Brzdové strmene METZGER pre VW - Volkswagen PASSAT CC B6
Zobrazujú sa len brzdové strmene značky METZGER, ktoré pasujú na VW - Volkswagen PASSAT CC B6. Zrušiť filter – všetky značky
Brzdový strmeň pri brzdení pritláča brzdové doštičky na kotúč a tým spomaľuje a zastavuje vozidlo. Zasekávajúci sa strmeň sa prejaví ťahaním auta na jednu stranu pri brzdení, nerovnomerným opotrebovaním doštičiek alebo prehrievaním kolesa, preto tu okrem strmeňov nájdete aj opravné sady a držiaky strmeňa. Vyberte motorizáciu svojho vozidla VW - Volkswagen PASSAT CC B6, aby ste dostali strmeň presne pre vaše auto.
Vyberte motorizáciu – zobrazíme len diely, ktoré pasujú
- 1.4 TSI MultiFuel · 118 kW / 160 kCKMA
- 1.8 TSI · 118 kW / 160 kCDAA, BZB
- 2.0 BlueTDI · 105 kW / 143 kCBAC
- 2.0 TDI · 100 kW / 136 kCFFA, CBAA
- 2.0 TDI · 103 kW / 140 kCFFB, CBAB
- 2.0 TDI · 120 kW / 163 kCBBA, BUZ
- 2.0 TDI · 125 kW / 170 kCBBB, CLLA, CFGB
- 2.0 TDI 4motion · 103 kW / 140 kCFFB, CBAB
- 2.0 TDI 4motion · 125 kW / 170 kCBBB, CFGB
- 2.0 TFSI · 147 kW / 200 kCCTA, CAWB, CCZA, CBFA
- 2.0 TSI · 155 kW / 211 kCCZB
- 3.6 FSI 4motion · 220 kW / 300 kBWS
Brzdové strmene podľa značky
Brzdové strmene značky METZGER pre VW - Volkswagen PASSAT CC B6
Opravná sada brzdového strmeňa METZGER 114-0025
Opravná sada brzdového strmeňa METZGER 114-5146
Opravná sada brzdového strmeňa METZGER 114-5381
Opravná sada brzdového strmeňa METZGER 114-5005
Opravná sada brzdového strmeňa METZGER 114-5333
Brzdový strmeň METZGER 6260003
Brzdový strmeň METZGER 6260004
Brzdový strmeň METZGER 6250004
Brzdový strmeň METZGER 6261209
Brzdový strmeň METZGER 6261210
Brzdový strmeň METZGER 6261061
Brzdový strmeň METZGER 6261062
Iné diely pre VW - Volkswagen PASSAT CC B6
- Olejové filtre 59
- Ložiská kolies 60
- Vzduchové filtre 79
- Kabínové filtre 73
- Brzdové kotúče 161
- Zapaľovacie sviečky 17
- Brzdové doštičky 171
- Stierače 46
- Palivové filtre 47
- Tyčky stabilizátora 89
- Uloženia pružiacej jednotky 159
- Tlmiče pruženia 62
- Tesnenia olejovej vane 4
- Uloženia pružiacej vzpery 102
- Žeraviace sviečky 23
- Kĺby riadenia 100
- Spojovacie tyče 101
- Náboje kolies 7
- Pružiny podvozku 93
Brzdové strmene pre iné modely VW - Volkswagen
- GOLF IV (1J1) 389
- GOLF V (1K1) 422
- TOURAN (1T1, 1T2) 256
- PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) 146
- PASSAT B7 Variant (365) 196
- PASSAT B6 Variant (3C5) 312
- GOLF VI (5K1) 516
- CADDY III Kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 381
- PASSAT B5.5 Variant (3B6) 284
- SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 232
- SHARAN (7N1, 7N2) 179
- POLO IV (9N, 9A) 318













