Brzdové strmene METZGER pre BMW 3
Zobrazujú sa len brzdové strmene značky METZGER, ktoré pasujú na BMW 3. Zrušiť filter – všetky značky
Brzdový strmeň pri brzdení pritláča brzdové doštičky na kotúč a tým spomaľuje a zastavuje vozidlo. Zasekávajúci sa strmeň sa prejaví ťahaním auta na jednu stranu pri brzdení, nerovnomerným opotrebovaním doštičiek alebo prehrievaním kolesa, preto tu okrem strmeňov nájdete aj opravné sady a držiaky strmeňa. Vyberte motorizáciu svojho vozidla BMW 3, aby ste dostali strmeň presne pre vaše auto.
Vyberte motorizáciu – zobrazíme len diely, ktoré pasujú
- 316 i · 77 kW / 105 kM43 B19 (194E1)
- 316 i · 77 kW / 105 kM43 B16 (164E3), M43 B16
- 316 i · 85 kW / 115 kN46 B18 A, N42 B18, N42 B18 A, N46 B18
- 316 i · 85 kW / 115 kN40 B16 A, N45 B16, N45 B16 A
- 318 d · 85 kW / 116 kM47 D20 (204D1), M47 204 D1, M47 D20
- 318 d · 85 kW / 116 kM47 D20 (204D4)
- 318 i · 87 kW / 118 kM43 B19 (194E1), M43 B19, M43 B19 TU
- 318 i · 105 kW / 143 kN42 B20 A, N42 B20, N46 B20 A, N46 B20 C
- 320 d · 95 kW / 129 kM47 D20 (204D1)
- 320 d · 100 kW / 136 kM47 D20 (204D1), M47 D20, M47 204 D1
- 320 d · 110 kW / 150 kM47 D20 (204D4)
- 320 i · 110 kW / 150 kM52 B20 (206S4), M52 B(20 6 S3) Vanos, M52 B20
- 320 i · 125 kW / 170 kM54 B22 (226S1)
- 323 i · 125 kW / 170 kM52 B25 (256S4), M52 B25 (Vanos), M52 B25 TU
- 325 i · 141 kW / 192 kM54 B25 (256S5)
- 325 xi · 141 kW / 192 kM54 B25 (256S5)
- 328 i · 142 kW / 193 kM52 B28 (286S2), M52 B28
- 330 d · 135 kW / 184 kM57 D30 (306D1), M57 D30
- 330 d · 150 kW / 204 kM57 D30 (306D2)
- 330 i · 170 kW / 231 kM54 B30 (306S3)
- 330 xd · 135 kW / 184 kM57 D30 (306D1), M57 D30
- 330 xd · 150 kW / 204 kM57 D30 (306D2)
- 330 xi · 170 kW / 231 kM54 B30 (306S3)
Brzdové strmene podľa značky
Brzdové strmene značky METZGER pre BMW 3
Opravná sada brzdového strmeňa METZGER 114-5118
Opravná sada brzdového strmeňa METZGER 114-5356
Brzdový strmeň METZGER 6260273
Brzdový strmeň METZGER 6260274
Brzdový strmeň METZGER 6260283
Brzdový strmeň METZGER 6260171
Brzdový strmeň METZGER 6260172
Brzdový strmeň METZGER 6250273
Brzdový strmeň METZGER 6250274
Brzdový strmeň METZGER 6250283
Iné diely pre BMW 3
- Olejové filtre 66
- Ložiská kolies 104
- Vzduchové filtre 113
- Kabínové filtre 57
- Brzdové kotúče 209
- Zapaľovacie sviečky 21
- Brzdové doštičky 189
- Stierače 50
- Palivové filtre 137
- Tyčky stabilizátora 86
- Uloženia pružiacej jednotky 133
- Tlmiče pruženia 151
- Tesnenia olejovej vane 34
- Uloženia pružiacej vzpery 61
- Žeraviace sviečky 39
- Kĺby riadenia 111
- Spojovacie tyče 110
- Náboje kolies 20
- Pružiny podvozku 123











