Uzáver nádržky pre chladiacu zmes TOPRAN 502 029 502 029 001
Uzáver nádržky pre chladiacu zmes TOPRAN 502 029
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
- Otvárací tlak [bar]: 1,4
- Spôsob montáže: skrutkovacia prípojka
- Materiál: Plast
- Typ závitu: Vnútorný závit
- Farba: čierna
Alternatívne označenie: 502 029 001

Spoločnosť Hans Pries bola založená v roku 1954 pánmi Lieselotte a Hansom Priesom v Nemecku. V roku 1977 už firma postavila svoj prvý veľký sklad pri Brémach. Svoje výrobky ponúka pod značkou Topran. Spoločnosť je držiteľom certifikátov kvality. V jej katalógu nájdeme diely pre takmer všetky oblasti automobilu, ako sú elektronika, chladiaci systém, diely podvozku, filtre, spojky, diely motora a mnoho iného. Produkty sú kvalitné a za veľmi priaznivú cenu.
Uzáver nádržky pre chladiacu zmes ABAKUS / Loro 004-027-004
Uzáver nádržky pre chladiacu zmes NTY CCK-BM-004
Uzáver nádržky pre chladiacu zmes MaXgear 28-0466
Uzáver nádržky pre chladiacu zmes ABAKUS / Loro 004-027-005
Uzáver nádržky pre chladiacu zmes Metalcaucho 03913
Uzáver nádržky pre chladiacu zmes NRF 455640
Uzáver nádržky pre chladiacu zmes FEBI Bilstein 36737
Uzáver nádržky pre chladiacu zmes SWAG 20 93 6737
Uzáver nádržky pre chladiacu zmes Dayco DRC049
Uzáver nádržky pre chladiacu zmes METZGER 2140102
Uzáver nádržky pre chladiacu zmes MAHLE CRB 4 000S 376738374, 70826399, 70826399EU, 8MY 376 738-374
Uzáver nádržky pre chladiacu zmes MEYLE 314 238 0004 MMX1704
Uzáver nádržky pre chladiacu zmes CALORSTAT by Vernet RC0083
Uzáver nádržky pre chladiacu zmes GATES RC241 741030086
Uzáver nádržky pre chladiacu zmes FEBI Bilstein 46221
Zátka BMW / Mini 17117639020
Vyrovnávacia nádobka chladiacej kvapaliny VIKA 11071401
Vyrovnávacia nádobka chladiacej kvapaliny VIKA 11071001
Vyrovnávacia nádobka chladiacej kvapaliny VIKA 11071801
Vyrovnávacia nádobka chladiacej kvapaliny VIKA 11072201
Vyrovnávacia nádobka chladiacej kvapaliny VIKA 11070701
Vyrovnávacia nádobka chladiacej kvapaliny VIKA 11073401
Vyrovnávacia nádobka chladiacej kvapaliny VIKA 11073301
Vyrovnávacia nádobka chladiacej kvapaliny VIKA 11073201
Vyrovnávacia nádobka chladiacej kvapaliny VIKA 11073501
Vyrovnávacia nádobka chladiacej kvapaliny VIKA 11219501
- BMW 1 (E81)
- BMW 1 (E87)
- BMW 1 (F20)
- BMW 1 (F21)
- BMW 1 Convertible (E88)
- BMW 1 Coupe (E82)
- BMW 2 Convertible (F23)
- BMW 2 Coupe (F22, F87)
- BMW 3 (E90)
- BMW 3 (F30, F80)
- BMW 3 (G20, G80, G28)
- BMW 3 Convertible (E93)
- BMW 3 Coupe (E92)
- BMW 3 Gran Turismo (F34)
- BMW 4 Convertible (F33, F83)
- BMW 4 Coupe (F32, F82)
- BMW 4 Gran Coupe (F36)
- BMW 5 (F10)
- BMW 5 (G30, F90)
- BMW 5 Gran Turismo (F07)
- BMW 6 Gran Turismo (G32)
- BMW 7 (F01, F02, F03, F04)
- BMW 7 (G11, G12)
- BMW X1 (E84)
- BMW X3 (F25)
- BMW X3 (G01, F97, G08)
- BMW X4 (G02, F98)
- BMW X5 (E70)
- BMW X5 (F15, F85)
- BMW X5 (G05, F95)



































