Vonkajšie zrkadlo POLCAR 957551-E
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
- Farba: sivý
- Farba: čierna
- Strana montáže: vľavo

Firmu založil v roku 1986 pán Andrzej Senkowski vo Varšave. Fungovala výlučne formou objednávok a dodacia lehota na diely bola zhruba jeden mesiac. V roku 1991 sa Polcar presťahoval do nového sídla vo Varšave, kde sídli doteraz. Rok 1996 bol významný tým, že bol vybudovaný prvý veľký sklad vo Wolke Kosowskej pri Varšave. Dnes má Polcar štyri sklady s celkovou rozlohou 110 000 m2. V ponuke firmy nájdeme takmer všetko pre automobily: karosárske diely, komponenty podvozku, brzdového systému, spojky, motora, interiérové diely a mnoho iného. Značka sa radí medzi takzvanú ekonomickú triedu s dobrou kvalitou, ale hlavne veľmi priaznivou cenou.
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0132
Kryt vonkajšieho zrkadla TYC 337-0146-2
Kryt vonkajšieho zrkadla VAN WEZEL 5896841
Kryt vonkajšieho zrkadla ABAKUS / Loro 4047C01
Kryt vonkajšieho zrkadla ABAKUS / Loro 4051C05
Kryt vonkajšieho zrkadla DPA 88570606002
Kryt vonkajšieho zrkadla ABAKUS / Loro 4047C03
Vonkajšie spätné zrkadlo ABAKUS / Loro 4047M01
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5896803
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5867803
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0130
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0146
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5896807
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5867807
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0148
Vonkajšie spätné zrkadlo ESEN SKV 97SKV719 97SKV719
Vonkajšie spätné zrkadlo, Kabína vodiča MAGNETI MARELLI 351991719990 SV8512
Vonkajšie spätné zrkadlo FEBI Bilstein 102573
Vonkajšie spätné zrkadlo FEBI Bilstein 102571
- Volkswagen Caddy Alltrack IV Box Body/MPV (SAA)
- Volkswagen Caddy Alltrack Kombi (SAB)
- Volkswagen Caddy III Box Body/MPV (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)
- Volkswagen Caddy III Kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ)
- Volkswagen Caddy IV Box Body/MPV (SAA, SAH)
- Volkswagen Caddy IV Kombi (SAB, SAJ)
- Volkswagen California T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF, 7HC)
- Volkswagen Multivan T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN)
- Volkswagen Transporter T5 Bus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ)
- Volkswagen Transporter T5 Platform/Chassis (7Jd, 7Je, 7Jl, 7Jy, 7Jz, 7F
- Volkswagen Transporter T5 Van (7HA, 7HH, 7EA, 7EH)

































