Kryt vonkajšieho zrkadla ABAKUS / Loro 4012C02
Kryt vonkajšieho zrkadla ABAKUS / Loro 4012C02
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
- Strana montáže: vpravo
- Povrch: So základným náterom
- Modelový rok od: 2003
- Modelový rok do: 2008
- Montáž/demontáž prostr. odborného personálu potrebná!

Značka Abakus bola založená v roku 1994. Na trhu pôsobí aj ako zástupca značiek DEPO, ESDEPO a LUCID. Výrobky týchto značiek predáva pod svojou značkou Abakus / Loro. V produktovom katalógu Abakus nájdeme svetlá pre automobily, ako sú hlavné svetlomety, brzdové, parkovacie, smerové a iné. Ďalej sú to zrkadlá a ich súčasti, olejové vane a časti karosérie, ako sú nárazníky, rôzne ochranné mriežky. Abakus dodáva aj elektronické komponenty a mechanické komponenty, ako sú sťahovania okien, zámky a mnoho iného. Všetky produkty sú vyrábané v kvalite OE a držia si u zákazníkov dlhodobú spokojnosť.
Rám vonkajšieho zrkadla POLCAR 951355PE
Kryt vonkajšieho zrkadla DPA 88570739602
Kryt vonkajšieho zrkadla ALKAR 6342128
Kryt vonkajšieho zrkadla TYC 337-0093-2
Kryt vonkajšieho zrkadla VAN WEZEL 5894844
Vonkajšie zrkadlo POLCAR 9513524E
Vonkajšie zrkadlo POLCAR 9513524M
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0111
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5886808
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5879806
Vonkajšie zrkadlo POLCAR 9551526S
Vonkajšie zrkadlo POLCAR 9551526M
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5838806
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5895808
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0093
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0133
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0157
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0119
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0095
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5886818
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5879808
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5895818
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 332-0023
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 7635808
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.4 TSI 05/2007 - 10/2010 90kW 122HP 1390cm3 CAXA
- 1.4 TSI 07/2006 - 10/2010 103kW 140HP 1390cm3 BMY
- 1.4 TSI 07/2008 - 10/2010 118kW 160HP 1390cm3 CAVD
- 1.4 TSI 07/2006 - 10/2010 125kW 170HP 1390cm3 BLG
- 1.6 09/2004 - 10/2010 75kW 102HP 1595cm3 BGU, CCSA, BSE, BSF
- 1.6 FSI 09/2005 - 10/2010 85kW 115HP 1598cm3 BLF
- 2.0 FSI 08/2005 - 10/2010 110kW 150HP 1984cm3 BLX, BLY, BVY, BVZ, BLR
- 2.0 TFSI 10/2005 - 10/2010 147kW 200HP 1984cm3 BPY, CCTA, AXX, CAWB, CCZA, BWA, CBFA
- 2.5 01/2006 - 10/2010 110kW 150HP 2480cm3 BGQ, BTK, BGP
- 1.6 TDI 12/2009 - 10/2010 66kW 90HP 1598cm3 CAYB
- 1.6 TDI 06/2009 - 10/2010 77kW 105HP 1598cm3 CAYC
- 1.9 TDI 08/2005 - 10/2010 77kW 105HP 1896cm3 BLS, BKC, BXE
- 2.0 TDI 09/2005 - 10/2010 100kW 136HP 1968cm3 CBDA, AZV
- 2.0 TDI 10/2005 - 10/2010 103kW 140HP 1968cm3 BMM
- 2.0 TDI 16V 08/2005 - 10/2010 103kW 140HP 1968cm3 CBEA, BKD, CJAA, CBDB
- 2.0 TDI 10/2006 - 10/2010 125kW 170HP 1968cm3 BMN, CEGA



































