Vonkajšie zrkadlo POLCAR 9568521M
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
- Doplňujúca informácia: s drziakom
- Farba: sivý
- Farba: čierna
- Strana montáže: vpravo
- Strana montáže: vľavo

Firmu založil v roku 1986 pán Andrzej Senkowski vo Varšave. Fungovala výlučne formou objednávok a dodacia lehota na diely bola zhruba jeden mesiac. V roku 1991 sa Polcar presťahoval do nového sídla vo Varšave, kde sídli doteraz. Rok 1996 bol významný tým, že bol vybudovaný prvý veľký sklad vo Wolke Kosowskej pri Varšave. Dnes má Polcar štyri sklady s celkovou rozlohou 110 000 m2. V ponuke firmy nájdeme takmer všetko pre automobily: karosárske diely, komponenty podvozku, brzdového systému, spojky, motora, interiérové diely a mnoho iného. Značka sa radí medzi takzvanú ekonomickú triedu s dobrou kvalitou, ale hlavne veľmi priaznivou cenou.
Sklo vonkajšieho zrkadla VAN WEZEL 5896832
Sklo vonkajšieho zrkadla ABAKUS / Loro 4049G02
Sklo vonkajšieho zrkadla TYC 337-0145-1
Kryt vonkajšieho zrkadla VAN WEZEL 5896844
Sklo vonkajšieho zrkadla TYC 337-0305-1
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5896804
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0129
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0145
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0313
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5896807
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0148
Vonkajšie spätné zrkadlo ABAKUS / Loro 4051M10
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5896817
Vonkajšie spätné zrkadlo ABAKUS / Loro 4051M12
- Volkswagen Caddy Alltrack IV Box Body/MPV (SAA)
- Volkswagen Caddy Alltrack Kombi (SAB)
- Volkswagen Caddy III Box Body/MPV (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)
- Volkswagen Caddy III Kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ)
- Volkswagen Caddy IV Box Body/MPV (SAA, SAH)
- Volkswagen Caddy IV Kombi (SAB, SAJ)
- Volkswagen California T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF, 7HC)
- Volkswagen Multivan T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN)
- Volkswagen Transporter T5 Bus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ)
- Volkswagen Transporter T5 Platform/Chassis (7Jd, 7Je, 7Jl, 7Jy, 7Jz, 7F
- Volkswagen Transporter T5 Van (7HA, 7HH, 7EA, 7EH)
- Volkswagen Transporter T6 Platform/Chassis (Sfd, Sfe, Sfl, Sfz, Sjd, Sj
- Volkswagen Transporter T6 Van (SGA, SGH, SHA, SHH)



























