POLCAR 9513205E
POLCAR 9513205E
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
- Doplňujúca informácia: bez krytu
- Farba: biela
- Farba: dymovo seda
- Farba: sivý
- Farba: zlty
- Strana montáže: Vonkajšie spätné zrkadlo vpravo
- Strana montáže: bočná montáž
- Strana montáže: obojstranne
- Strana montáže: vonkajsie zrkadlo
- Strana montáže: vpravo
- Typ svetla: LED

Firmu založil v roku 1986 pán Andrzej Senkowski vo Varšave. Fungovala výlučne formou objednávok a dodacia lehota na diely bola zhruba jeden mesiac. V roku 1991 sa Polcar presťahoval do nového sídla vo Varšave, kde sídli doteraz. Rok 1996 bol významný tým, že bol vybudovaný prvý veľký sklad vo Wolke Kosowskej pri Varšave. Dnes má Polcar štyri sklady s celkovou rozlohou 110 000 m2. V ponuke firmy nájdeme takmer všetko pre automobily: karosárske diely, komponenty podvozku, brzdového systému, spojky, motora, interiérové diely a mnoho iného. Značka sa radí medzi takzvanú ekonomickú triedu s dobrou kvalitou, ale hlavne veľmi priaznivou cenou.
Smerové svetlo ABAKUS / Loro 053-10-852
Smerové svetlo DPA 89490234002
Smerové svetlo ABAKUS / Loro 053-10-854
Smerové svetlo TYC 337-0093-3
Smerové svetlo ABAKUS / Loro 053-10-856
Smerové svetlo VAN WEZEL 5894916
Prídavné smerové svetlo ABAKUS / Loro 053-10-852SD
Vonkajšie spätné zrkadlo ESEN SKV 97SKV728 97SKV728
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0111
Vonkajšie spätné zrkadlo Škoda / Volkswagen / Seat 1K0949102
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0135
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0093
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0133
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0157
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0119
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0095
Vonkajšie spätné zrkadlo ABAKUS / Loro 4012M02
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0137
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 332-0023
- Seat Alhambra (7V8, 7V9)
- Seat Alhambra Van (7V8, 7V9)
- Škoda Superb I (3U4)
- Volkswagen Eos (1F7, 1F8)
- Volkswagen Golf Plus V (5M1, 521)
- Volkswagen Golf V (1K1)
- Volkswagen Golf V Variant (1K5)
- Volkswagen Golf Van VI Variant (AJ5)
- Volkswagen Golf VI Convertible (517)
- Volkswagen Golf VI Variant (AJ5)
- Volkswagen Jetta III (1K2)
- Volkswagen Passat B5.5 (3B3)
- Volkswagen Passat B5.5 Variant (3B6)
- Volkswagen Passat B6 (3C2)
- Volkswagen Passat B6 Variant (3C5)
- Volkswagen Sharan (7M8, 7M9, 7M6)
- Volkswagen Sharan Box Body/MPV (7M_)




























