Brzdové strmene METZGER pre Opel INSIGNIA A Sedan
Zobrazujú sa len brzdové strmene značky METZGER, ktoré pasujú na Opel INSIGNIA A Sedan. Zrušiť filter – všetky značky
Brzdový strmeň pri brzdení pritláča brzdové doštičky na kotúč a tým spomaľuje a zastavuje vozidlo. Zasekávajúci sa strmeň sa prejaví ťahaním auta na jednu stranu pri brzdení, nerovnomerným opotrebovaním doštičiek alebo prehrievaním kolesa, preto tu okrem strmeňov nájdete aj opravné sady a držiaky strmeňa. Vyberte motorizáciu svojho vozidla Opel INSIGNIA A Sedan, aby ste dostali strmeň presne pre vaše auto.
Vyberte motorizáciu – zobrazíme len diely, ktoré pasujú
- 1.4 (69) · 103 kW / 140 kB 14 NET, A 14 NET
- 1.4 LPG (69) · 103 kW / 140 kB 14 NET, A 14 NET
- 1.6 (69) · 85 kW / 116 kA 16 XER
- 1.6 CDTi (69) · 88 kW / 120 kB 16 DTJ, B 16 DTH
- 1.6 CDTi (69) · 100 kW / 136 kB 16 DTH
- 1.6 SIDI (69) · 125 kW / 170 kA 16 XHT, B 16 SHL
- 1.6 Turbo (69) · 132 kW / 180 kA 16 LET
- 1.8 (69) · 103 kW / 140 kB 18 XER, A 18 XER
- 2.0 Biturbo CDTI (69) · 140 kW / 190 kA 20 DTR
- 2.0 Biturbo CDTI (69) · 143 kW / 195 kA 20 DTR
- 2.0 Biturbo CDTI 4x4 (69) · 140 kW / 190 kA 20 DTR
- 2.0 Biturbo CDTI 4x4 (69) · 143 kW / 195 kA 20 DTR
- 2.0 CDTI (69) · 81 kW / 110 kA 20 DTC, A 20 DTL
- 2.0 CDTI (69) · 88 kW / 120 kA 20 DTE
- 2.0 CDTI (69) · 96 kW / 131 kA 20 DT, A 20 DTJ
- 2.0 CDTI (69) · 103 kW / 140 kA 20 DTE
- 2.0 CDTI (69) · 118 kW / 160 kA 20 DTH
- 2.0 CDTI (69) · 120 kW / 163 kA 20 DTH
- 2.0 CDTI (69) · 125 kW / 170 kB 20 DTH
- 2.0 CDTI 4x4 (69) · 118 kW / 160 kA 20 DTH
- 2.0 CDTI 4x4 (69) · 120 kW / 163 kA 20 DTH
- 2.0 CDTI 4x4 (69) · 125 kW / 170 kB 20 DTH
- 2.0 Turbo (69) · 162 kW / 220 kA 20 NHT, A 20 NFT
- 2.0 Turbo (69) · 184 kW / 250 kA 20 NHT, B 20 NHT
- 2.0 Turbo 4x4 (69) · 162 kW / 220 kA 20 NHT
- 2.0 Turbo 4x4 (69) · 184 kW / 250 kA 20 NHT, A 20 NFT, B 20 NHT
- 2.0 Turbo E85 (69) · 162 kW / 220 kA 20 NFT, A 20 NHT
- 2.8 V6 Turbo 4x4 (69) · 191 kW / 260 kA 28 NET
- 2.8 V6 Turbo OPC 4x4 (69) · 239 kW / 325 kB 28 NER, A 28 NER
Brzdové strmene podľa značky
Brzdové strmene značky METZGER pre Opel INSIGNIA A Sedan
Opravná sada brzdového strmeňa METZGER 114-5344
Brzdový strmeň METZGER 6261482
Brzdový strmeň METZGER 6261079
Brzdový strmeň METZGER 6261080
Brzdový strmeň METZGER 6261481
Brzdový strmeň METZGER 6261463
Brzdový strmeň METZGER 6261464
Brzdový strmeň METZGER 6261477
Brzdový strmeň METZGER 6261478
Iné diely pre Opel INSIGNIA A Sedan
- Olejové filtre 72
- Ložiská kolies 45
- Vzduchové filtre 46
- Kabínové filtre 49
- Brzdové kotúče 137
- Zapaľovacie sviečky 53
- Brzdové doštičky 139
- Stierače 47
- Palivové filtre 25
- Tyčky stabilizátora 92
- Uloženia pružiacej jednotky 83
- Tlmiče pruženia 68
- Uloženia pružiacej vzpery 43
- Žeraviace sviečky 47
- Kĺby riadenia 76
- Spojovacie tyče 76
- Náboje kolies 4
- Pružiny podvozku 81









