Odosielame do 24 h Doprava do Z-BOXu zadarmo od 55 € (do 10 kg) Sledovať objednávku Zákaznícky servis

Náhradné diely pre OE číslo 96.818.527.80

Originálne číslo 96.818.527.80 (píše sa aj 9681852780). Používajú ho vozidlá značiek Citroën, Peugeot, Steyr, Steyr Motors. Nižšie je 15 dielov, ktoré toto číslo nahrádzajú.

Náhrady a alternatívy za 96.818.527.80

Lambda sonda ESEN SKV 09SKV202
ESEN SKV

Lambda sonda ESEN SKV 09SKV202 09SKV202, LSU-4.9

SKV-09SKV202
✓ Skladom do 24 h > 5 ks
Odosielame do 24 h.
iTermíny doručenia a osobného odberu ›
Objednajte do 2h 2m 40s → odosielame zajtra, doručenie v stredu (21.10.)
45,65 € s DPH
37,11 € bez DPH
Lambda sonda ESEN SKV 09SKV205
ESEN SKV

Lambda sonda ESEN SKV 09SKV205 09SKV205, LSU-4.9

SKV-09SKV205
✓ Skladom do 24 h 4 ks
Odosielame do 24 h.
iTermíny doručenia a osobného odberu ›
Objednajte do 2h 2m 40s → odosielame zajtra, doručenie v stredu (21.10.)
46,90 € s DPH
38,13 € bez DPH
Lambda sonda ESEN SKV 09SKV208
ESEN SKV

Lambda sonda ESEN SKV 09SKV208 09SKV208, LSU-4.9

SKV-09SKV208
✓ Skladom do 24 h > 5 ks
Odosielame do 24 h.
iTermíny doručenia a osobného odberu ›
Objednajte do 2h 2m 40s → odosielame zajtra, doručenie v stredu (21.10.)
49,50 € s DPH
40,24 € bez DPH
Lambda sonda ESEN SKV 09SKV203
ESEN SKV

Lambda sonda ESEN SKV 09SKV203 09SKV203, LSU-4.9

SKV-09SKV203
✓ Skladom do 24 h > 5 ks
Odosielame do 24 h.
iTermíny doručenia a osobného odberu ›
Objednajte do 2h 2m 40s → odosielame zajtra, doručenie v stredu (21.10.)
52,95 € s DPH
43,05 € bez DPH
Lambda sonda ESEN SKV 09SKV415
ESEN SKV

Lambda sonda ESEN SKV 09SKV415 09SKV415

SKV-09SKV415
✓ Skladom do 24 h 2 ks
Odosielame do 24 h.
iTermíny doručenia a osobného odberu ›
Objednajte do 2h 2m 40s → odosielame zajtra, doručenie v stredu (21.10.)
63,10 € s DPH
51,30 € bez DPH
Lambda sonda MAGNETI MARELLI 466016355168
MAGNETI MARELLI

Lambda sonda MAGNETI MARELLI 466016355168 OSM168

MAM-466016355168
✓ Skladom do 24 h 2 ks
Odosielame do 24 h.
iTermíny doručenia a osobného odberu ›
Objednajte do 2h 2m 40s → odosielame zajtra, doručenie v stredu (21.10.)
67,05 € s DPH
54,51 € bez DPH
Lambda sonda FACET 10.8394
FACET

Lambda sonda FACET 10.8394 EPS 1.998.394, KW 498 394

FAC-10.8394
✓ Skladom do 24 h > 5 ks
Odosielame do 24 h.
iTermíny doručenia a osobného odberu ›
Objednajte do 2h 2m 40s → odosielame zajtra, doručenie v stredu (21.10.)
73,75 € s DPH
59,96 € bez DPH
Lambda sonda FEBI Bilstein 177388
FEBI Bilstein

Lambda sonda FEBI Bilstein 177388

FEB-177388
✓ Skladom do 24 h > 5 ks
Odosielame do 24 h.
iTermíny doručenia a osobného odberu ›
Objednajte do 1h 2m 40s → odosielame zajtra, doručenie v stredu (21.10.)
76,30 € s DPH
62,03 € bez DPH
Lambda sonda SWAG 33 10 4087
SWAG

Lambda sonda SWAG 33 10 4087

SWA-33104087
✓ Skladom do 24 h > 5 ks
Odosielame do 24 h.
iTermíny doručenia a osobného odberu ›
Objednajte do 2h 2m 40s → odosielame zajtra, doručenie v stredu (21.10.)
79,80 € s DPH
64,88 € bez DPH
Lambda sonda VEMO V25-76-0042
VEMO

Lambda sonda VEMO V25-76-0042 1021168

VEM-V25-76-0042
✓ Skladom do 24 h 2 ks
Odosielame do 24 h.
iTermíny doručenia a osobného odberu ›
Objednajte do 1h 2m 40s → odosielame zajtra, doručenie v stredu (21.10.)
80,85 € s DPH
65,73 € bez DPH
Lambda sonda HELLA 6PA 009 166-801
HELLA

Lambda sonda HELLA 6PA 009 166-801

HEL-6PA009166-801
✓ Skladom do 24 h > 5 ks
Odosielame do 24 h.
iTermíny doručenia a osobného odberu ›
Objednajte do 2h 2m 40s → odosielame zajtra, doručenie v stredu (21.10.)
83,80 € s DPH
68,13 € bez DPH
Lambda sonda VALEO 368412
VALEO

Lambda sonda VALEO 368412

VAL-368412
✓ Skladom do 24 h > 5 ks
Odosielame do 24 h.
iTermíny doručenia a osobného odberu ›
Objednajte do 2h 2m 40s → odosielame zajtra, doručenie v stredu (21.10.)
86,30 € s DPH
70,16 € bez DPH
Lambda sonda BOSCH 0 281 004 572
BOSCH

Lambda sonda BOSCH 0 281 004 572 LS 44572, LSU-4.9

BSH-0281004572
✓ Skladom do 24 h 5 ks
Odosielame do 24 h.
iTermíny doručenia a osobného odberu ›
Objednajte do 1h 2m 40s → odosielame zajtra, doručenie v stredu (21.10.)
86,90 € s DPH
70,65 € bez DPH
Lambda sonda ESEN SKV 09SKV915
ESEN SKV

Lambda sonda ESEN SKV 09SKV915 LSU-4.2, 09SKV915, LSU-4.9

SKV-09SKV915
✓ Skladom do 24 h > 5 ks
Odosielame do 24 h.
iTermíny doručenia a osobného odberu ›
Objednajte do 2h 2m 40s → odosielame zajtra, doručenie v stredu (21.10.)
88,55 € s DPH
71,99 € bez DPH
Lambda sonda FAE 75061
FAE

Lambda sonda FAE 75061

FAE-75061
✓ Skladom do 24 h > 5 ks
Odosielame do 24 h.
iTermíny doručenia a osobného odberu ›
Objednajte do 1h 2m 40s → odosielame zajtra, doručenie v stredu (21.10.)
99,45 € s DPH
80,85 € bez DPH

Značky, ktoré toto číslo nahrádzajú

ESEN SKV, MAGNETI MARELLI, FEBI Bilstein, SWAG, VEMO

Nenašli ste svoj diel?

OE číslo sa u rôznych motorizácií líši aj v rámci jedného modelu. Najistejšie je overiť diel podľa VIN čísla vozidla, prípadne si auto vybrať v katalógu podľa značky a modelu.

x

Novinky emailom

Vložte Vašu e-mail adresu a dostávajte novinky.




x

Váš nákupný košík


UPOZORNENIE



Prebehla aktualizácia cien a skladovej dostupnosti tovarov z Vášho košíka.

Prosím, prekontrolujte si nákupný košík.


x

Strážiť dostupnosť



Zadajte e-mail a my vás upozorníme, keď bude tento produkt opäť dostupný.




Vyplňte e-mail
O D O S L A N É