Vzduchová pružina podvozku MONROE ASP001
Vzduchová pružina podvozku MONROE ASP001
Máte otázku k tomuto produktu? Vyplňte nasledovný formulár a radi Vám odpovieme.
- Strana montáže: zadná náprava
- Typ pruženia: pre vozidlá s pneumatickým pružením
- Brzdná/Jazdná dynamika: pre vozidlá s adaptívnym podvozkom
- Tlmič pérovania - spôsob uchytenia: dole most, horný most
- Odporúča sa výmena v pároch
- Hmotnosť [kg]: 1,5
- Typ obalu: Box
- Dĺžka balenia [cm]: 41,2
- Šírka balenia [cm]: 16,8
- Výška balenia [cm]: 16,8
- Netto hmotnosť [kg]: 1,4

Značka Monroe bola založená v roku 1916 v Monroe, v štáte Michigan, v USA Augustom F.Meyerom. Najprv sa zameriavala na výrobu pneumatík pre staršie automobily. Neskôr prešla na produkty pre zvýšenie komfortu a jazdnej stability. V roku 1926 uviedla prvý tlmič, ktorý výrazne zvýšil komfort a bezpečnosť. V roku 1964 expandovala značka do Európy. Firma Tenneco kúpila Monroe v roku 1977. Dnes je spoločnosť dodávateľom tlmiacich systémov do prvovýroby pre niekoľko automobiliek a zároveň dodáva svoje produkty aj ako náhradné diely. Kúpou tlmičov Monroe doprajete svojmu automobilu rokmi overenú kvalitu a vám komfort.
Vzduchová pružina podvozku KAMOKA 2079023 37126773664
Vzduchová pružina podvozku ESEN SKV 58SKV054 58SKV054
Vzduchová pružina podvozku BOGAP B3426106 40169500000
Vzduchová pružina podvozku ESEN SKV 58SKV028 58SKV028
Vzduchová pružina podvozku NTY EZC-BM-313
Vzduchová pružina podvozku MaXgear 11-0568 MGA-9013
Vzduchová pružina podvozku Japanparts MM-AS016
Mech pneumatického pruženia FEBI Bilstein 196296
Mech pneumatického pruženia MAGNETI MARELLI 350507800002 5078AB
Vzduchová pružina podvozku TRISCAN 8720 11203
Vzduchová pružina podvozku SACHS 992 835
Vzduchová pružina podvozku ARNOTT A-2642
Vzduchová pružina podvozku Corteco 49468122
Vzduchová pružina podvozku Corteco 49468126
Vzduchová pružina podvozku Bilstein 40-221595
Vzduchová pružina podvozku Corteco 49468128
Vzduchová pružina podvozku Corteco 49468162
Vzduchová pružina podvozku Corteco 49468160
Vzduchová pružina podvozku Corteco 49468124
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- 3.0 si 10/2006 - 09/2008 200kW 272HP 2996cm3 N52 B30 BF, N52 B30, N52 B30 A, N52 B30 AF, N52 B30 B
- xDrive 30 i 10/2008 - 03/2010 200kW 272HP 2996cm3 N52 B30 A
- xDrive 35 i 04/2010 - 07/2013 225kW 306HP 2979cm3 N55 B30 A
- xDrive 35 i 02/2012 - 06/2013 235kW 320HP 2979cm3 N55 B30 A
- M 07/2009 - 07/2013 408kW 555HP 4395cm3 S63 B44 A
- 4.8 i xDrive 10/2006 - 09/2008 261kW 355HP 4799cm3 N62 B48 B
- xDrive 48 i 10/2008 - 03/2010 261kW 355HP 4799cm3 N62 B48 B
- xDrive 50 i 04/2010 - 07/2013 300kW 408HP 4395cm3 N63 B44 A
- 3.0 3.0d 02/2007 - 09/2008 155kW 211HP 2993cm3 M57 D30 (306D3)
- xDrive 30 d 10/2008 - 07/2013 155kW 211HP 2993cm3 M57 D30 (306D3), N57 D30 A
- 3.0 d 12/2006 - 09/2008 173kW 235HP 2993cm3 M57 D30 (306D3)
- xDrive 30 d 10/2008 - 03/2010 173kW 235HP 2993cm3 M57 D30 (306D3), N57 D30 A
- xDrive 30 d 04/2010 - 07/2013 180kW 245HP 2993cm3 N57 D30 A
- 3.0 sd 10/2007 - 09/2008 210kW 286HP 2993cm3 M57 D30 (306D5)
- xDrive 35 d 10/2008 - 07/2013 210kW 286HP 2993cm3 M57 D30 (306D5), M57N 306 D5
- xDrive 40 d 09/2010 - 06/2013 225kW 306HP 2993cm3 N57 D30 B, N57S D30 B
- M 50 d 08/2011 - 06/2013 280kW 381HP 2993cm3 N57 D30 C
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- xDrive 35 i 12/2013 - 07/2018 225kW 306HP 2979cm3 N55 B30 A
- xDrive 35 i 12/2013 - 07/2018 240kW 326HP 2979cm3 N55 B30 A
- xDrive 40e 08/2015 - 07/2018 230kW 313HP 1997cm3 N20 B20 A
- xDrive 50 i 08/2013 - 07/2018 330kW 449HP 4395cm3 N63 B44 B
- M 12/2014 - 07/2018 423kW 575HP 4395cm3 S63 B44 B
- sDrive 25 d 12/2013 - 07/2018 155kW 211HP 1995cm3 B47 D20 B, N47 D20 D
- xDrive 25 d 12/2013 - 07/2018 155kW 211HP 1995cm3 B47 D20 B, N47 D20 D
- sDrive 25 d 12/2013 - 07/2015 160kW 218HP 1995cm3 N47 D20 D
- xDrive 25 d 12/2013 - 07/2015 160kW 218HP 1995cm3 N47 D20 D
- sDrive 25 d 08/2015 - 07/2018 170kW 231HP 1995cm3 B47 D20 B
- xDrive 25 d 08/2015 - 07/2018 170kW 231HP 1995cm3 B47 D20 B
- xDrive 25 d 04/2014 - 07/2018 160kW 218HP 2993cm3 N57 D30 A
- xDrive 30 d 12/2013 - 07/2018 183kW 249HP 2993cm3 N57 D30 A
- xDrive 30 d 08/2013 - 07/2018 190kW 258HP 2993cm3 N57 D30 A
- xDrive 30 d 08/2013 - 07/2018 204kW 277HP 2993cm3 N57 D30 A
- xDrive 30 d 08/2013 - 07/2018 210kW 286HP 2993cm3 N57 D30 A
- xDrive 40 d 12/2013 - 07/2018 230kW 313HP 2993cm3 N57 D30 B
- M 50 d 12/2013 - 07/2018 280kW 381HP 2993cm3 N57 D30 C
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- xDrive 35 i 01/2008 - 07/2014 225kW 306HP 2979cm3 N55 B30 A, N54 B30 A
- xDrive 50 i 07/2008 - 07/2014 300kW 408HP 4395cm3 N63 B44 A
- ActiveHybrid 01/2009 - 10/2011 357kW 485HP 4395cm3 N63 B44 A
- M 07/2009 - 07/2014 408kW 555HP 4395cm3 S63 B44 A
- xDrive 30 d 04/2010 - 07/2014 155kW 211HP 2993cm3 N57 D30 A
- xDrive 30 d 04/2008 - 03/2010 173kW 235HP 2993cm3 M57 D30 (306D3), N57 D30 A
- xDrive 30 d 04/2010 - 07/2014 180kW 245HP 2993cm3 N57 D30 A, M57 D30 (306D3)
- xDrive 35 d 01/2008 - 03/2010 210kW 286HP 2993cm3 M57 D30 (306D5)
- xDrive 40 d 07/2009 - 06/2014 225kW 306HP 2993cm3 N57 D30 B
- M 50 d 08/2011 - 06/2014 280kW 381HP 2993cm3 N57 D30 C
- Motorizácia Roky výroby kW HP Objem Kód motora
- xDrive 35 i 08/2014 - 07/2019 225kW 306HP 2979cm3 N55 B30 A
- xDrive 35 i 08/2014 - 07/2019 240kW 326HP 2979cm3 N55 B30 A
- xDrive 50 i 08/2014 - 07/2019 330kW 449HP 4395cm3 N63 B44 B
- M 12/2014 - 07/2019 423kW 575HP 4395cm3 S63 B44 B
- xDrive 30 d 08/2014 - 07/2019 190kW 258HP 2993cm3 N57 D30 A
- xDrive 30 d 08/2014 - 07/2019 204kW 277HP 2993cm3 N57 D30 A
- xDrive 40 d 12/2014 - 07/2019 230kW 313HP 2993cm3 N57 D30 B
- M 50 d 08/2014 - 07/2019 280kW 381HP 2993cm3 N57 D30 C






























