Brzdové strmene METZGER pre VW - Volkswagen PASSAT B5.5
Zobrazujú sa len brzdové strmene značky METZGER, ktoré pasujú na VW - Volkswagen PASSAT B5.5. Zrušiť filter – všetky značky
Brzdový strmeň pri brzdení pritláča brzdové doštičky na kotúč a tým spomaľuje a zastavuje vozidlo. Zasekávajúci sa strmeň sa prejaví ťahaním auta na jednu stranu pri brzdení, nerovnomerným opotrebovaním doštičiek alebo prehrievaním kolesa, preto tu okrem strmeňov nájdete aj opravné sady a držiaky strmeňa. Vyberte motorizáciu svojho vozidla VW - Volkswagen PASSAT B5.5, aby ste dostali strmeň presne pre vaše auto.
Vyberte motorizáciu – zobrazíme len diely, ktoré pasujú
- 1.6 · 75 kW / 102 kALZ
- 1.8 T · 125 kW / 170 kAWM
- 1.8 T 20V · 110 kW / 150 kAWT, AWL
- 1.8 T 4motion · 125 kW / 170 kAWM
- 1.9 TDI · 74 kW / 101 kAVB
- 1.9 TDI · 96 kW / 130 kAVF, AWX
- 1.9 TDI 4motion · 96 kW / 130 kAVF
- 2.0 · 85 kW / 115 kBFF, AZM
- 2.0 · 96 kW / 130 kALT
- 2.0 4motion · 85 kW / 115 kAZM
- 2.0 TDI · 100 kW / 136 kBHW, BGW
- 2.3 V5 · 125 kW / 170 kAZX
- 2.3 V5 4motion · 125 kW / 170 kAZX
- 2.5 TDI · 110 kW / 150 kAKN, AFB
- 2.5 TDI · 120 kW / 163 kBDG
- 2.5 TDI 4motion · 110 kW / 150 kAKN, AFB
- 2.5 TDI 4motion · 132 kW / 180 kBAU, BDH
- 2.8 · 140 kW / 190 kBBG
- 2.8 · 142 kW / 193 kAMX, ATQ
- 2.8 4motion · 140 kW / 190 kBBG
- 2.8 4motion · 142 kW / 193 kAMX, ATQ
- 4.0 W8 4motion · 202 kW / 275 kBDP, BDN
Brzdové strmene podľa značky
Brzdové strmene značky METZGER pre VW - Volkswagen PASSAT B5.5
Opravná sada brzdového strmeňa METZGER 114-0013
Opravná sada brzdového strmeňa METZGER 114-0001
Opravná sada brzdového strmeňa METZGER 114-5132
Opravná sada brzdového strmeňa METZGER 114-5238
Brzdový strmeň METZGER 6260021
Brzdový strmeň METZGER 6260022
Brzdový strmeň METZGER 6260035
Brzdový strmeň METZGER 6260036
Brzdový strmeň METZGER 6260253
Brzdový strmeň METZGER 6260254
Brzdový strmeň METZGER 6260317
Brzdový strmeň METZGER 6260318
Brzdový strmeň METZGER 6250035
Brzdový strmeň METZGER 6250254
Iné diely pre VW - Volkswagen PASSAT B5.5
- Olejové filtre 73
- Ložiská kolies 143
- Vzduchové filtre 46
- Kabínové filtre 69
- Brzdové kotúče 166
- Zapaľovacie sviečky 47
- Brzdové doštičky 164
- Stierače 95
- Palivové filtre 119
- Tyčky stabilizátora 81
- Uloženia pružiacej jednotky 144
- Tlmiče pruženia 89
- Tesnenia olejovej vane 14
- Uloženia pružiacej vzpery 87
- Žeraviace sviečky 72
- Kĺby riadenia 79
- Spojovacie tyče 79
- Náboje kolies 33
- Pružiny podvozku 105
Brzdové strmene pre iné modely VW - Volkswagen
- GOLF IV (1J1) 389
- GOLF V (1K1) 422
- TOURAN (1T1, 1T2) 256
- PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) 146
- PASSAT B7 Variant (365) 196
- PASSAT B6 Variant (3C5) 312
- GOLF VI (5K1) 516
- CADDY III Kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 381
- PASSAT B5.5 Variant (3B6) 284
- SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 232
- SHARAN (7N1, 7N2) 179
- POLO IV (9N, 9A) 318














