Mech pneumatického pruženia FEBI Bilstein 199200
Mech pneumatického pruženia FEBI Bilstein 199200
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
- Strana montáže: zadné vpravo, zadné vľavo
- Dodržte informáciu o servise

Febi Bilstein je nemecká značka s vyše 175-ročnou tradíciou, ktorá ponúka široký výber kvalitných náhradných dielov pre osobné aj úžitkové vozidlá. Motoristi oceňujú dlhú životnosť, presné spracovanie a spoľahlivosť dielov, ktoré zaisťujú bezpečnú a komfortnú jazdu. V ponuke nájdete komponenty pre brzdy, podvozok, motor, riadenie aj elektroniku, všetko v overenej OE kvalite.
Vzduchová pružina podvozku KAMOKA 2079023 37126773664
Mech pneumatického pruženia Oyodo 40A0002-OYO
Vzduchová pružina podvozku ESEN SKV 58SKV054 58SKV054
Vzduchová pružina podvozku BOGAP B3426106 40169500000
Vzduchová pružina podvozku ESEN SKV 58SKV028 58SKV028
Vzduchová pružina podvozku NTY EZC-BM-313
Vzduchová pružina podvozku JAPKO MJAS016
Vzduchová pružina podvozku Japanparts MM-AS016
Vzduchová pružina podvozku ASHIKA MA-AS016
Vzduchová pružina podvozku DENCKERMANN DSA118G
Vzduchová pružina podvozku Oyodo 40A0031-OYO
Vzduchová pružina podvozku KAVO PARTS SAS-10002
Vzduchová pružina podvozku MONROE ASP001
Mech pneumatického pruženia MAGNETI MARELLI 350507800002 5078AB
Vzduchová pružina podvozku TRISCAN 8720 11203
Vzduchová pružina podvozku TRUCKTEC AUTOMOTIVE 08.30.049
Vzduchová pružina podvozku SACHS 992 835
Vzduchová pružina podvozku ARNOTT A-2642
Vzduchová pružina podvozku Corteco 49468122
Vzduchová pružina podvozku Corteco 49468126
Vzduchová pružina podvozku Bilstein 40-221595
Vzduchová pružina podvozku Corteco 49468128
Vzduchová pružina podvozku Corteco 49468160
Vzduchová pružina podvozku Corteco 49468124
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 3.0 si 10/2006 - 09/2008 200kW 272HP 2996cm3 N52 B30 BF, N52 B30, N52 B30 A, N52 B30 AF, N52 B30 B
- xDrive 30 i 10/2008 - 03/2010 200kW 272HP 2996cm3 N52 B30 A
- xDrive 35 i 04/2010 - 07/2013 225kW 306HP 2979cm3 N55 B30 A
- xDrive 35 i 02/2012 - 06/2013 235kW 320HP 2979cm3 N55 B30 A
- 4.8 i xDrive 10/2006 - 09/2008 261kW 355HP 4799cm3 N62 B48 B
- xDrive 50 i 04/2010 - 07/2013 300kW 408HP 4395cm3 N63 B44 A
- xDrive 30 d 10/2008 - 07/2013 155kW 211HP 2993cm3 M57 D30 (306D3), N57 D30 A
- 3.0 d 12/2006 - 09/2008 173kW 235HP 2993cm3 M57 D30 (306D3)
- xDrive 30 d 10/2008 - 03/2010 173kW 235HP 2993cm3 M57 D30 (306D3), N57 D30 A
- xDrive 30 d 04/2010 - 07/2013 180kW 245HP 2993cm3 N57 D30 A
- 3.0 sd 10/2007 - 09/2008 210kW 286HP 2993cm3 M57 D30 (306D5)
- xDrive 35 d 10/2008 - 07/2013 210kW 286HP 2993cm3 M57 D30 (306D5), M57N 306 D5
- xDrive 40 d 09/2010 - 06/2013 225kW 306HP 2993cm3 N57 D30 B, N57S D30 B


































