Prídavné smerové svetlo FEBI Bilstein 102333
Prídavné smerové svetlo FEBI Bilstein 102333
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
- Farba žiarovky: oranžový
- Farba skla svetlometu: Číre sklo
- Dĺžka [mm]: 133
- Šírka [mm]: 118
- Výška [mm]: 88
- Vonkajšie/vnútorné zrkadlo: kratší držiak zrkadla
- Ľavo/Pravostranné riadenie: pre vozidlá s volantom vľavo
- Počet prípojok: 2
- Doplňujúca informácia: so žiarovkou
- Strana montáže: vonkajšie spätné zrkadlo vľavo

Febi Bilstein je nemecká značka s vyše 175-ročnou tradíciou, ktorá ponúka široký výber kvalitných náhradných dielov pre osobné aj úžitkové vozidlá. Motoristi oceňujú dlhú životnosť, presné spracovanie a spoľahlivosť dielov, ktoré zaisťujú bezpečnú a komfortnú jazdu. V ponuke nájdete komponenty pre brzdy, podvozok, motor, riadenie aj elektroniku, všetko v overenej OE kvalite.
Smerové svetlo TYC 321-0104-3
Smerové svetlo ABAKUS / Loro 054-34-001
Smerové svetlo FAST FT87344 5901797077587
POLCAR 5065195E
Obal smerového svetla TRUCKTEC AUTOMOTIVE 02.58.363
Objímka žiarovky hlavného svetlometu FAST FT88903 5901797087517
Smerové svetlo VAN WEZEL 3077915
Smerové svetlo NTY ELP-ME-002
Smerové svetlo VAN WEZEL 3077917
Smerové svetlo NTY ELP-ME-004
Smerové svetlo ALKAR 6201994
Vonkajšie spätné zrkadlo ALKAR 9201994
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 321-0110
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 321-0104
Vonkajšie spätné zrkadlo ALKAR 9225994
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 321-0106
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 321-0112
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 3077827
Vonkajšie spätné zrkadlo ALKAR 9239994
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 3077821
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 321-0144
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 321-0146
Vonkajšie spätné zrkadlo ALKAR 9297994
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 321-0172
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 2973803
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 2973805
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 2973813
- Mercedes-Benz Sprinter 3-T Bus (B906)
- Mercedes-Benz Sprinter 3-T Platform/Chassis (B906)
- Mercedes-Benz Sprinter 3-T Platform/Chassis (B910, B907)
- Mercedes-Benz Sprinter 3-T Van (B906)
- Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Bus (B906)
- Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Platform/Chassis (B906)
- Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Platform/Chassis (B907, B910)
- Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Van (B906)
- Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Van (B907, B910)
- Mercedes-Benz Sprinter 5-T Platform/Chassis (B906)
- Mercedes-Benz Sprinter 5-T Van (B906)
- Volkswagen Crafter 30-35 Bus (2E_)
- Volkswagen Crafter 30-50 Van (2E_)
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 311 CDI (906.731, 906.733, 906.735) 06/2006 - 12/2009 80kW 109HP 2148cm3 OM 646.985
- 311 CDI (906.731, 906.733, 906.735) 05/2016 - 12/2018 84kW 114HP 2143cm3 OM 651.955, OM 651.956
- 315 CDI (906.731, 906.733, 906.735) 06/2006 - 12/2009 110kW 150HP 2148cm3 OM 646.989, OM 646.990, OM 646.986
- 318 CDI (906.731, 906.733, 906.735) 02/2008 - 12/2009 135kW 184HP 2987cm3 OM 642.986, OM 642.896, OM 642.992, OM 642.993
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 309 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233,... 06/2006 - 12/2009 65kW 88HP 2148cm3 OM 646.984
- 311 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233,... 06/2006 - 12/2009 80kW 109HP 2148cm3 OM 646.985
- 311 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233,... 05/2016 - 12/2018 84kW 114HP 2143cm3 OM 651.955, OM 651.956
- 315 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233,... 06/2006 - 12/2009 110kW 150HP 2148cm3 OM 646.989, OM 646.990, OM 646.986
- 316 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233,... 03/2009 - 12/2018 120kW 163HP 2143cm3 OM 651.957, OM 651.955, OM 651.956
- 318 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233,... 06/2006 - 12/2009 135kW 184HP 2987cm3 OM 642.896, OM 642.992, OM 642.993
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 311 CDI (910.131, 910.133) 02/2018 - 12/2021 84kW 114HP 2143cm3 OM 651.950, OM 651.958
- 311 CDI RWD (907.131, 907.133, 907.135, 907.231, 907.233... 02/2018 - 12/2021 84kW 114HP 2143cm3 OM 651.958
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 309 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 06/2006 - 12/2009 65kW 88HP 2148cm3 OM 646.984
- 311 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 06/2006 - 12/2009 80kW 109HP 2148cm3 OM 646.985
- 311 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 05/2016 - 12/2018 84kW 114HP 2143cm3 OM 651.955, OM 651.956
- 313 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 05/2009 - 12/2016 95kW 129HP 2143cm3 OM 651.957, OM 651.940, OM 651.955, OM 651.956
- 313 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 06/2006 - 12/2016 95kW 129HP 2148cm3 OM 646.986, OM 651.955
- 315 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 06/2006 - 12/2009 110kW 150HP 2148cm3 OM 646.989, OM 646.990, OM 646.986
- 318 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 06/2006 - 12/2009 135kW 184HP 2987cm3 OM 642.986, OM 642.896, OM 642.992, OM 642.993
- 319 CDI / BlueTEC (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 03/2009 - 12/2018 140kW 190HP 2987cm3 OM 642.986, OM 642.896, OM 642.898, OM 642.992
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 311 CDI RWD (907.633, 907.635, 907.631, 907.637) 02/2018 - 12/2021 84kW 114HP 2143cm3 OM 651.958
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 211 CDI (906.711, 906.713) 06/2006 - 12/2009 80kW 109HP 2148cm3 OM 646.985
- 211 CDI (906.711, 906.713) 04/2016 - 12/2018 84kW 114HP 2143cm3 OM 651.955, OM 651.956
- 215 CDI (906.711, 906.713) 06/2006 - 12/2009 110kW 150HP 2148cm3 OM 646.989, OM 646.990, OM 646.986
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 209 CDI (906.111, 906.113, 906.211, 906.213) 06/2006 - 12/2009 65kW 88HP 2148cm3 OM 646.984
- 211 CDI (906.111, 906.113, 906.211, 906.213) 04/2016 - 12/2018 84kW 114HP 2143cm3 OM 651.955, OM 651.956
- 211 CDI (906.111, 906.113, 906.211, 906.213) 06/2006 - 12/2009 80kW 109HP 2148cm3 OM 646.985
- 215 CDI (906.111, 906.113, 906.211, 906.213) 06/2006 - 12/2009 110kW 150HP 2148cm3 OM 646.989, OM 646.990, OM 646.986
- 218 CDI (906.111, 906.113, 906.211, 906.213) 06/2006 - 12/2009 135kW 184HP 2987cm3 OM 642.896, OM 642.992, OM 642.993
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 211 CDI (910.121, 910.123) 02/2018 - 12/2021 84kW 114HP 2143cm3 OM 651.950
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 209 CDI (906.611, 906.613) 06/2006 - 12/2009 65kW 88HP 2148cm3 OM 646.984
- 211 CDI (906.611, 906.613) 04/2016 - 12/2018 84kW 114HP 2143cm3 OM 651.955, OM 651.956
- 211 CDI (906.611, 906.613) 06/2006 - 12/2009 80kW 109HP 2148cm3 OM 646.985
- 213 CDI (906.611, 906.613) 06/2006 - 12/2009 95kW 129HP 2148cm3 OM 646.986, OM 651.955
- 215 CDI (906.611, 906.613) 06/2006 - 12/2009 110kW 150HP 2148cm3 OM 646.989, OM 646.990, OM 646.986
- 218 CDI (906.611, 906.613) 06/2006 - 12/2009 135kW 184HP 2987cm3 OM 642.896, OM 642.992
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 509 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 06/2006 - 12/2009 65kW 88HP 2148cm3 OM 646.984
- 511 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 05/2016 - 12/2018 84kW 114HP 2143cm3 OM 651.955, OM 651.956
- 511 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 06/2006 - 12/2009 80kW 109HP 2148cm3 OM 646.985
- 515 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 06/2006 - 12/2019 110kW 150HP 2148cm3 OM 646.989, OM 646.990, OM 646.986
- 518 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 06/2006 - 12/2009 135kW 184HP 2987cm3 OM 642.986, OM 642.896, OM 642.992, OM 642.993
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 509 CDI (906.653, 906.655, 906.657) 06/2006 - 12/2009 65kW 88HP 2148cm3 OM 646.984
- 511 CDI (906.653, 906.655, 906.657) 06/2006 - 12/2009 80kW 109HP 2148cm3 OM 646.985
- 511 CDI (906.653, 906.655, 906.657) 05/2016 - 12/2018 84kW 114HP 2143cm3 OM 651.955, OM 651.956
- 515 CDI (906.653, 906.655, 906.657) 06/2006 - 12/2009 110kW 150HP 2148cm3 OM 646.989, OM 646.990, OM 646.986
- 518 CDI (906.653, 906.655, 906.657) 06/2006 - 12/2009 135kW 184HP 2987cm3 OM 642.986, OM 642.896, OM 642.992, OM 642.993
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 2.0 TDI 05/2011 - 12/2016 80kW 109HP 1968cm3 CKTB, CSLA
- 2.0 TDI 11/2013 - 12/2016 84kW 114HP 1968cm3 CSLB
- 2.0 TDI 05/2011 - 12/2016 100kW 136HP 1968cm3 CKTC
- 2.0 TDI 07/2011 - 12/2016 120kW 163HP 1968cm3 CSNA, CKUB
- 2.0 TDI 4motion 11/2011 - 12/2016 120kW 163HP 1968cm3 CSNA, CKUB
- 2.5 TDI 04/2006 - 07/2011 65kW 88HP 2461cm3 BJJ, CEBA
- 2.5 TDI 04/2006 - 05/2013 80kW 109HP 2461cm3 CEBB, BJK
- 2.5 TDI 04/2006 - 05/2013 100kW 136HP 2461cm3 CECA, BJL
- 2.5 TDI 04/2006 - 07/2011 120kW 163HP 2461cm3 CECB, BJM
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 2.0 TDI 05/2011 - 12/2016 80kW 109HP 1968cm3 CKTB, CSLA
- 2.0 TDI 11/2013 - 12/2016 84kW 114HP 1968cm3 CSLB
- 2.0 TDI 05/2011 - 12/2016 100kW 136HP 1968cm3 CKTC
- 2.0 TDI 11/2015 - 12/2016 103kW 140HP 1968cm3 CSLC
- 2.0 TDI 10/2011 - 12/2016 105kW 142HP 1968cm3 CKUC
- 2.0 TDI 07/2011 - 12/2016 120kW 163HP 1968cm3 CSNA, CKUB
- 2.0 TDI 4motion 07/2011 - 12/2016 120kW 163HP 1968cm3 CSNA, CKUB
- 2.5 TDI 04/2006 - 07/2011 65kW 88HP 2461cm3 BJJ, CEBA
- 2.5 TDI 04/2006 - 05/2013 80kW 109HP 2461cm3 CEBB, BJK
- 2.5 TDI 04/2006 - 05/2013 100kW 136HP 2461cm3 CECA, BJL
- 2.5 TDI 04/2006 - 07/2011 120kW 163HP 2461cm3 CECB, BJM






































