Vonkajšie zrkadlo POLCAR 956851-M
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
- Doplňujúca informácia: s drziakom
- Farba: sivý
- Farba: čierna
- Strana montáže: vpravo
- Strana montáže: vľavo

Firmu založil v roku 1986 pán Andrzej Senkowski vo Varšave. Fungovala výlučne formou objednávok a dodacia lehota na diely bola zhruba jeden mesiac. V roku 1991 sa Polcar presťahoval do nového sídla vo Varšave, kde sídli doteraz. Rok 1996 bol významný tým, že bol vybudovaný prvý veľký sklad vo Wolke Kosowskej pri Varšave. Dnes má Polcar štyri sklady s celkovou rozlohou 110 000 m2. V ponuke firmy nájdeme takmer všetko pre automobily: karosárske diely, komponenty podvozku, brzdového systému, spojky, motora, interiérové diely a mnoho iného. Značka sa radí medzi takzvanú ekonomickú triedu s dobrou kvalitou, ale hlavne veľmi priaznivou cenou.
Sklo vonkajšieho zrkadla ABAKUS / Loro 4047G01
Sklo vonkajšieho zrkadla VAN WEZEL 5896831
Sklo vonkajšieho zrkadla TYC 337-0146-1
Sklo vonkajšieho zrkadla MAGNETI MARELLI 351991805410 SV8582
Sklo vonkajšieho zrkadla VEMO V10-69-0033 1049972
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5896804
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5896803
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0145
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0146
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0313
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0130
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0314
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0148
Vonkajšie spätné zrkadlo ABAKUS / Loro 4051M05
Vonkajšie spätné zrkadlo ABAKUS / Loro 4051M03
Vonkajšie spätné zrkadlo ABAKUS / Loro 4051M07
Vonkajšie spätné zrkadlo FEBI Bilstein 102573
- Volkswagen Amarok (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B, AGD)
- Volkswagen Amarok Platform/Chassis (S1B, S6B, S7B)
- Volkswagen Caddy Alltrack IV Box Body/MPV (SAA)
- Volkswagen Caddy Alltrack Kombi (SAB)
- Volkswagen Caddy III Box Body/MPV (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)
- Volkswagen Caddy III Kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ)
- Volkswagen Caddy IV Box Body/MPV (SAA, SAH)
- Volkswagen Caddy IV Kombi (SAB, SAJ)
- Volkswagen California T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF, 7HC)
- Volkswagen Multivan T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN)
- Volkswagen Multivan T6 (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN)
- Volkswagen Transporter T5 Bus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ)
- Volkswagen Transporter T5 Platform/Chassis (7Jd, 7Je, 7Jl, 7Jy, 7Jz, 7F
- Volkswagen Transporter T5 Van (7HA, 7HH, 7EA, 7EH)
- Volkswagen Transporter T6 / Caravelle T6 Bus (SGB, SGJ, SHB, SHJ)
- Volkswagen Transporter T6 Van (SGA, SGH, SHA, SHH)































