Opravná sada brzdového strmeňa Quick Brake 114-0004
Opravná sada brzdového strmeňa Quick Brake 114-0004
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
- Pre priemer piestu [mm]: 41
- Počet na nápravu: 2

Quick Brake je dánska spoločnosť založená v roku 1971. Hneď po svojom vzniku sa stala dodávateľom komponentov pre dánsky priemysel. Neskôr začala vyrábať diely do brzdových systémov automobilov a stala sa jedným z hlavných dodávateľov pre firmy vyrábajúce brzdy. Na trhu s náhradnými dielmi si vytvorila stabilné miesto vďaka vysokej kvalite. Celý výrobný proces je podriadený cieľu vyrábať kvalitné výrobky, ktoré majú aj dlhú životnosť.
Opravná sada brzdového strmeňa MaXgear 27-0435
Opravná sada brzdového strmeňa FRENKIT 241004
Opravná sada brzdového strmeňa DENCKERMANN B200004
Opravná sada brzdového strmeňa AUTOFREN SEINSA D4957
Opravná sada brzdového strmeňa AUTOFREN SEINSA D42764
Opravná sada brzdového strmeňa FRENKIT 241001
Opravná sada brzdového strmeňa ERT 401123
Opravná sada brzdového strmeňa FRENKIT 241008
Opravná sada brzdového strmeňa AUTOFREN SEINSA D4656
Opravná sada brzdového strmeňa NK 8847020
Opravná sada brzdového strmeňa ERT 402736
Opravná sada brzdového strmeňa A.B.S. 53163
Opravná sada brzdového strmeňa ERT 400745
Opravná sada brzdového strmeňa BREMBO F KT 002
Opravná sada brzdového strmeňa AUTOFREN SEINSA D4326
Opravná sada brzdového strmeňa ERT 400032
Brzdový strmeň NK 2136229
Brzdový strmeň NK 2136230
Brzdový strmeň NK 2147281
Brzdový strmeň NK 2147282
Brzdový strmeň NK 2119161
Brzdový strmeň NK 2136221
Brzdový strmeň NK 2136222
Brzdový strmeň NK 2147284
Brzdový strmeň NK 2147283
Brzdový strmeň NK 2147268
Brzdový strmeň NK 2147267
Brzdový strmeň TRW BHN202
Brzdový strmeň TRW BHS184
Brzdový strmeň NK 2147249
- Audi A3 (8L1)
- Audi A3 (8P1)
- Audi A3 Sportback (8PA)
- Audi A4 B7 (8EC)
- Audi A4 B7 Convertible (8HE)
- Škoda Octavia I (1U2)
- Škoda Octavia II (1Z3)
- Škoda Octavia III (5E3, NL3, NR3)
- Škoda Superb II (3T4)
- Škoda Yeti (5L)
- Volkswagen Bora I (1J2)
- Volkswagen California T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF, 7HC)
- Volkswagen California T6 Camper (SGC, SGG, SHC)
- Volkswagen Golf IV (1J1)
- Volkswagen Golf IV Van (1J1)
- Volkswagen Golf V (1K1)
- Volkswagen Golf VI (5K1)
- Volkswagen Golf VI Convertible (517)
- Volkswagen Jetta III (1K2)
- Volkswagen Multivan T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN)
- Volkswagen Multivan T6 (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN)
- Volkswagen Scirocco III (137, 138)
- Volkswagen Touran (1T1, 1T2)
- Volkswagen Touran Box Body/MPV (1T1, 1T2)
- Volkswagen Touran Box Body/MPV (1T3)
- Volkswagen Transporter T5 Bus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ)
- Volkswagen Transporter T5 Platform/Chassis (7Jd, 7Je, 7Jl, 7Jy, 7Jz, 7F
- Volkswagen Transporter T5 Van (7HA, 7HH, 7EA, 7EH)
- Volkswagen Transporter T6 / Caravelle T6 Bus (SGB, SGJ, SHB, SHJ)
- Volkswagen Transporter T6 Van (SGA, SGH, SHA, SHH)







































