POLCAR 5065195E
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
- Doplňujúca informácia: bez drziaka ziaroviek
- Doplňujúca informácia: bez ziarovky
- Doplňujúca informácia: s kablom
- Doplňujúca informácia: so ziarovkou
- Farba: Cire sklo
- Farba: biela
- Farba: dymovo seda
- Farba: čierna
- Materiál: Plast
- Strana montáže: Vonkajšie spätné zrkadlo vľavo
- Strana montáže: predne lave
- Strana montáže: vonkajsie zrkadlo
- Strana montáže: vpravo
- Strana montáže: vľavo

Firmu založil v roku 1986 pán Andrzej Senkowski vo Varšave. Fungovala výlučne formou objednávok a dodacia lehota na diely bola zhruba jeden mesiac. V roku 1991 sa Polcar presťahoval do nového sídla vo Varšave, kde sídli doteraz. Rok 1996 bol významný tým, že bol vybudovaný prvý veľký sklad vo Wolke Kosowskej pri Varšave. Dnes má Polcar štyri sklady s celkovou rozlohou 110 000 m2. V ponuke firmy nájdeme takmer všetko pre automobily: karosárske diely, komponenty podvozku, brzdového systému, spojky, motora, interiérové diely a mnoho iného. Značka sa radí medzi takzvanú ekonomickú triedu s dobrou kvalitou, ale hlavne veľmi priaznivou cenou.
Smerové svetlo TYC 321-0104-3
Smerové svetlo ABAKUS / Loro 054-34-001
Smerové svetlo VAN WEZEL 3077915
Smerové svetlo VAN WEZEL 3077917
Prídavné smerové svetlo FEBI Bilstein 102333
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 321-0104
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 321-0110
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 321-0112
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 321-0106
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 3077827
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 3077821
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 321-0144
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 321-0146
Vonkajšie spätné zrkadlo FEBI Bilstein 101113
Vonkajšie spätné zrkadlo FEBI Bilstein 101112
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 2973803
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 2973805
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 321-0172
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 2973813
- Mercedes-Benz Sprinter 3-T Bus (B906)
- Mercedes-Benz Sprinter 3-T Platform/Chassis (B906)
- Mercedes-Benz Sprinter 3-T Platform/Chassis (B910, B907)
- Mercedes-Benz Sprinter 3-T Tourer Bus (B907)
- Mercedes-Benz Sprinter 3-T Van (B903)
- Mercedes-Benz Sprinter 3-T Van (B906)
- Mercedes-Benz Sprinter 3-T Van (B910)
- Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Bus (B906)
- Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Platform/Chassis (B906)
- Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Platform/Chassis (B907, B910)
- Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Tourer Bus (B907)
- Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Van (B906)
- Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Van (B907, B910)
- Mercedes-Benz Sprinter 4-T Platform/Chassis (B907, B910)
- Mercedes-Benz Sprinter 4-T Tourer Bus (B907)
- Mercedes-Benz Sprinter 4-T Van (B907, B910)
- Mercedes-Benz Sprinter 4,6-T Platform/Chassis (B906)
- Mercedes-Benz Sprinter 4,6-T Van (B906)
- Mercedes-Benz Sprinter 5-T Bus (B906)
- Mercedes-Benz Sprinter 5-T Platform/Chassis (B906)
- Mercedes-Benz Sprinter 5-T Platform/Chassis (B907)
- Mercedes-Benz Sprinter 5-T Van (B906)
- Mercedes-Benz Sprinter 5-T Van (B907)
- Volkswagen Crafter 30-35 Bus (2E_)
- Volkswagen Crafter 30-50 Platform/Chassis (2F_)
- Volkswagen Crafter 30-50 Van (2E_)

































