Brzdové strmene METZGER pre RENAULT KANGOO
Zobrazujú sa len brzdové strmene značky METZGER, ktoré pasujú na RENAULT KANGOO. Zrušiť filter – všetky značky
Brzdový strmeň pri brzdení pritláča brzdové doštičky na kotúč a tým spomaľuje a zastavuje vozidlo. Zasekávajúci sa strmeň sa prejaví ťahaním auta na jednu stranu pri brzdení, nerovnomerným opotrebovaním doštičiek alebo prehrievaním kolesa, preto tu okrem strmeňov nájdete aj opravné sady a držiaky strmeňa. Vyberte motorizáciu svojho vozidla RENAULT KANGOO, aby ste dostali strmeň presne pre vaše auto.
Vyberte motorizáciu – zobrazíme len diely, ktoré pasujú
- 1.2 (KC0A, KC0K, KC0F, KC01) · 43 kW / 58 kD7F 744, D7F 746, D7F 722, D7F 710, D7F 720, D7F 726
- 1.2 16V (KC05, KC06, KC03, KC0T, KC0W, KC1D) · 55 kW / 75 kD4F 716, D4F 730, D4F 712, D4F 714
- 1.2 BiFuel (KC0A, KC0F, KC1A, KC1H) · 44 kW / 60 kD7F 744, D7F 722, D7F 766, D7F 764, D7F 710
- 1.4 (KC0C, KC0H, KC0B, KC0M) · 55 kW / 75 kE7J 780, E7J 634, E7J 635, K7J 701, K7J 700
- 1.5 dCi · 42 kW / 57 kK9K 704
- 1.5 dCi · 45 kW / 61 kK9K 702, K9K 700
- 1.5 dCi · 50 kW / 68 kK9K 714
- 1.5 dCi · 62 kW / 84 kK9K 718
- 1.5 dCi (KC07) · 48 kW / 65 kK9K 704, K9K 700
- 1.5 dCi (KC08, KC09) · 60 kW / 82 kK9K 710, K9K 702
- 1.6 (KC00) · 66 kW / 90 kK7M 746
- 1.6 16V · 70 kW / 95 kK4M 750, K4M 752, K4M 753, K4M 706, K4M 730
- 1.6 16V 4x4 (KC0P, KC0S, KC0L) · 70 kW / 95 kK4M 750, K4M 752, K4M 753
- 1.6 16V bivalent · 60 kW / 82 kK4M 850
- 1.9 RXED · 48 kW / 65 kF8Q 632
- 1.9 dCi 4x4 · 62 kW / 84 kF9Q 790
- 1.9 dCi 4x4 (KC0V) · 59 kW / 80 kF9Q 790, F9Q 782
- 1.9 dTi (KC0U) · 59 kW / 80 kF9Q 780, F9Q 790, F9Q 782
- D 55 1.9 (KC0D) · 40 kW / 54 kF8Q 662
- D 65 1.9 (KC0E, KC02, KC0J, KC0N) · 47 kW / 64 kF8Q 632, F8Q 630
Brzdové strmene podľa značky
Brzdové strmene značky METZGER pre RENAULT KANGOO
Opravná sada brzdového strmeňa METZGER 114-5139
Opravná sada brzdového strmeňa METZGER 114-5138
Opravná sada brzdového strmeňa METZGER 114-5358
Brzdový strmeň METZGER 6260265
Brzdový strmeň METZGER 6260266
Brzdový strmeň METZGER 6260451
Brzdový strmeň METZGER 6260452
Brzdový strmeň METZGER 6250451
Brzdový strmeň METZGER 6250452
Iné diely pre RENAULT KANGOO
- Olejové filtre 15
- Ložiská kolies 133
- Vzduchové filtre 112
- Kabínové filtre 34
- Brzdové kotúče 115
- Zapaľovacie sviečky 31
- Brzdové doštičky 121
- Stierače 52
- Palivové filtre 111
- Tyčky stabilizátora 46
- Uloženia pružiacej jednotky 68
- Tlmiče pruženia 76
- Tesnenia olejovej vane 36
- Uloženia pružiacej vzpery 59
- Žeraviace sviečky 51
- Kĺby riadenia 203
- Spojovacie tyče 203
- Náboje kolies 25
- Pružiny podvozku 80
Brzdové strmene pre iné modely RENAULT
- CLIO II (BB, CB) 161
- MEGANE II Kombi (KM0/1) 161
- THALIA I (LB) 161
- MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 195
- MEGANE III Hatchback (BZ0/1, B3) 192
- THALIA II (LU) 71
- FLUENCE (L3) 202
- GRAND SCÉNIC III (JZ0/1) 288
- SCÉNIC II (JM0/1) 242
- CLIO III (BR0/1, CR0/1) 195
- LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 124
- ESPACE IV (JK0/1) 88









