácia: vyhrievané
- Farba: matne
- Farba: modrá
- Farba: sivý
- Farba: čierna
- Strana montáže: vpravo
- Strana montáže: vľavo

Firmu založil v roku 1986 pán Andrzej Senkowski vo Varšave. Fungovala výlučne formou objednávok a dodacia lehota na diely bola zhruba jeden mesiac. V roku 1991 sa Polcar presťahoval do nového sídla vo Varšave, kde sídli doteraz. Rok 1996 bol významný tým, že bol vybudovaný prvý veľký sklad vo Wolke Kosowskej pri Varšave. Dnes má Polcar štyri sklady s celkovou rozlohou 110 000 m2. V ponuke firmy nájdeme takmer všetko pre automobily: karosárske diely, komponenty podvozku, brzdového systému, spojky, motora, interiérové diely a mnoho iného. Značka sa radí medzi takzvanú ekonomickú triedu s dobrou kvalitou, ale hlavne veľmi priaznivou cenou.
Sklo vonkajšieho zrkadla ABAKUS / Loro 4021G02
Kryt vonkajšieho zrkadla ESEN SKV 97SKV741 97SKV741
Kryt vonkajšieho zrkadla TYC 337-0038-2
Sklo vonkajšieho zrkadla ABAKUS / Loro 4011G02
Kryt vonkajšieho zrkadla VAN WEZEL 5888841
Sklo vonkajšieho zrkadla TYC 337-0296-1
Kryt vonkajšieho zrkadla ABAKUS / Loro 4011C11
Sklo vonkajšieho zrkadla ABAKUS / Loro 4012G01
Sklo vonkajšieho zrkadla TYC 337-0016-1
Sklo vonkajšieho zrkadla VAN WEZEL 5888837
Sklo vonkajšieho zrkadla DPA 88570105202
Sklo vonkajšieho zrkadla VAN WEZEL 5888835
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0014
Vonkajšie spätné zrkadlo DPA 88571811202
Vonkajšie spätné zrkadlo DPA 88571811402
Vonkajšie spätné zrkadlo ABAKUS / Loro 4011M02
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0296
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5888803
Vonkajšie spätné zrkadlo ABAKUS / Loro 4011M08
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0016
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5888817
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0300
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5888807
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5888818
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0038
Vonkajšie spätné zrkadlo ABAKUS / Loro 4011M34
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 4933803
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 331-0014
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5888813
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0040
- Audi A3 (8L1)
- Audi A4 B5 (8D2)
- Audi A6 C4 (4A2)
- Audi A6 C5 (4B2, 4B4)
- Audi A6 C5 Avant (4B5, 4B6)
- Audi A8 D2 (4D2, 4D8)
- Seat Arosa (6H1)
- Seat Cordoba (6K1, 6K2)
- Seat Cordoba Vario (6K5)
- Seat Ibiza II (6K1)
- Seat Leon (1M1)
- Seat Toledo II (1M2)
- Škoda Superb I (3U4)
- Volkswagen Bora I (1J2)
- Volkswagen Bora Kombi (1J6)
- Volkswagen Golf III Cabriolet (1E7)
- Volkswagen Golf IV (1J1)
- Volkswagen Golf IV Cabriolet (1E7)
- Volkswagen Golf IV Van (1J1)
- Volkswagen Golf IV Variant (1J5)
- Volkswagen Golf Van IV Variant (1J5)
- Volkswagen Lupo I (6X1, 6E1)
- Volkswagen Passat B5 (3B2)
- Volkswagen Passat B5 Variant (3B5)
- Volkswagen Passat B5.5 (3B3)
- Volkswagen Passat B5.5 Variant (3B6)
- Volkswagen Passat B6 Variant (3C5)
- Volkswagen Polo (6N2)
- Volkswagen Polo III Classic (6V2)
- Volkswagen Polo Variant (6V5)












































