Vonkajšie zrkadlo POLCAR 9568515M
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
- Doplňujúca informácia: s drziakom
- Doplňujúca informácia: vyhrievané
- Farba: sivý
- Farba: čierna
- Strana montáže: vľavo

Firmu založil v roku 1986 pán Andrzej Senkowski vo Varšave. Fungovala výlučne formou objednávok a dodacia lehota na diely bola zhruba jeden mesiac. V roku 1991 sa Polcar presťahoval do nového sídla vo Varšave, kde sídli doteraz. Rok 1996 bol významný tým, že bol vybudovaný prvý veľký sklad vo Wolke Kosowskej pri Varšave. Dnes má Polcar štyri sklady s celkovou rozlohou 110 000 m2. V ponuke firmy nájdeme takmer všetko pre automobily: karosárske diely, komponenty podvozku, brzdového systému, spojky, motora, interiérové diely a mnoho iného. Značka sa radí medzi takzvanú ekonomickú triedu s dobrou kvalitou, ale hlavne veľmi priaznivou cenou.
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0132
Kryt vonkajšieho zrkadla TYC 337-0146-2
Kryt vonkajšieho zrkadla ABAKUS / Loro 4047C01
Sklo vonkajšieho zrkadla VAN WEZEL 5896837
Kryt vonkajšieho zrkadla VAN WEZEL 5896841
Kryt vonkajšieho zrkadla ABAKUS / Loro 4051C05
Sklo vonkajšieho zrkadla ABAKUS / Loro 4047G03
Kryt vonkajšieho zrkadla DPA 88570606002
Sklo vonkajšieho zrkadla DPA 88570105002
Sklo vonkajšieho zrkadla TYC 337-0148-1
Sklo vonkajšieho zrkadla MAGNETI MARELLI 182209010600 RV09106
Sklo vonkajšieho zrkadla MAGNETI MARELLI 351991805430 SV8592
Sklo vonkajšieho zrkadla VEMO V10-69-0035 1048215
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5896803
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5867803
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0146
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0130
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5867807
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5896807
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0310
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0148
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0150
Vonkajšie spätné zrkadlo ABAKUS / Loro 4051M10
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5896817
Vonkajšie spätné zrkadlo ESEN SKV 97SKV719 97SKV719
Vonkajšie spätné zrkadlo ABAKUS / Loro 4051M12
Vonkajšie spätné zrkadlo, Kabína vodiča MAGNETI MARELLI 351991719990 SV8512
Vonkajšie spätné zrkadlo FEBI Bilstein 102571
- Volkswagen Amarok (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B, AGD)
- Volkswagen Amarok Platform/Chassis (S1B, S6B, S7B)
- Volkswagen Caddy Alltrack IV Box Body/MPV (SAA)
- Volkswagen Caddy Alltrack Kombi (SAB)
- Volkswagen Caddy III Box Body/MPV (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)
- Volkswagen Caddy III Kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ)
- Volkswagen Caddy IV Box Body/MPV (SAA, SAH)
- Volkswagen Caddy IV Kombi (SAB, SAJ)
- Volkswagen California T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF, 7HC)
- Volkswagen Multivan T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN)
- Volkswagen Transporter T5 Bus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ)
- Volkswagen Transporter T5 Platform/Chassis (7Jd, 7Je, 7Jl, 7Jy, 7Jz, 7F
- Volkswagen Transporter T5 Van (7HA, 7HH, 7EA, 7EH)










































