Zátka BMW / Mini 17117639020
Zátka BMW / Mini 17117639020
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
Originálny diel od výrobcu vozidla – koncern BMW Group. Značky: BMW, Mini. OE číslo 17117639020. Nie je to aftermarketová náhrada – je to presne ten diel, ktorý má auto z výroby. Sadne bez úprav a zodpovedá špecifikácii výrobcu.
Pasuje na 67 modelov značky BMW – celý zoznam vozidiel nájdete v záložke Použitie náhradného dielu.

BMW Originálne diely zaručujú dokonalú kompatibilitu, bezpečnosť a zachovanie pôvodného výkonu vozidla.
Originálne oleje BMW chránia motor, zabezpečujú optimálne mazanie a podporujú nižšiu spotrebu aj emisie.
Originálne aditíva BMW udržiavajú palivový a mazací systém čistý a podporujú plynulý chod motora.
BMW Original Parts sú istotou kvality, spoľahlivosti a dlhej životnosti bez kompromisov.
Uzáver nádržky pre chladiacu zmes ABAKUS / Loro 004-027-004
Uzáver nádržky pre chladiacu zmes NTY CCK-BM-004
Uzáver nádržky pre chladiacu zmes ABAKUS / Loro 004-027-005
Uzáver chladiča ASHIKA 33-00-035
Uzáver nádržky pre chladiacu zmes 3RG 80116
Uzáver nádržky pre chladiacu zmes MaXgear 28-0466
Uzáver nádržky pre chladiacu zmes Metalcaucho 03913
Uzáver nádržky pre chladiacu zmes TOPRAN 502 029 502 029 001
Uzáver nádržky pre chladiacu zmes ESEN SKV 61SKV002 61SKV002
Uzáver nádržky pre chladiacu zmes NRF 455640
Uzáver nádržky pre chladiacu zmes FEBI Bilstein 36737
Uzáver nádržky pre chladiacu zmes SWAG 20 93 6737
Uzáver nádržky pre chladiacu zmes Dayco DRC049
Uzáver nádržky pre chladiacu zmes METZGER 2140102
Uzáver nádržky pre chladiacu zmes MAHLE CRB 4 000S 376738374, 70826399, 70826399EU, 8MY 376 738-374
Uzáver nádržky pre chladiacu zmes MEYLE 314 238 0004 MMX1704
Uzáver nádržky pre chladiacu zmes FEBI Bilstein 46221
Uzáver nádržky pre chladiacu zmes CALORSTAT by Vernet RC0083
Uzáver nádržky pre chladiacu zmes GATES RC241 741030086
Vyrovnávacia nádobka chladiacej kvapaliny VIKA 11071401
Vyrovnávacia nádobka chladiacej kvapaliny VIKA 11072201
Vyrovnávacia nádobka chladiacej kvapaliny VIKA 11070701
Vyrovnávacia nádobka chladiacej kvapaliny VIKA 11073401
Vyrovnávacia nádobka chladiacej kvapaliny VIKA 11073301
Vyrovnávacia nádobka chladiacej kvapaliny VIKA 11073201
Vyrovnávacia nádobka chladiacej kvapaliny VIKA 11073501
Vyrovnávacia nádobka chladiacej kvapaliny VIKA 11219501
- BMW 1 (E81)
- BMW 1 (E87)
- BMW 1 (F20)
- BMW 1 (F21)
- BMW 1 Convertible (E88)
- BMW 1 Coupe (E82)
- BMW 3 (E46)
- BMW 3 (E90)
- BMW 3 (F30, F80)
- BMW 3 (G20, G80, G28)
- BMW 3 Convertible (E93)
- BMW 3 Coupe (E92)
- BMW 3 Gran Turismo (F34)
- BMW 4 Convertible (F33, F83)
- BMW 4 Coupe (F32, F82)
- BMW 4 Gran Coupe (F36)
- BMW 5 (E60)
- BMW 5 (F10)
- BMW 5 (G30, F90)
- BMW 6 Gran Turismo (G32)
- BMW 7 (G11, G12)
- BMW X3 (E83)
- BMW X3 (F25)
- BMW X3 (G01, F97, G08)
- BMW X3 Van (G01)
- BMW X4 (G02, F98)
- BMW X5 (E70)
- BMW X5 (F15, F85)
- BMW X5 (G05, F95)
- BMW X5 Van (G05)



































