Vonkajšie zrkadlo POLCAR 9551526M
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
- Doplňujúca informácia: bez krytu
- Doplňujúca informácia: vyhrievané
- Farba: sivý
- Strana montáže: vpravo
- Strana montáže: vľavo

Firmu založil v roku 1986 pán Andrzej Senkowski vo Varšave. Fungovala výlučne formou objednávok a dodacia lehota na diely bola zhruba jeden mesiac. V roku 1991 sa Polcar presťahoval do nového sídla vo Varšave, kde sídli doteraz. Rok 1996 bol významný tým, že bol vybudovaný prvý veľký sklad vo Wolke Kosowskej pri Varšave. Dnes má Polcar štyri sklady s celkovou rozlohou 110 000 m2. V ponuke firmy nájdeme takmer všetko pre automobily: karosárske diely, komponenty podvozku, brzdového systému, spojky, motora, interiérové diely a mnoho iného. Značka sa radí medzi takzvanú ekonomickú triedu s dobrou kvalitou, ale hlavne veľmi priaznivou cenou.
Sklo vonkajšieho zrkadla ABAKUS / Loro 4012G04
Sklo vonkajšieho zrkadla VAN WEZEL 5894838
Sklo vonkajšieho zrkadla ABAKUS / Loro 4012G06
Sklo vonkajšieho zrkadla TYC 337-0093-1
Kryt vonkajšieho zrkadla DPA 88570739602
Kryt vonkajšieho zrkadla ABAKUS / Loro 4012C02
Kryt vonkajšieho zrkadla TYC 337-0093-2
Kryt vonkajšieho zrkadla VAN WEZEL 5894844
Sklo vonkajšieho zrkadla TYC 337-0303-1
Vonkajšie spätné zrkadlo ESEN SKV 97SKV728 97SKV728
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0111
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5894806
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5886808
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5879806
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0135
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5895808
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0093
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0133
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0157
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0119
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0095
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0137
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5879808
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 332-0023
- Seat Alhambra (7V8, 7V9)
- Seat Alhambra Van (7V8, 7V9)
- Škoda Superb I (3U4)
- Volkswagen Eos (1F7, 1F8)
- Volkswagen Golf Plus V (5M1, 521)
- Volkswagen Golf V (1K1)
- Volkswagen Golf V Variant (1K5)
- Volkswagen Golf Van VI Variant (AJ5)
- Volkswagen Golf VI (5K1)
- Volkswagen Golf VI Convertible (517)
- Volkswagen Golf VI Variant (AJ5)
- Volkswagen Jetta III (1K2)
- Volkswagen Passat B5.5 (3B3)
- Volkswagen Passat B5.5 Variant (3B6)
- Volkswagen Passat B6 (3C2)
- Volkswagen Passat B6 Variant (3C5)
- Volkswagen Sharan (7M8, 7M9, 7M6)
- Volkswagen Sharan Box Body/MPV (7M_)






































