Brzdové strmene METZGER pre RENAULT SCÉNIC II
Zobrazujú sa len brzdové strmene značky METZGER, ktoré pasujú na RENAULT SCÉNIC II. Zrušiť filter – všetky značky
Brzdový strmeň pri brzdení pritláča brzdové doštičky na kotúč a tým spomaľuje a zastavuje vozidlo. Zasekávajúci sa strmeň sa prejaví ťahaním auta na jednu stranu pri brzdení, nerovnomerným opotrebovaním doštičiek alebo prehrievaním kolesa, preto tu okrem strmeňov nájdete aj opravné sady a držiaky strmeňa. Vyberte motorizáciu svojho vozidla RENAULT SCÉNIC II, aby ste dostali strmeň presne pre vaše auto.
Vyberte motorizáciu – zobrazíme len diely, ktoré pasujú
- 1.4 (JM0B, JM0H, JM1A) · 72 kW / 98 kK4J 730, K4J 770, K4J 740
- 1.5 dCi (JM02, JM13) · 74 kW / 101 kK9K 728, K9K 729
- 1.5 dCi (JM0F) · 60 kW / 82 kK9K 722
- 1.5 dCi (JM16) · 76 kW / 103 kK9K 734, K9K 728
- 1.5 dCi (JM1E, JM16) · 78 kW / 106 kK9K 734, K9K 732
- 1.5 dCi (JM1F) · 63 kW / 86 kK9K 724
- 1.6 (JM0C, JM0J, JM1B) · 83 kW / 113 kK4M 761, K4M 782
- 1.6 16V (JM1R, JM1B, JM2Y) · 82 kW / 112 kK4M 706, K4M 766, K4M 9 766, K4M 813, K4M C 813, K4M 812
- 1.6 BiFuel · 83 kW / 113 kK4M 764
- 1.9 D · 85 kW / 116 kF9Q 804, F9Q 812, F9Q J 803, F9Q 816, F9Q 818, F9Q 803
- 1.9 dCi · 92 kW / 125 kF9Q 804
- 1.9 dCi (JM0G, JM12, JM1G, JM2C) · 88 kW / 120 kF9Q 812
- 1.9 dCi (JM14) · 96 kW / 131 kF9Q 804, F9Q 816, F9Q 818, F9Q 803, F9Q J 803
- 1.9 dCi (JM15) · 81 kW / 110 kF9Q 804
- 2.0 (JM05, JM0U, JM1N, JM1U, JM2V) · 99 kW / 135 kF4R 770, F4R 771
- 2.0 16V Turbo (JM0W) · 120 kW / 163 kF4R 776
- 2.0 dCi (JM1K) · 110 kW / 150 kM9R 700, M9R 721, M9R 722
Brzdové strmene podľa značky
Brzdové strmene značky METZGER pre RENAULT SCÉNIC II
Opravná sada brzdového strmeňa METZGER 114-0001
Opravná sada brzdového strmeňa METZGER 114-5142
Opravná sada brzdového strmeňa METZGER 114-5139
Opravná sada brzdového strmeňa METZGER 114-5005
Brzdový strmeň METZGER 6260098
Brzdový strmeň METZGER 6260485
Brzdový strmeň METZGER 6260486
Brzdový strmeň METZGER 6250249
Brzdový strmeň METZGER 6250250
Brzdový strmeň METZGER 6250485
Iné diely pre RENAULT SCÉNIC II
- Olejové filtre 12
- Ložiská kolies 66
- Vzduchové filtre 50
- Kabínové filtre 38
- Brzdové kotúče 132
- Zapaľovacie sviečky 18
- Brzdové doštičky 140
- Stierače 72
- Palivové filtre 113
- Tyčky stabilizátora 56
- Uloženia pružiacej jednotky 77
- Tlmiče pruženia 49
- Tesnenia olejovej vane 29
- Uloženia pružiacej vzpery 65
- Žeraviace sviečky 50
- Kĺby riadenia 95
- Spojovacie tyče 95
- Náboje kolies 6
- Pružiny podvozku 60
Brzdové strmene pre iné modely RENAULT
- CLIO II (BB, CB) 161
- MEGANE II Kombi (KM0/1) 161
- THALIA I (LB) 163
- MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 195
- MEGANE III Hatchback (BZ0/1, B3) 192
- THALIA II (LU) 72
- FLUENCE (L3) 202
- KANGOO (KC0/1) 124
- GRAND SCÉNIC III (JZ0/1) 287
- CLIO III (BR0/1, CR0/1) 195
- LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 125
- ESPACE IV (JK0/1) 88










