Vonkajšie spätné zrkadlo ABAKUS / Loro 4020M03
Vonkajšie spätné zrkadlo ABAKUS / Loro 4020M03
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
- Strana montáže: vľavo
- Ľavo/Pravostranné riadenie: pre vozidlá s volantom vľavo
- Vonkajšie/vnútorné zrkadlo: veľký obal zrkadla, konvexne, 000
- Režim prevádzky: elektrický
- Modelový rok od: 1998
- Modelový rok do: 2003
- Montáž/demontáž prostr. odborného personálu potrebná!

Značka Abakus bola založená v roku 1994. Na trhu pôsobí aj ako zástupca značiek DEPO, ESDEPO a LUCID. Výrobky týchto značiek predáva pod svojou značkou Abakus / Loro. V produktovom katalógu Abakus nájdeme svetlá pre automobily, ako sú hlavné svetlomety, brzdové, parkovacie, smerové a iné. Ďalej sú to zrkadlá a ich súčasti, olejové vane a časti karosérie, ako sú nárazníky, rôzne ochranné mriežky. Abakus dodáva aj elektronické komponenty a mechanické komponenty, ako sú sťahovania okien, zámky a mnoho iného. Všetky produkty sú vyrábané v kvalite OE a držia si u zákazníkov dlhodobú spokojnosť.
Sklo vonkajšieho zrkadla DPA 88570369002
Sklo vonkajšieho zrkadla s držiakom POLCAR 9550546M
Sklo vonkajšieho zrkadla s držiakom POLCAR 9548545M
Vonkajšie zrkadlo POLCAR 9548516M
Vonkajšie zrkadlo POLCAR 9548517M
Vonkajšie spätné zrkadlo ALKAR 6139127
Vonkajšie zrkadlo POLCAR 9541514M
Vonkajšie zrkadlo POLCAR 9548513E
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5837807
Vonkajšie spätné zrkadlo ALKAR 6135116
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5836807
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 4914807
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5879817
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5878807
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 2.0 04/2000 - 11/2000 88kW 120HP 1984cm3 ASU, AUZ
- 2.0 4motion 04/2000 - 11/2000 88kW 120HP 1984cm3 ASU
- 2.3 VR5 10/1996 - 11/2000 110kW 150HP 2324cm3 AGZ
- 2.3 VR5 Syncro/4motion 10/1997 - 11/2000 110kW 150HP 2324cm3 AGZ
- 2.8 V6 08/1996 - 11/2000 142kW 193HP 2771cm3 APR, AQD, AHA, ACK
- 2.8 V6 Syncro/4motion 10/1996 - 11/2000 142kW 193HP 2771cm3 APR, AQD, ALG, AHA, ACK
- 1.9 TDI 10/1996 - 11/2000 66kW 90HP 1896cm3 AHU, AHH
- 1.9 TDI 02/2000 - 11/2000 74kW 101HP 1896cm3 AVB
- 1.9 TDI 10/1996 - 11/2000 81kW 110HP 1896cm3 AFN, AVG
- 1.9 TDI Syncro/4motion 06/1997 - 08/2000 81kW 110HP 1896cm3 AFN, AVG
- 1.9 TDI 08/1998 - 11/2000 85kW 115HP 1896cm3 ATJ, AJM
- 1.9 TDI 4motion 08/1999 - 11/2000 85kW 115HP 1896cm3 ATJ
- 2.5 TDI 07/1998 - 11/2000 110kW 150HP 2496cm3 AKN, AFB
- 2.5 TDI Syncro/4motion 12/1998 - 11/2000 110kW 150HP 2496cm3 AKN, AFB
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 1.6 06/1997 - 11/2000 74kW 101HP 1595cm3 AHL, ADP, ANA, ARM
- 1.8 06/1997 - 11/2000 92kW 125HP 1781cm3 ADR, APT, ARG
- 1.8 Syncro/4motion 06/1997 - 11/2000 92kW 125HP 1781cm3 ADR, APT, ARG
- 1.8 T 05/1997 - 11/2000 110kW 150HP 1781cm3 ANB, APU, ATW, AUG, AEB
- 2.0 04/2000 - 11/2000 88kW 120HP 1984cm3 ASU, AUZ
- 2.0 4motion 04/2000 - 11/2000 88kW 120HP 1984cm3 ASU, AUZ
- 2.3 VR5 06/1997 - 11/2000 110kW 150HP 2324cm3 AGZ
- 2.8 V6 06/1997 - 11/2000 142kW 193HP 2771cm3 APR, AQD, AHA, ATQ, ACK
- 2.8 V6 Syncro/4motion 06/1997 - 11/2000 142kW 193HP 2771cm3 APR, AQD, ALG, AHA, ATQ, ACK
- 1.9 TDI 06/1997 - 11/2000 66kW 90HP 1896cm3 AHU, AHH
- 1.9 TDI 02/2000 - 11/2000 74kW 101HP 1896cm3 AVB
- 1.9 TDI 06/1997 - 11/2000 81kW 110HP 1896cm3 AFN, AVG
- 1.9 TDI Syncro/4motion 06/1997 - 08/2000 81kW 110HP 1896cm3 AFN, AVG
- 1.9 TDI 08/1998 - 11/2000 85kW 115HP 1896cm3 ATJ, AJM
- 1.9 TDI 4motion 08/1999 - 11/2000 85kW 115HP 1896cm3 ATJ, AJM
- 2.5 TDI 07/1998 - 11/2000 110kW 150HP 2496cm3 AKN, AFB
- 2.5 TDI Syncro/4motion 12/1998 - 11/2000 110kW 150HP 2496cm3 AKN, AFB

























