Brzdové strmene METZGER pre VW - Volkswagen TOURAN
Zobrazujú sa len brzdové strmene značky METZGER, ktoré pasujú na VW - Volkswagen TOURAN. Zrušiť filter – všetky značky
Brzdový strmeň pri brzdení pritláča brzdové doštičky na kotúč a tým spomaľuje a zastavuje vozidlo. Zasekávajúci sa strmeň sa prejaví ťahaním auta na jednu stranu pri brzdení, nerovnomerným opotrebovaním doštičiek alebo prehrievaním kolesa, preto tu okrem strmeňov nájdete aj opravné sady a držiaky strmeňa. Vyberte motorizáciu svojho vozidla VW - Volkswagen TOURAN, aby ste dostali strmeň presne pre vaše auto.
Vyberte motorizáciu – zobrazíme len diely, ktoré pasujú
- 1.4 TSI · 103 kW / 140 kBMY, CAVC
- 1.4 TSI · 125 kW / 170 kBLG, CAVB
- 1.4 TSI EcoFuel · 110 kW / 150 kCDGA
- 1.6 · 75 kW / 102 kBGU, BSE, BSF
- 1.6 BiFuel · 75 kW / 102 kBSF
- 1.6 FSI · 85 kW / 115 kBLF, BAG, BLP
- 1.9 TDI · 66 kW / 90 kBXF, BRU, BXJ
- 1.9 TDI · 74 kW / 100 kAVQ
- 1.9 TDI · 77 kW / 105 kBLS, BKC, BXE
- 2.0 EcoFuel · 80 kW / 109 kBSX
- 2.0 FSI · 110 kW / 150 kBLX, BLY, BVY, BVZ, BLR, AXW
- 2.0 TDI · 100 kW / 136 kAZV
- 2.0 TDI · 103 kW / 140 kBMM
- 2.0 TDI · 125 kW / 170 kCFJA, BMN
- 2.0 TDI 16V · 103 kW / 140 kBKD
Brzdové strmene podľa značky
Brzdové strmene značky METZGER pre VW - Volkswagen TOURAN
Opravná sada brzdového strmeňa METZGER 114-5005
Brzdový strmeň METZGER 6260003
Brzdový strmeň METZGER 6260004
Brzdový strmeň METZGER 6250004
Brzdový strmeň METZGER 6260009
Brzdový strmeň METZGER 6250011
Brzdový strmeň METZGER 6250012
Brzdový strmeň METZGER 6250010
Iné diely pre VW - Volkswagen TOURAN
- Olejové filtre 51
- Ložiská kolies 59
- Vzduchové filtre 125
- Kabínové filtre 73
- Brzdové kotúče 195
- Zapaľovacie sviečky 41
- Brzdové doštičky 126
- Stierače 139
- Palivové filtre 145
- Tyčky stabilizátora 96
- Uloženia pružiacej jednotky 210
- Tlmiče pruženia 72
- Tesnenia olejovej vane 6
- Uloženia pružiacej vzpery 114
- Žeraviace sviečky 72
- Kĺby riadenia 106
- Spojovacie tyče 111
- Náboje kolies 8
- Pružiny podvozku 221
Brzdové strmene pre iné modely VW - Volkswagen
- GOLF IV (1J1) 389
- GOLF V (1K1) 422
- PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) 146
- PASSAT B7 Variant (365) 196
- PASSAT B6 Variant (3C5) 312
- GOLF VI (5K1) 516
- CADDY III Kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 381
- PASSAT B5.5 Variant (3B6) 284
- SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 232
- SHARAN (7N1, 7N2) 179
- POLO IV (9N, 9A) 318
- PASSAT B5.5 (3B3) 316








