Vonkajšie zrkadlo POLCAR 9548516M
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
- Doplňujúca informácia: bez krytu
- Doplňujúca informácia: vyhrievané
- Farba: chróm
- Farba: sivý
- Farba: čierna
- Strana montáže: vľavo

Firmu založil v roku 1986 pán Andrzej Senkowski vo Varšave. Fungovala výlučne formou objednávok a dodacia lehota na diely bola zhruba jeden mesiac. V roku 1991 sa Polcar presťahoval do nového sídla vo Varšave, kde sídli doteraz. Rok 1996 bol významný tým, že bol vybudovaný prvý veľký sklad vo Wolke Kosowskej pri Varšave. Dnes má Polcar štyri sklady s celkovou rozlohou 110 000 m2. V ponuke firmy nájdeme takmer všetko pre automobily: karosárske diely, komponenty podvozku, brzdového systému, spojky, motora, interiérové diely a mnoho iného. Značka sa radí medzi takzvanú ekonomickú triedu s dobrou kvalitou, ale hlavne veľmi priaznivou cenou.
Sklo vonkajšieho zrkadla ABAKUS / Loro 4021G04
Sklo vonkajšieho zrkadla DPA 88570369002
Sklo vonkajšieho zrkadla VAN WEZEL 5836837
Sklo vonkajšieho zrkadla ABAKUS / Loro 3402G03
Kryt vonkajšieho zrkadla TYC 337-0038-2
Kryt vonkajšieho zrkadla VAN WEZEL 5888841
Kryt vonkajšieho zrkadla ABAKUS / Loro 4011C11
Sklo vonkajšieho zrkadla TYC 337-0074-1
Sklo vonkajšieho zrkadla VAN WEZEL 5878835
Sklo vonkajšieho zrkadla ABAKUS / Loro 1224G05
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0014
Vonkajšie spätné zrkadlo ABAKUS / Loro 4011M02
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5888803
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0016
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5888817
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5888807
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0038
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 4933803
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0082
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0098
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0040
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5837807
Vonkajšie spätné zrkadlo ABAKUS / Loro 4019M02
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0076
Vonkajšie spätné zrkadlo ABAKUS / Loro 3414M04
Vonkajšie spätné zrkadlo ABAKUS / Loro 4020M03
Vonkajšie spätné zrkadlo ABAKUS / Loro 4020M01
Vonkajšie spätné zrkadlo TYC 337-0074
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 4914807
Vonkajšie spätné zrkadlo VAN WEZEL 5879817
- Ford Galaxy I (WGR)
- Seat Alhambra (7V8, 7V9)
- Seat Alhambra Van (7V8, 7V9)
- Seat Arosa (6H1)
- Seat Cordoba (6K1, 6K2)
- Seat Cordoba Vario (6K5)
- Seat Ibiza II (6K1)
- Seat Leon (1M1)
- Seat Toledo II (1M2)
- Škoda Octavia I (1U2)
- Škoda Octavia I Combi (1U5)
- Škoda Superb I (3U4)
- Volkswagen Bora I (1J2)
- Volkswagen Bora Kombi (1J6)
- Volkswagen Golf III Cabriolet (1E7)
- Volkswagen Golf IV (1J1)
- Volkswagen Golf IV Cabriolet (1E7)
- Volkswagen Golf IV Van (1J1)
- Volkswagen Golf IV Variant (1J5)
- Volkswagen Golf Van IV Variant (1J5)
- Volkswagen Lupo I (6X1, 6E1)
- Volkswagen Passat B5 (3B2)
- Volkswagen Passat B5 Variant (3B5)
- Volkswagen Passat B5.5 (3B3)
- Volkswagen Passat B5.5 Variant (3B6)
- Volkswagen Polo (6N2)
- Volkswagen Polo III Classic (6V2)
- Volkswagen Polo Variant (6V5)
- Volkswagen Sharan (7M8, 7M9, 7M6)
- Volkswagen Sharan Box Body/MPV (7M_)












































