Brzdové strmene METZGER pre RENAULT CLIO II
Zobrazujú sa len brzdové strmene značky METZGER, ktoré pasujú na RENAULT CLIO II. Zrušiť filter – všetky značky
Brzdový strmeň pri brzdení pritláča brzdové doštičky na kotúč a tým spomaľuje a zastavuje vozidlo. Zasekávajúci sa strmeň sa prejaví ťahaním auta na jednu stranu pri brzdení, nerovnomerným opotrebovaním doštičiek alebo prehrievaním kolesa, preto tu okrem strmeňov nájdete aj opravné sady a držiaky strmeňa. Vyberte motorizáciu svojho vozidla RENAULT CLIO II, aby ste dostali strmeň presne pre vaše auto.
Vyberte motorizáciu – zobrazíme len diely, ktoré pasujú
- 1.2 (BB0A, BB0F, BB10, BB1K, BB28, BB2D, BB2H, CB0A,... · 43 kW / 58 kD7F 744, D7F 746, D7F 722, D7F 766, D7F 764, D7F 720, D7F 710, D7F 726
- 1.2 16V (BB05, BB0W, BB11, BB27, BB2T, BB2U, BB2V, CB05,... · 55 kW / 75 kD4F 706, D4F 728, D4F 722, D4F 712, D4F 714
- 1.2 LPG · 43 kW / 58 kD7F 766, D7F 764
- 1.2 LPG (BB0A, CB0A) · 44 kW / 60 kD7F 722
- 1.4 (B/CB0C, B/CB0S) · 55 kW / 75 kE7J 780, E7J 634, E7J 635, K7J 700
- 1.4 16V (B/CB0L) · 70 kW / 95 kK4J 712, K4J 713
- 1.4 16V (B/CB0P, BB13) · 72 kW / 98 kK4J 711, K4J 710, K4J 712, K4J 713, K4J 715
- 1.5 dCi · 42 kW / 57 kK9K 704
- 1.5 dCi · 74 kW / 100 kK9K 712
- 1.5 dCi (B/C2J) · 50 kW / 68 kK9K 714, K9K 700
- 1.5 dCi (B/CB03) · 59 kW / 80 kK9K 702
- 1.5 dCi (B/CB07) · 48 kW / 65 kK9K 704, K9K 700
- 1.5 dCi (B/CB08) · 60 kW / 82 kK9K 702
- 1.5 dCi (B/CB3M) · 47 kW / 64 kK9K 740
- 1.5 dCi (BB3N, CB3N) · 62 kW / 84 kK9K 718
- 1.6 (B/CB0D, BB00) · 66 kW / 90 kK7M 746, K7M 744, K7M 745
- 1.6 16V (BB01, BB0H, BB0T, BB14, BB1D, BB1R, BB2KL, BB3G... · 79 kW / 107 kK4M 742, K4M 743, K4M 708, K4M 744, K4M 745, K4M 740, K4M 748
- 1.9 D (B/CB0E, BB0J) · 47 kW / 64 kF8Q 632, F8Q 630
- 1.9 D (B/CB0J) · 48 kW / 65 kF8Q 632, F8Q 630
- 1.9 dTi (B/CB0U) · 59 kW / 80 kF9Q 780, F9Q 782
- 2.0 16V Sport · 132 kW / 179 kF4R 738
- 2.0 16V Sport (CB0M) · 124 kW / 169 kF4R 736, F4R 730
Brzdové strmene podľa značky
Brzdové strmene značky METZGER pre RENAULT CLIO II
Opravná sada brzdového strmeňa METZGER 114-5132
Opravná sada brzdového strmeňa METZGER 114-5204
Brzdový strmeň METZGER 6260055
Brzdový strmeň METZGER 6260056
Brzdový strmeň METZGER 6260049
Brzdový strmeň METZGER 6260050
Iné diely pre RENAULT CLIO II
- Olejové filtre 17
- Ložiská kolies 198
- Vzduchové filtre 135
- Kabínové filtre 50
- Brzdové kotúče 157
- Zapaľovacie sviečky 40
- Brzdové doštičky 114
- Stierače 102
- Palivové filtre 116
- Tyčky stabilizátora 18
- Uloženia pružiacej jednotky 101
- Tlmiče pruženia 79
- Tesnenia olejovej vane 37
- Uloženia pružiacej vzpery 78
- Žeraviace sviečky 55
- Kĺby riadenia 228
- Spojovacie tyče 228
- Náboje kolies 34
- Pružiny podvozku 75
Brzdové strmene pre iné modely RENAULT
- MEGANE II Kombi (KM0/1) 161
- THALIA I (LB) 163
- MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 195
- MEGANE III Hatchback (BZ0/1, B3) 192
- THALIA II (LU) 72
- FLUENCE (L3) 202
- KANGOO (KC0/1) 124
- GRAND SCÉNIC III (JZ0/1) 287
- SCÉNIC II (JM0/1) 242
- CLIO III (BR0/1, CR0/1) 195
- LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 125
- ESPACE IV (JK0/1) 88






