Opravná sada brzdového strmeňa DENCKERMANN B200004
Opravná sada brzdového strmeňa DENCKERMANN B200004
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
- Priemer [mm]: 41
- EÚ Nariadenie o bezpečnosti výrobkov (GPSR): IEC 60417-6183 mechanické vedomosti potrebné

Európsky výrobca autodielov DENCKERMANN sa vyznačuje kvalitou a veľmi prijateľnou cenou. Je držiteľom certifikátu kvality BER 1400/2002. Firma kladie dôraz na budovanie dobrého mena medzi spotrebiteľmi. Vo výrobnom pláne má filtre pre rôzne oblasti použitia v automobile, ďalej sú to vodné pumpy, brzdové komponenty, diely pruženia, riadenia a iné. Pokrýva vyše 25000 typov automobilov.
Opravná sada brzdového strmeňa MaXgear 27-0435
Opravná sada brzdového strmeňa FRENKIT 241004
Opravná sada brzdového strmeňa AUTOFREN SEINSA D4957
Opravná sada brzdového strmeňa Quick Brake 114-0004
Opravná sada brzdového strmeňa AUTOFREN SEINSA D42764
Opravná sada brzdového strmeňa FRENKIT 241001
Opravná sada brzdového strmeňa ERT 401123
Opravná sada brzdového strmeňa FRENKIT 241008
Opravná sada brzdového strmeňa AUTOFREN SEINSA D4656
Opravná sada brzdového strmeňa NK 8847020
Opravná sada brzdového strmeňa ERT 402736
Opravná sada brzdového strmeňa A.B.S. 53163
Opravná sada brzdového strmeňa ERT 400745
Opravná sada brzdového strmeňa BREMBO F KT 002
Brzdový strmeň NK 2136229
Brzdový strmeň NK 2136230
Brzdový strmeň NK 2147281
Brzdový strmeň NK 2147282
Brzdový strmeň NK 2119161
Brzdový strmeň NK 2136221
Brzdový strmeň NK 2136222
Brzdový strmeň NK 2147284
Brzdový strmeň NK 2147283
Brzdový strmeň NK 2147268
Brzdový strmeň NK 2147267
Brzdový strmeň NK 2147249
Brzdový strmeň NK 2136252
Brzdový strmeň NK 2147250
Brzdový strmeň NK 2147325
Brzdový strmeň NK 2136251
- Audi A3 (8L1)
- Audi A3 (8P1)
- Audi A3 Sportback (8PA)
- Audi A4 B7 (8EC)
- Audi A4 B7 Convertible (8HE)
- Audi Tt (8J3)
- Audi Tt (8N3)
- Audi Tt Roadster (8J9)
- Opel Insignia A (G09)
- Opel Insignia A Sedan (G09)
- Opel Zafira / Zafira Family B (A05)
- Opel Zafira B Box Body/MPV (A05)
- Škoda Octavia I (1U2)
- Škoda Octavia II (1Z3)
- Škoda Superb II (3T4)
- Škoda Yeti (5L)
- Volkswagen Bora I (1J2)
- Volkswagen Caddy III Box Body/MPV (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)
- Volkswagen Eos (1F7, 1F8)
- Volkswagen Golf IV (1J1)
- Volkswagen Golf IV Van (1J1)
- Volkswagen Golf Plus V (5M1, 521)
- Volkswagen Golf V (1K1)
- Volkswagen Golf VI (5K1)
- Volkswagen Golf VI Convertible (517)
- Volkswagen Jetta III (1K2)
- Volkswagen Scirocco III (137, 138)
- Volkswagen Touran (1T1, 1T2)
- Volkswagen Touran Box Body/MPV (1T1, 1T2)
- Volkswagen Touran Box Body/MPV (1T3)







































