Vonkajšie spätné zrkadlo ABAKUS / Loro 4012M02
Vonkajšie spätné zrkadlo ABAKUS / Loro 4012M02
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
- Strana montáže: vpravo
- Ľavo/Pravostranné riadenie: pre vozidlá s volantom vľavo
- Funkcia svetla: so smerovým svetlom
- Farba: sivý
- Vonkajšie/vnútorné zrkadlo: konvexne, 000
- Povrch: So základným náterom
- Režim prevádzky: elektrický
- Modelový rok od: 2003
- Modelový rok do: 2008
- Montáž/demontáž prostr. odborného personálu potrebná!

Značka Abakus bola založená v roku 1994. Na trhu pôsobí aj ako zástupca značiek DEPO, ESDEPO a LUCID. Výrobky týchto značiek predáva pod svojou značkou Abakus / Loro. V produktovom katalógu Abakus nájdeme svetlá pre automobily, ako sú hlavné svetlomety, brzdové, parkovacie, smerové a iné. Ďalej sú to zrkadlá a ich súčasti, olejové vane a časti karosérie, ako sú nárazníky, rôzne ochranné mriežky. Abakus dodáva aj elektronické komponenty a mechanické komponenty, ako sú sťahovania okien, zámky a mnoho iného. Všetky produkty sú vyrábané v kvalite OE a držia si u zákazníkov dlhodobú spokojnosť.
Rám vonkajšieho zrkadla POLCAR 951354PE
Kryt vonkajšieho zrkadla DPA 88570739502
Rám vonkajšieho zrkadla POLCAR 951354PM
Smerové svetlo DPA 89490234002
Smerové svetlo TYC 337-0093-3
POLCAR 9513205E
Vonkajšie zrkadlo POLCAR 9513524E
Vonkajšie zrkadlo POLCAR 9513524M
Vonkajšie spätné zrkadlo Škoda / Volkswagen / Seat 1K0949102
Vonkajšie zrkadlo POLCAR 9551516S
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5894806
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5879805
Vonkajšie spätné zrkadlo ALKAR 6128128
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5895807
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5894805
Vonkajšie spätné zrkadlo ALKAR 6127128
Vonkajšie zrkadlo POLCAR 9551516M
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0093
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5838805
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5886807
Vonkajšie spätné zrkadlo ALKAR 6126117
Vonkajšie spätné zrkadlo ALKAR 6125117
Vonkajšie spätné zrkadlo ALKAR 6132118
Vonkajšie zrkadlo POLCAR 9551517M
Vonkajšie spätné zrkadlo ALKAR 6140801
Vonkajšie spätné zrkadlo ALKAR 6122121
Vonkajšie spätné zrkadlo ALKAR 6140128
Vonkajšie spätné zrkadlo ALKAR 6129128
Vonkajšie spätné zrkadlo ALKAR 6132119
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5886817
Vonkajšie spätné zrkadlo ALKAR 6142118
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.4 16V 10/2003 - 05/2006 55kW 75HP 1390cm3 BCA
- 1.4 16V 05/2006 - 11/2008 59kW 80HP 1390cm3 BUD
- 1.4 FSI 10/2003 - 07/2006 66kW 90HP 1390cm3 BKG, BLN
- 1.4 TSI 05/2007 - 11/2008 90kW 122HP 1390cm3 CAXA
- 1.4 TSI 05/2006 - 11/2008 103kW 140HP 1390cm3 BMY
- 1.4 TSI 11/2005 - 11/2008 125kW 170HP 1390cm3 BLG
- 1.6 01/2004 - 11/2008 75kW 102HP 1595cm3 BGU, CCSA, BSE, BSF
- 1.6 FSI 10/2003 - 07/2008 85kW 115HP 1598cm3 BLF, BAG, BLP
- 2.0 FSI 01/2004 - 11/2008 110kW 150HP 1984cm3 BVX, BLX, BLY, BVY, BVZ, BLR, AXW
- 2.0 FSI 4motion 08/2004 - 11/2008 110kW 150HP 1984cm3 BVX, BLX
- 2.0 GTI 10/2004 - 02/2009 147kW 200HP 1984cm3 BPY, CCTA, AXX, CAWB, BWA, CBFA
- 2.0 GTI 09/2006 - 12/2008 169kW 230HP 1984cm3 BYD
- 3.2 R32 4motion 11/2005 - 11/2008 184kW 250HP 3189cm3 CBRA, BUB
- 1.9 TDI 05/2004 - 11/2008 66kW 90HP 1896cm3 BXF, BRU, BXJ
- 1.9 TDI 10/2003 - 11/2008 77kW 105HP 1896cm3 BLS, BKC, BXE
- 1.9 TDI 4motion 08/2004 - 11/2008 77kW 105HP 1896cm3 BLS, BKC, BXE
- 2.0 SDI 01/2004 - 11/2008 55kW 75HP 1968cm3 BDK
- 2.0 TDI 10/2003 - 11/2008 100kW 136HP 1968cm3 AZV
- 2.0 TDI 12/2004 - 11/2008 103kW 140HP 1968cm3 BMM
- 2.0 TDI 4motion 01/2007 - 11/2008 103kW 140HP 1968cm3 BMM
- 2.0 TDI 16V 4motion 08/2004 - 11/2008 103kW 140HP 1968cm3 BKD
- 2.0 TDI 11/2005 - 11/2008 125kW 170HP 1968cm3 BMN




































