Vonkajšie zrkadlo POLCAR 9575524E
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
- Farba: sivý
- Farba: čierna
- Strana montáže: vpravo
- Strana montáže: vľavo

Firmu založil v roku 1986 pán Andrzej Senkowski vo Varšave. Fungovala výlučne formou objednávok a dodacia lehota na diely bola zhruba jeden mesiac. V roku 1991 sa Polcar presťahoval do nového sídla vo Varšave, kde sídli doteraz. Rok 1996 bol významný tým, že bol vybudovaný prvý veľký sklad vo Wolke Kosowskej pri Varšave. Dnes má Polcar štyri sklady s celkovou rozlohou 110 000 m2. V ponuke firmy nájdeme takmer všetko pre automobily: karosárske diely, komponenty podvozku, brzdového systému, spojky, motora, interiérové diely a mnoho iného. Značka sa radí medzi takzvanú ekonomickú triedu s dobrou kvalitou, ale hlavne veľmi priaznivou cenou.
Kryt vonkajšieho zrkadla TYC 337-0145-2
Kryt vonkajšieho zrkadla ABAKUS / Loro 4047C02
Kryt vonkajšieho zrkadla VAN WEZEL 5896844
Kryt vonkajšieho zrkadla ABAKUS / Loro 4051C06
Kryt vonkajšieho zrkadla TYC 337-0147-2
Kryt vonkajšieho zrkadla VAN WEZEL 5896842
Kryt vonkajšieho zrkadla ABAKUS / Loro 4047C04
Kryt vonkajšieho zrkadla TYC 337-0229-2
Kryt vonkajšieho zrkadla ABAKUS / Loro 4051C08
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5896804
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5867804
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0129
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0145
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0313
Vonkajšie spätné zrkadlo ESEN SKV 97SKV720 97SKV720
Vonkajšie spätné zrkadlo ABAKUS / Loro 4047M07
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5896808
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0131
Vonkajšie spätné zrkadlo ABAKUS / Loro 4047M02
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5867808
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0309
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5896818
Vonkajšie spätné zrkadlo DPA 88570097202
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0147
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0149
Vonkajšie spätné zrkadlo ABAKUS / Loro 4047M06
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5867818
Vonkajšie spätné zrkadlo, Kabína vodiča MAGNETI MARELLI 351991720000 SV8511
- Volkswagen Caddy Alltrack IV Box Body/MPV (SAA)
- Volkswagen Caddy Alltrack Kombi (SAB)
- Volkswagen Caddy III Box Body/MPV (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)
- Volkswagen Caddy III Kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ)
- Volkswagen Caddy IV Box Body/MPV (SAA, SAH)
- Volkswagen Caddy IV Kombi (SAB, SAJ)
- Volkswagen California T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF, 7HC)
- Volkswagen Multivan T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN)
- Volkswagen Transporter T5 Bus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ)
- Volkswagen Transporter T5 Platform/Chassis (7Jd, 7Je, 7Jl, 7Jy, 7Jz, 7F
- Volkswagen Transporter T5 Van (7HA, 7HH, 7EA, 7EH)










































