Brzdové strmene METZGER pre BMW 3
Zobrazujú sa len brzdové strmene značky METZGER, ktoré pasujú na BMW 3. Zrušiť filter – všetky značky
Brzdový strmeň pri brzdení pritláča brzdové doštičky na kotúč a tým spomaľuje a zastavuje vozidlo. Zasekávajúci sa strmeň sa prejaví ťahaním auta na jednu stranu pri brzdení, nerovnomerným opotrebovaním doštičiek alebo prehrievaním kolesa, preto tu okrem strmeňov nájdete aj opravné sady a držiaky strmeňa. Vyberte motorizáciu svojho vozidla BMW 3, aby ste dostali strmeň presne pre vaše auto.
Vyberte motorizáciu – zobrazíme len diely, ktoré pasujú
- 316 d · 85 kW / 116 kN47 D20 C
- 316 i · 85 kW / 115 kN45 B16 A, N45 B16 AC, N45 B16 TU2, N45 B16
- 316 i · 90 kW / 122 kN43 B16 AA, N43 B16 A
- 318 d · 90 kW / 122 kM47 D20 (204D4)
- 318 d · 100 kW / 136 kN47 D20 A, N47 D20 C
- 318 d · 105 kW / 143 kN47 D20 A, N47 D20 C
- 318 i · 95 kW / 129 kN46 B20 B, N46 B20
- 318 i · 100 kW / 136 kN46 B20 B, N46 B20 CC, N46 B20 CD, N46 B20 E, N46 B20 C
- 318 i · 105 kW / 143 kN43 B20 A
- 320 d · 110 kW / 150 kM47 D20 (204D4)
- 320 d · 120 kW / 163 kM47 D20 (204D4), N47 D20 A, N47 D20 C
- 320 d · 130 kW / 177 kN47 D20 A, N47 D20 C
- 320 d · 135 kW / 184 kN47 D20 C
- 320 d xDrive · 120 kW / 163 kN47 D20 C
- 320 d xDrive · 130 kW / 177 kN47 D20 A, N47 D20 C
- 320 d xDrive · 135 kW / 184 kN47 D20 C
- 320 i · 110 kW / 150 kN46 B20 B, N46 B20 A, N46 B20 CB, N46 B20 BD, N46 B20 C
- 320 i · 120 kW / 163 kN43 B20 A
- 320 i · 125 kW / 170 kN43 B20 A
- 320 si · 127 kW / 173 kN45 B20 A
- 323 i · 130 kW / 177 kN52N B25 A, N52 B25 A, N52 B25 B, N52 B25 BF, N52 B25 BE
- 325 i · 160 kW / 218 kN52 B25 A, N52 B25 B, N52 B25, N52 B25 BF
- 325 i · 160 kW / 218 kN53 B30 A, N53 B30
- 325 i xDrive · 160 kW / 218 kN53 B30 A
- 325 xi · 160 kW / 218 kN52 B25 A
- 325 xi · 160 kW / 218 kN52 B30 A
- 325 xi · 160 kW / 218 kN53 B30 A
- 328 i · 172 kW / 234 kN52 B30 A, N51 B30 A
- 330 d · 155 kW / 211 kM57 D30 (306D3), N57 D30 A
- 330 d xDrive · 180 kW / 245 kN57 D30 A
- 330 i · 200 kW / 272 kN52 B30 BF, N52 B30 A, N52 B30 B
- 330 i · 200 kW / 272 kN53 B30 A, N52 B30 A
- 335 d · 210 kW / 286 kM57 D30 (306D5)
- 335 i · 225 kW / 306 kN55 B30 A, N54 B30 A
- 335 i · 240 kW / 326 kN55 B30 A, N54 B30 A
- 335 i xDrive · 225 kW / 306 kN55 B30 A, N54 B30 A
- 335 i xDrive · 240 kW / 326 kN55 B30 A, N54 B30 A
- 335 xi · 225 kW / 306 kN55 B30 A, N54 B30 A
- 335 xi · 240 kW / 326 kN54 B30 A
- M3 · 309 kW / 420 kS65 B40 A
Brzdové strmene podľa značky
Brzdové strmene značky METZGER pre BMW 3
Opravná sada brzdového strmeňa METZGER 114-5232
Opravná sada brzdového strmeňa METZGER 114-5247
Opravná sada brzdového strmeňa METZGER 114-5005
Opravná sada brzdového strmeňa METZGER 114-5166
Opravná sada brzdového strmeňa METZGER 114-5333
Brzdový strmeň METZGER 6261159
Brzdový strmeň METZGER 6261160
Brzdový strmeň METZGER 6261459
Brzdový strmeň METZGER 6260034
Brzdový strmeň METZGER 6260137
Brzdový strmeň METZGER 6260138
Brzdový strmeň METZGER 6260033
Brzdový strmeň METZGER 6260057
Brzdový strmeň METZGER 6250313
Iné diely pre BMW 3
- Olejové filtre 102
- Ložiská kolies 120
- Vzduchové filtre 177
- Kabínové filtre 75
- Brzdové kotúče 294
- Zapaľovacie sviečky 42
- Brzdové doštičky 443
- Stierače 66
- Palivové filtre 67
- Tyčky stabilizátora 169
- Uloženia pružiacej jednotky 163
- Tlmiče pruženia 120
- Tesnenia olejovej vane 36
- Uloženia pružiacej vzpery 84
- Žeraviace sviečky 47
- Kĺby riadenia 167
- Spojovacie tyče 165
- Náboje kolies 20
- Pružiny podvozku 172















