Vonkajšie zrkadlo POLCAR 9550515M
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
- Farba: sivý
- Farba: čierna
- Strana montáže: vpravo
- Strana montáže: vľavo

Firmu založil v roku 1986 pán Andrzej Senkowski vo Varšave. Fungovala výlučne formou objednávok a dodacia lehota na diely bola zhruba jeden mesiac. V roku 1991 sa Polcar presťahoval do nového sídla vo Varšave, kde sídli doteraz. Rok 1996 bol významný tým, že bol vybudovaný prvý veľký sklad vo Wolke Kosowskej pri Varšave. Dnes má Polcar štyri sklady s celkovou rozlohou 110 000 m2. V ponuke firmy nájdeme takmer všetko pre automobily: karosárske diely, komponenty podvozku, brzdového systému, spojky, motora, interiérové diely a mnoho iného. Značka sa radí medzi takzvanú ekonomickú triedu s dobrou kvalitou, ale hlavne veľmi priaznivou cenou.
Sklo vonkajšieho zrkadla DPA 88570369002
Kryt vonkajšieho zrkadla TYC 302-0010-2
Sklo vonkajšieho zrkadla VAN WEZEL 5878835
Kryt vonkajšieho zrkadla VAN WEZEL 0323841
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 302-0010
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 302-0088
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0082
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 302-0012
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0098
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 302-0086
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0076
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 0323807
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0074
Vonkajšie spätné zrkadlo ABAKUS / Loro 3403M07
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5879817
Vonkajšie spätné zrkadlo ABAKUS / Loro 3402M07
- Audi A3 (8L1)
- Audi A4 B5 (8D2)
- Audi A6 C4 (4A2)
- Audi A6 C5 (4B2, 4B4)
- Audi A6 C5 Avant (4B5, 4B6)
- Audi A8 D2 (4D2, 4D8)
- Seat Alhambra (7V8, 7V9)
- Seat Alhambra Van (7V8, 7V9)
- Seat Arosa (6H1)
- Seat Cordoba (6K1, 6K2)
- Seat Cordoba Vario (6K5)
- Seat Ibiza II (6K1)
- Seat Leon (1M1)
- Seat Toledo II (1M2)
- Škoda Superb I (3U4)
- Volkswagen Bora I (1J2)
- Volkswagen Bora Kombi (1J6)
- Volkswagen Golf IV (1J1)
- Volkswagen Golf IV Cabriolet (1E7)
- Volkswagen Lupo I (6X1, 6E1)
- Volkswagen Passat B5 (3B2)
- Volkswagen Passat B5 Variant (3B5)
- Volkswagen Passat B5.5 (3B3)
- Volkswagen Passat B5.5 Variant (3B6)
- Volkswagen Polo (6N2)
- Volkswagen Polo III Classic (6V2)
- Volkswagen Polo Kombi Van (6V5)
- Volkswagen Polo Variant (6V5)
- Volkswagen Sharan (7M8, 7M9, 7M6)
- Volkswagen Sharan Box Body/MPV (7M_)






























